Napak olekmi balık etliysek?

Ilk ayda yuzme+diyetle 6 kq gitti sporu biraktim zaman yok gitmeye ama diyete devam tik yok arkadaslar. Kilom şu an 67 boy 163 ne yapayim su balik etimi balina etimi ondan nasil kurtulayim

0|0
5|23

En İyi Erkek Görüşü

• Yazları iyi olmazda kışın sıcak tutar :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Balık etlilik kiloya bağlı ben mesela balik etliyim ama şu an baya zayifladim. Sana nasıl zayifladiimi anlatayım. Bir kere günde 1.5 litre su iceceksin aciktiginda yemeğini yiyeceksin normal ama tam doymadan kalkacaksin sofradan irade önemli bu konuda ben aburcuburu kesince hemen zayıflayan tiplerdenim ama 1-2 hafta boyunca aburcubura yüklenirsem hemen kilo aliyoru. İnsan tam doyduktan sonra sofradan kalkarsa eğer miden büyür ve vücudun genişler. Baliketlilik kiloyla alakalıdır. Balık etli bir insan zayiflarsa eğer baliketlilikten çıkar en iyi örnek Beyoncedir bu konuda. Umarım yardımcı olabilmisimdir. Bol sans tatlım umarım istedigin kiloya ulasirsin :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Fitness veya crossfit yapmani tavsiye ederim. Kas kutleni arttirmak daha fit bir gorunume ulasmani saglar. Ayni zamanda kas kutlesi metabolizma hizini arttirir ve oturdugun yerden yag yakarsin. Bir kg kas kutlesi ortalama saat basi 5 6 kalori yikimi yapar. Yag yakimini hizlandirmak icinde programina cardio eklemeni oneririmm.

1|0
    0|0
  • abi balık etten şikayetçi olan kadınları anlamıyorum, kız olsam balık etli olmak isterdim çok sempatik bence

0|0
    0|0
  • Açıkcası böyle şeyleri dert eden birisi değilim.

0|0
    0|0
  • Ne kurtulcan ya , balık etli seven erkek yok sanki memlekette.

0|0
    0|0
  • bildiğin şişman.

0|0
    0|0
  • balık et iyidir :)

0|0
    0|0
  • Kış soğuk geçecek lazım olur

0|0
    0|0
  • Bence böyle güzelsin sen

0|0
    0|0
  • şişko olman ölmen için neden değil tabii. sende böyle ol , yapacak bişey yok.

0|0
    0|0
  • bişeyler yap et 55 lere in :)

0|0
    0|0
  • Balık eti değil bir kere

0|0
    0|0
  • balık etli hatun candır :D

0|0
    0|0
  • Balık etli olucak hatun dediğin :)

0|0
    0|0
  • Ben balık etli kadına bayılırım deli misin sen

0|0
    0|0
  • Kadın dediğinin kalçası büyük olur

0|0
    0|0
  • kadın dediğin balık etli olur, etli butlu, sen neyin kafasındasın? :)))

0|0
    0|0
  • Balık etli iyidir.

0|0
    0|0
  • Zayıflama beeee. Ben tombişleri çok seviyorum :) zayıflama

0|0
    0|0
  • koltuk güzelmiş

0|0
    0|0
  • Balık et değil bu bayağı kilolu bana sorarsan balık etli olması için kilosu boyuyla aynı olmalı gel gelelim balık etlileri sevmem

0|0
    0|0
  • Bazıları balıketli sever böyle kal

0|0
    0|0
  • Kafadan 15 kilo fazlan var, kolay gelsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Haydi topluca ölek 😁

2|0
    0|0
  • Ve ben balik etli severim diyenlerin hepsi 34 beden kizlarla evlendi 😆😆😆😆

1|1
    0|0
  • Spor yapmaya devam ediceksin birakmiyicaksin plates yapicaksin cunku balik etli vucudlar kilo almaya cok elverisli o yuzden dikkat etceksin niye olcekmissin balik etliysen balik etli hatun tastir tass ama sekil vermeyi bilirsen vucuduna 😄

1|1
    0|0
  • Bende balık etliyim ve spora devam edip diyet yaptım şu an gayet iyi benim boyum sendense kısa 59 😂😂😂 Balık etli vücutlar hiçbir zaman incecik olmaz, imkansız sayılır ama ginede kendimizi toparlamamız için spor ve diyet şart💪Eğer veremiyorsan kilo falan diyetisyene gidip tahlil yaptırmanı tavsiye ederim ^^

0|0
    0|0
Yükleniyor...