Gerçekten Spordan Anlayan Baksın!!! ?

Bu ayak ağırlığını takıp barfiks ceksek veya ayağımızın değmeyeceği bir yükseklikte otursak bu ayak ağırlıkları ayağımızı aşağı çekerek boyumuzu uzatırmıydı?
Gerçekten Spordan Anlayan Baksın!!! ?

Güncellemeler:
UPUP! UP! UP! UP! UP! UP! UP! UP! UP! UP! UP! UP! UP! UP! UP! UP!

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Uzatmada etkisi olur

0|0
    0|0
    • bide kardeşim doktordan kalsiyum hapı istesem çok kalsiyumun zararı olur mu? yani günde 2 bardak süt içen biriyim ama kalsiyum eksikliğim var! sütle beraber alsam zararı olurmu?

• Onu doktora danış, bilgim yok

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• saçmalama kesinlikle deneme diz kapaklarında ağrılara yol açar Allah ın uzatmadığı şeyi hareketle uzatırsan doğrumu olur bırak akışına kalsiyum al işine yarıyacaktır..

0|0
    0|0
  • eğer ağırlık yeterliyse eklemderde biraz açılma olur 1-2 cm uzarsın ama oda bir işe yaramaz, boy işini tamamen genler belirler, eğer kısaysanız bunu ne kadar erken kabullenirseniz o kadar iyi

0|0
    0|0
    • baba boyu 1.73 anne 1.55 ama benim boyum 1.65!!! normalde baba boyuna ulaşmam gerekiyor hatta 5-6cm geçebilirim bile! ama olmuyor :(

• Otururken falan ise yaramaz ama barfikste yarayabilir barfikste hemen etkisi olur zaten omurilik deki diskler gevşer hemen bir santim falan fark olur ama kalıcı olmaz

0|0
    0|0
    • yaş 18 bu yaşta hayla boy uzuyor diye biliyorum kalıcı olmazmı şimdi :(

• Kalıcı olurda çok az etki eder anında uzarsın ama bu disklerin gevşemesinden olur oda her sabah uyandığındada oluyo zaten barfik çubuğunda etki edecek kadar asılı duramassın otururkende etkisi olmaz dizine zarar verir onun yerine protein alın kalsiyum falan alın onlar uzamasına yardımcı olur

• zannetmiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...