Sevdiğiniz insanı düşünün ve O anı yaşayarak cevap verin :)

Birinci ayınızda erkek arkadaşınıza,veya kız arkadaşınıza nasıl bir gece mesaj atardınız? napardınız?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatımın gelmişini geçmişini s... demek geliyor bitek aklıma.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• şu an kulagında bir melodi olmak isterdim.sen ritm ben tempo.sana yazılmaya baslayan bir sarkıının melodısı

0|0
    0|0
  • ama tahmin ettiğiniz gibi biri değilim kimseye asılmıyorum ki mekan sahibiyim onunda rolü var ama bence asılan bi tip olsaydım çok gevşek olsaysım güzel bi kız arkadaş bulup o zaman güvenini kazanabilirim diyiyorum ? not= tip konusuna girmeye gerek yok belki çok yakışıklıyım dye yakınlaşmıyolarda olabilir ki bazı görüşler bu şekilde bu tiple bu meslekle sana güven olmaz olarak görüyolar ben kendimi nasıl ifade edicem ?

0|0
    0|0
  • "aşığınım" derdim.

0|0
    0|0
  • Bir ay veya 2 gün zaman sizi engellemesin illa 2 ayda şöyle konuşulur vs diye birşey yok o sizin birbirinize ne kadar çabuk ısınmanıza bağlı bi durum ona göre her içerikli mesaj atabilirdim.

0|0
    0|0
  • Ben unutacağım için sevgilim trip atar benim yazacağım tek şey özür dilerim aşkım tamamen aklımdan çıkmış:)

0|0
    0|0
  • su saatler itibariyle ilişkimiz birinci ayına girdi askuuuuum hadi yarın muhallebici hacı mahmut abinin yerinde bulusalım bunu kutlayalım mesarifler benden muck muck

0|0
    0|0
  • kendi elimle yemek yaptım bu anı benimle paylaşırmısın derdim...

0|0
    0|0
  • yalnızken istediğimde atarım

0|0
    0|0
  • bu gece senı yalamak ıstıyorum bebegım :D

derdım

hahahaha :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Soru gayet saçma

0|0
    0|0
    • neden? sevdigin insanla birinci ayında mesaj atmazmısın,birinci aya özel?

Yükleniyor...