Evde köpek besleyenler?

Evde köpek besleyenler köpeklerinin cinslerini en güzel anılarını, en iyi ve en kötü huylarını anlatabilirler mi? :)))

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• golden var evde yaramaz oyuncu şerefsiz :) anlatmakla bitmez anısı :)

0|0
    0|0
    • Tüyleri gerçekten çok dökülüyor mu golden lari çok seviyorum ama bu yüzden cesaret edemiyorum :/

• haddinden fazla dökülüyor her gün taraman lazım tüylerini yoksa yürüdükçe tüy saçıyor

En İyi Kız Görüşü

• Labrador besliyorum, 3 yaşında şuanda. Her anı güzel özel.. Ve kendini sevdirmeye çalıştığı halleri tuvaleti geldiğinde kapının önünde dört dönmesi :)

0|0
    0|0
    • Çok sevimliii 😍 bende en kisa zamanda kopek sahiplenecegim irk karar vermeye çalışıyorum labrador tüy dökümü nasıldır

• Aslında kısa tüylü ama çok aşırı dökülüyor koltuklar falan tüy hep arkadaşımın :D ama gülü seven dikenine katlanır ne yapalım... :D

• Aynen öyle ✋🏼👍🏻😊

Erkekler Ne Diyor 1

• sokak köpegi besliyorum buldugumda bir ayagı kırıktı şimdi çok iyi maşallah

1|0
    0|0
    • MAŞALLAH ne kadar güzel... :))))) Keşke herkes duyarlı olabilse... :/

• keşke olsalar ama yok insanlar çok cani

Kızlar Ne Diyor 2

• ilk geldiğinde eti saklamış yiyordu, bende dışkısını yiyor zannedip çığlık atmıştım. En güzel huyu sürekli gelip öpmesi, en kötü huyu ayakkabı avcısı.

0|0
    0|0
    • Çok sevimliler yaaa 😄😄

• @soran Bir şey olmamışken engellemenin nedeni de anlaşılmıyor

• Neden hâlâ yazmaya devam ediyorsunuz? Bu ne hırs? Gelmiş bana ahlak dersi veriyorsunuz. Petshoptan almam ki alsam bile gelip burada çocuğunuza terbiye verir gibi konuşma hakkınız yok sizin. Ben burada barınaktan ya da petshoptan tartışması açmadım. Öyle konular vardır onlara yorum yapın orada anlatın bu bilgilerinizi. Siz beni tanımadan böyle yorum yapamazsınız. Ve yaşadığım şehirdeki barınakta buldum dogo argentino cane corso da arkadaşım da zaten maltese zaten her barınakta oluyor terrier diye geçiyor genelde herkes satin alıp bırakıyor çünkü!

• yukarıda yorumlarını okudum da, benim de 3 köpeğim 5 kedim var evde, hepsini yavruyken barınaktan aldım. bence kesinlikle ırk ayrımı yapmamalısın, cana paha biçmek yerine barınaktan bir yavru al, oradakilerin bir dosta çok daha ihtiyacı var emin ol :)

0|0
    0|0
    • Sokö de geçerli o sorumda ben de diğer köpeğimi barınaktan alacağım ki o ırklar hediye gelecek bana ayrıca golden tercih edersem barınaktan alacağım. Cana paha bictigimi kim söyledi? Cane corso arkadaşımın yavrusu dogo da öyle labrador ya da maltese barınaktan olacak.

• Başta belirtseydin keşke... :)

• Sonucta ben köpek alacağım demedim sorumda diğer arkadaşların görüşüne yaptığım yorumları okuyup böyle bir sonuca çıktınız konu şu an barınaktan mi almalıyım Petshop tan mi değil ya da Petshop tan kopek alacağım cins karar veremedim de değil.

Yükleniyor...