1 Ayda 5 kilo vermek icin?

Aslinda 10 kilo vermem lazim ama tabikide 1 ayda 10kilo vermeyi denemiycem. Hedefim bir ayda 5 kilo vermek.
Aranizda tecrubeli olan arkadaslar varsa önerilerini yazabilir mi?(spor salonuna gidemiyorum fakat 1-1 bucuk saatimi birakabilirim spor icin de önerileriniz varsa sevinirim)

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• 3 haftada 8 kilogram verdim. Sürekli otururmusun çalıştığın bir iş felan var mı ona göre birşeyler söyleyeyim

0|0
    0|0
    • isim var fakat pek fazla ayakta kalmiyorum. Masa basi kisacasi. Ama spora ayirabilecegim 1-2 saatim var

• Şimdi kesin bir rakam olmamakla birlikte günlük senin harcayacağın kalori 2250 kalori eğer günde 1000 kalori az tüketir isen yani 1250 kalori tüketirsen haftada 7000 kalori eder 1 kilogram yağ 7000 kaloriye eş değerdir buda ayda 4 kilogram eder. Öncelikle kepek ekmek veya normal ekmek pek fark etmez kepeği çok azalt günde 2 en fazla 3 dilim yiyeceksen bile kepekli ye şekeri bırak dışardan hazır alınmış abur cubur yeme su bitki çayı felan harici pek birşey içmemeye çalış focust25 diye bir program var mesela 3 aylık ilk 1 ayı başlangıç günde 25 dk bu başlangıç programını uygulayabilirsin

Erkekler Ne Diyor 3

• Kesinlikle deneme.. Bu senin için tam bir saçmalık olur.. İYİ DİNLE ŞİMDİ... agirsaglam. com a giriyorsun orada hesaplayıcılara tıklıyorsun orada bmr var ona tıklıyorsun onu hesaplıyorsun ardındanda gunluk kalori ihtiyacını hesaplıyorsun en sonunda günlük atıyorum 1800 yemen mi gerek ne kilo almak ne kilo vermek için sen 1200 yersen ayda 3 4 kilo saglıklı sekılde verırsın diğer türlü vücuduna eziyet çektirirsin belli süreden sonra (2 hafta kadar) vücudun bunu kaldıramayabilir.. saglıklısı en ıyısıdır 2 ayda 8 kilo verdim bu şekilde 80 den 72 ye indim dene

0|0
    0|0
  • Spor spor spor...

0|0
    0|0
  • Spor önerin diyon spor spor spor yazıyo mk ya :D spor salonuna gidersen 2günde bir verirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kalori hesabı yaparak diyete başla spor olarak da tempolu yürüyüş yap bence.

0|0
    0|0
  • Ben spor salonuna gidiyorum. bir sopayı boynunun üstüne koy ellerinle 2 yandan tut sağ ve sol yanına 20 kere eğil belden asağı kısın oynamasın sadece belden üstü sağa ve sola eğilebildiği kadar eğil. Her gün bu hareketi 10 ar 10 ar arttır. 1 çift dambil al ve ellerini normal asapıda tut. Aynı sekılde 20 kere eğil 10 ar attır. 10 kere yarım 10 kere tam mekik çek. En az 1 saat bisiklet sür ve en az 1 saat yürüyüş yap. Etkili olacakttır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...