Kas ağrısından hareket bile edemiyorum?

Arkadaşlar pazar gunu spora başladım. Dayanılmayacak agrilarim var nasıl geçer? Ne zaman geçer? Dün zorladim kendimi gittim ama bugün gidemedim. Yarın gidicem de bir gün ara vermek iyi mi kötü mu?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ara vermen lâzım tabi ki. Kasları iyi dinlendirmezsen gelişim sağlayamazsın. Ayrıca çok zorlamak da size birşey katmaz, düzenli yapın program dahilinde yapın. Gerekirse yarın da gitmeyin

0|0
    0|0
    • Kafama gore degilki ama hoca gozetimiyle yapıyorum. Agrin olacak dedi ama bu kadar olacağını düşünmüyordum. Fazla hamlamisim sanırım.

• Kas gevşetici iyi fikir. Çok teşekkürler çok yardımcı oldun

• Önemli değil bende teşekkür ederim

En İyi Kız Görüşü

• hamlamışsın sen git bir iğne vurdur :D

0|0
    0|0
    • Valla doğru dedin :D sabahtan akşama kadar bilgisayar başında çalışınca hamlasiyo insan

• Sacmalama ne ignesi bilmeden etmeden ufacik aklinla yorum yapma.. O kaslari esnetmesi lazim igne vurunca antrenmani 0 a dusucek dinleme bunu cahil cahil konusuyor

• ne alakası var cahil bey :) ben hemşireyim iğne vurulunca antreman 0 olduğunuda ilk sizden duydum sadece iğne ağrısını alır bir şeyi bilmEden yorum yapan arkadaşım. YAYLAN... :D

Erkekler Ne Diyor 7

• Recovery süresi spordaki en önemli olaylardandır

bu işi adam akıllı yapacam diyorsan glutamin edin idman sonrası 2x yatarken 2x

recovery hızlandırırsın

1|0
    0|0
    • Anlamadım desemm

• Eigi kaçırdın farkında mısın. Dediğin gibi yapıcam cok sagol.

• Yaa iste :D

• İyi. Kaslarını çok zorlama.
    Yırtılma yaparsa uzun süre çekersin.
    İlk ayda haftada 3 kez git ve kendini zorlamadan 😉

0|0
    0|0
  • şimdi sakın kas gevşetici kullanma... ve antrenmanlarına 1 gün arayla git pazartesi çarşamba cuma olarak git istersen gününü değiştirebilirsin ama kesinlikle bayan olarak 3 gunden fazla çalışma sizin kaslarınız bir erkek kadar gelişmiş değil pzts cars cuma gittin varsayalım salı persemde dinlendin cumartesi pazarda dinlenki kasların kendine gelsin dinç olsun antrenman kaslarına yük gelmesin bu şekilde %100 verim alacaksın emin ol ben 3 ayda hacmimi 2 ye katladım..

0|0
    0|0
    • Cok tesekkur ederim oyle yapıcam.

• Vucut ham oldugu icin herkeste olur bu. Bir haftaya gecer.

0|0
    0|0
  • İlk hafta ağrır sonra toplarsın vaz geçme spor candır

0|0
    0|0
    • Pes etmek yok ✌

• Kitap iyidir iyii ✌ tesekkurler yorumların için.

• Rica ederim ne demek

• bol bol protejin yani süt ya da protejin tozu al yardımcı olur o

0|0
    0|0
  • Daha yeni basladiysan ilk hafta agrin olur cok normal birsey. O agriya katlanicaksin. Kaslarini dinlendir ve acma germe hareketleri yap. Sporunada devam et egzersizleri yapmakta agriyi aliyor.

0|0
    0|0
    • Aynen. Zaten spor esnasında o agriyi hissetmiyorum.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...