Kolları inceltnek için öneriler?

Arkadaşlar kolumun üst tarafı baya kalın inceltmek adına egzersiz ya da farklı önerileriniz var mı?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• yaklaşık 6 aydır body building ile ugrasıyorum ama kol inceltmek ile ilgili birşey duymadım eger bicep lerden bahsediyorsan kalın diye sıkılaştırmak inceltmeye yardımcı olur agırlık varsa evınde dambıl curl işine yarar ama deltoid lerden bahsediyorsan bolumunden veya bıcep arkasından bahsedıyorsan şinav çekmen işine yarayacaktır..

0|0
    0|0
    • kardeşim kız kol diyor ne deltoitinden bahsediyorsun?

dumbell curl dediğin hareket biceps'leri büyütür

şınavın da hiçbir alakası yoktur konuyla..

• Buyuk diyor benim dedigim hareketler sıkılaştırmaya yardimci olur benim kollarimin cevresi inan boyun gibiydi agirlik calisa calisa kollarim sıkılaşarak inceldi tabi yag oranim %19 dan %11 e indi kardioda onemli dambil curl ile bicepleri sıkılaştırır şınav ise arka kollari sıkılaştırmaya yarar.. Kollarim dedigi icin deltoid lerindende bahsediyor olabilecegini dusundum ben kendimden canli ornek veriyorum.. Kiz kol diyor ben deltoid den bahsediyormusum deltoid kalcadami sacma sacma konusup sinirimi bozma..

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Bölgesel yağ yakımı yoktur diyet yapacaksın kardio yapacaksın yağ oranın azaldıkça yap dokuları gider

0|0
    0|0
  • Kilo vererek inceltebilirsin!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...