Duyguları insanın gözündeki perde mi?

Bir kızı sevdim çok sevdim karsılık vermedi üsteledim, sanki benim kaderimdi gözlerim ondan baskasını görmüyordu aklımda hep o vardı, o beni sadece bir arkadas olarak gördüğünü söylüyordu ve daha da yakın olmaya basladı biliyordu ben onu çok seviyorum istediği her an onun yanında olacağımı, öylede oluyordu zaten ama hep istediği zaman yanındaydım bir kere bu sekilde davranması beni daha çok yaklastıyordu ona kalbinde kimse yoktu, bir gün bunun hayatına birisi girdi ve benden biraz olsun uzaklasmaya basladı bana soylemedi ben hissettim ve anladım ve anladı ki kullanılıyorum kullanılmak derken sadece ona değer verdiğim için yanında olacağımı biliyordu ve hep yanında olmamı istedi,

Şimdi ona değer veren birisi var ve onun yanında ve ben buraya kadar mısın ve biliyorum bir gün gerçekleri anlıyacak zamanı gelince onun gerçek düsüncelerini anlıyacak ona değer vermediğini niçin onunla olduğunu anlıyacak ben biliyorum ama o bilmiyor uyarmak istemedim zararını gorsün istedim, o zaman tekrar bana yakınlasmaya çalısacak ama ben tabi akıllandım artık herseyi görebiliyorum VE ŞUNU ANLIYAMIYORUM NEDEN O DA GERÇEKLERİN FARKINDA DEĞİL ?

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• İnsan çok sevdiği şeye sağır ve kör olur derler ya,aynen öyle.

Ama,sana bi'şey önermek istiyorum,o kızı pohpohlamayı,her seferinde kabullenmeyi bırak.Yolunu bul sen de artık ki,o da hatalarından ders almayı öğrensin.

Hayırlı mutlu akşamlar:)

0|0
    0|0
    • hayır zaten ben tamamen kopardım aramızda ki iletisimi arkadaslığı falanı filanı benim istediğim sadece onun bir ders alması ve bu olacak zaten çünkü karsısında ki insanın ona dair düsüncelerini biliyorum inan o zamanı sabırsızlıkla bekliyorum o zamanda yanında olmuycam

• Rica ederim:)

Hayırlı mutlu akşamlar.

• Hayırlı aksamlar :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• hacı sen gerceklerı gorduysen sıkıntı yok.bırak 3 ay sonra o dusunsun.senı kaznamak ıcın ne maymunluklar yapacak sende dık dur kı o zaman nasıl bır hata yaptıgını anlasın.bu arada konuna tam puan benden

0|0
    0|0
    • benim için onun artık bir anlamı yok ki, benim gözlerimin önünde perde artık yok ve şunuda diyorum ben varken bir baskasını tercih eden insan kim olursa olsun benim için bitmistir, tek yandığım konu neden ben boyle birisine değer vermisim . bu arada eyvallh saol

Yükleniyor...