Siz olsanız mesaj atar mıydınız?

diyelim ki beş aylık bi ilişkiniz var ilk başta siz aşıkınız çıktınız kaynaştınız çocuk seviyorum falan dedi sonra on gün arayla konuşamadınız ve birden ayrılmak istedi çok istedim ama sevemiyorum bağlanamıyorum şeklinde siz olsanız mesaj atar mıydınız ve düşünceniz ne olurdu o ksii hakkında

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlik hayur, aşkından da gebersem asla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sevgiye bir saygı olur onda yok boşver gitsin ondan sana yol olmaz zaten nerde hödük var ona gidiyorsunuz

0|1
    0|0
  • arama boş ver,

0|0
    0|0
  • Telefondan face den engelleyip oyle biri oldugunu bile unuturum

0|0
    0|0
  • sktirsin gitsin

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• 5 aylık ılıskı ıcın kendımı yormazdım .balık bastan kokar derım ,ılerkı zamnlarda anlarım kı o adamla daha cıddı sorunlarla karsılasacagım ,allahtan erkenden ne mal oldugunu gosterdıde benı yormadı dıye tesekkur eder bye bye derdım

0|0
    0|0
  • Sevmeyene bir dk bile dur demem. Mesaj atıp onun egolarını da tatmin edemem.İstemiyorsa kendisi bilir yani...

0|0
    0|0
    • ama benım kastettıgım mesaj ole bı mesaj deıl her seyı kabullenmıssın zaten mesaj atsan cocuk gelse bıle olamaz bole bsy sevemıyotrum dedıkten sonra ıcındekı her seyı son bı defa ona yazmak ıstemez mıydn ofkenı kızgınlıgını kırgınlıgını neden kendısını bılmedıgı halde sevıyorum dedıgını falan bı veda konsması gıbı

• Susmak en iyi veda biçimidir bana göre tabi. Ben atmazdım mesaj...

• Atacağım tek mesaj peki olurdu daha da tek harfe basmazdım

0|0
    0|0
  • Boş koy dolu gitsin.. Uğraşmaya değmez.

0|1
    0|0
  • Beni sevmediğini düşünürdüm unutmaya çalışırdım

0|0
    0|0
  • hayır atmam. benimle zaman geçirdiğini düşünürüm

0|0
    0|0
    • aslında dedıgın şu an bana ınanılmaz mantıklı geldı ama sen cok sevıyosun ıcınde ofke sevgı her sey var onları ıfade eden bı mesaj atmaz mıydın

• sen bes ay cıkıyosun sevmen nerdeyse bır bucuk yıl

• neyse işte bence mesaj atma :)

• Allah Allah 5 ayda ancak mı anlamış bağlanamıcağını beyfendi ! üzülme derim

0|0
    0|0
    • istee bende bunu anlasam bı anlasamm bıde neelr dedıgını duysan

• tek kelime yazmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...