Bunları yaparak zayıflayabilir miyim?

Yatmadan önce yani bu saatlerde roman havası açıp oynuyorum felaket terliyorum odamda kucuk olduğu icin çok terletiyor bir haraketimde çok aşırı hızlı değil ama terleyecek kadar yani oyle nabız çok hızlı olması gerekir falan derler ya benim normal ama çok terletiyor her gece yatmadan önce boyle yaparsam zayıflar miyim?

Güncellemeler:
Olumsuz yorum yapanlar peki bu saatlerde spor yapsam hiç birşey yemesem kilo alir. miyim saçma bir soru oldu ama takıntılıyım? Kimisi kilo almak içimde spor yapıyor ya ben vereyim derken almayayım :)

0|0
13|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Mezdeke, Roman, Halay hepsini deli gibi zipla hoplaa yap bogazini azalt verirsin..
    Ben mezdeke ile 30 kilo vermistim sen salla olumsuz yorumlari..
    Dansla iyi ter gidiyor.. Vücut toksinleri atiyor... Bol bol su ic...
    Dans insanin vücudunu cok iyi sekillendiriyor...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Bu benim düşüncem tabi yanlış anlama :)
    Ama her terlemek kilo verdirmez ya :)
    Öyle olsa suudi arabistan da kilolu insan olmazdi :)

0|0
    0|0
  • Hahahahaha... Terlemek kilo verdirmez. Ama kilo vermek vücudunun ısındığını gösterir ve vücut çok çalıştığında ısınır.

1|0
    0|0
    • Yani bir faydası olur mu ben terlediğim icin kilo verir miyim demedim terleyecek kadar hareket yapıyorum anlamında

• Ben olduğum yerde bile terleyebiliyorum. Roman havası oynayacağına sabahları 1 saat yürümen daha faydalı olacaktır evde de şınav ve mekik çekerek vücudunu düzene sokabilirsin.

• koşuya çık akşam yemekten 1 saat sonra. diyet falan yapmıyorum sadece bununla 10 kilo verdim daha azalmıyo ama 73 kiloyum 1.71 boyum 5 kilo daha vermek istiyorum

0|0
    0|0
  • Yani egzersiz yapsan daha iyi ama 😁😁 böyle sadece komsularin başını sosorirsin 😂😂

0|0
    0|0
  • Oynamayla değil yemeği kesersen kilo verirsin. Bak Afrika'dakilere.

1|0
    0|0
  • Öyle olsa romanlar incecik olurdu az ye zayıflarsın

1|0
    0|0
  • zayıflarsın ama yemek yeme yatmadan

0|0
    0|0
    • Yok bu saatlerde yemem

• Bu saatlerde yaparsan zayıflamazsın yazmış biri ne alaka acaba merak ettim araştırıcam

• bos yapıyo

• Videonu atarsan zayiflayabilirsin

0|0
    0|0
  • dansla zayıflamak istiyorsan ZUMBA öğren.

0|0
    0|0
    • Öğrenirim ama bununda bir etkisi olur mu?

• zayıflamak için vucuda her yönden baskı kurmalı ve gerekli şekilde az yemelisin. roman dansı zayıflatmaz.

• Yemek fazla yiyen bir insan değilim açıkçası günde toplasan bir dilim ekmek yemiyorumdur yağdan nefret ederim sadece bu saatlerde yatmadan önce birkaç haraket etmek iyi. midir kilo vermek icin faydalı mıdır merak ettim

• Delimisin kardeş?

0|0
    0|0
  • evet durmak yok ne kadar ter okadar toksin yak kiloları

0|0
    0|0
  • akşam 8 den sonra yemeyi kesecen. ekmeği azaltacan

0|0
    0|0
  • squad yap hem daha etkili hemde roman havasına katlanmak zorunda kalmassın.

0|0
    0|0
  • Yediklerine dikkat etmezsen degil roman horon da tepsen nafile. Diyet şart...

0|0
    0|0
  • Nabzin 130 140'lara cikiyorsa ve 30 dakika civari dans ediyorsan yag yakimi gerceklesir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Hareket yapıyorsun sonuçta olur bence ama özel nokta olarak basen göbek diyorsan olmayabilir spor aletleri oluyor onları kullansan daha iyi olur

0|0
    0|0
  • Tabikideee bende kulaklığı takar çok yapardım böyle ve ise yarardi. Tabii benim amacım dans figürleri öğrenmekti ama işe yarıyor.

0|0
    0|0
  • ay ter ter ter... yıkan kızım diyesim geldi :D

0|0
    0|0
  • ahgahahaahahahah benim gibi birisi daha varmış l*n

0|0
    0|0
  • Bu saatlerde yaptığın spor hiçbir işe yaramaz

1|0
    0|0
  • Duş almadığın gerçeği ile karşı karşıyayız.

1|0
    0|1
  • Benden tavsiye yogurda nane aci ve birazda limon sık yatmadan yarim saat once ye sen uykudayken icten eritiyo sabahta diskiyla kilolarindan kurtluyorsun cok arastirdim guvenebilirsin

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
    • Neden

• sporun sabah ve akşam üstü olanı makbüldr yani en azndan zayflamak için dedğin için spor dedim öğlen vaktin oluyosa pilatese başla ben yapıyorumm

• Kimisi gece yatmadan önce yapın gece yediğiniz yemeği eritmede faydası var diyor ondan :) teşekkür

• Birazda Gerilla halayı tavsiye ederim. Bak izle kesssin zayıflatır

0|0
    1|0
  • Yap ama kalbini çok zorlama

0|0
    0|0
  • Yatmadan önce

0|0
    0|0
  • Sabah ve gece yapacsgin sporun farki yok dogru bir karar devam et etkisibi tabiki goruceksin spor yapmadan 3 saat once maksimum yeme icme isini kesmis olnani oneririm sadece sabah yapacagin spor istahini daha cok acip kilo almana neden olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...