Sizce bu ayrılığın sebebi ne? Neden birden benden soğudu?

selam,

s:365700

öncelikle soruya yanıt vermeden önce referans sorulara bakarsanız olay nasıl başladı anlarsınız. Dün akşam sevgilime bana neden soğuk davrandığını sordum, beni bir sevgili olarak değil de iyi bir dost olarak gördüğünü söyledi, ilişkimiz bir aylık bile değil daha... Fakat ben ona fazlasıyla bağlandım ve sıkıntılı günler geçiriyorum. Kendisi bana ilk zamanlardaki gibi heyecanı olmadığını, ilk 5 gün mutlu olduğunu, ve şimdi yanımda rahat ama mutlu olmadığını söyledi. Öyle ya da böyle bu ilişki bitti. Ben onu canımdan çok sevdim,fazlasıyla değer verdim, kırmadım, üzmedim, hatta çok kibar davrandım, hiçbir konuda üstelemedim, kavga dahi etmedik, adeta üstüne titredim. Sıkboğaz da etmedim. Bana daha önce söyleyecektim ama söyleyemedim dedi. Bugünde bana bu ilişkinin ilerisi olmadığını söyledi, ilerden kastı ne olduğunu sorduğumda da "ne bileyim mesela evlenemeyiz" dedi. Herşey arapsaçı oldu, kafam çok karışık, sinirlerim altüst... önerilerinizi bekliyorum. Acaba kibar davrandığım için mi benden soğudu, şimdi kaale bile alıp mesajlarıma cevap bile vermiyor ve ben hala seviyorum.

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• düşünmeden anın büyüsüne kapılıp kabul etmiş. ama birde üstüne sana cevap dahi vermiyorsa ciddi anlamda değerin yoktur onun gözünde. ya da bir başkası ona daha iyi geldiği için suçluluk hissedebilir. pek çabalama derim. bu olaylar üstüne mesajların onu daha sıkar kendimden biliyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• kardeşim senin değerini bilmiyosa hiç üstüne gitme bak 1 hafta hiç mesaj atma aynı ortamdaysanız yüzüne dahi atma nasıl sana mesaj atıcak görürsün aynı durum bendede var hatta girip bak profilime

0|1
    0|0
    • Yarın son kez yüz yüze görüşücez, yüzüme söyleyecek birde bunları, nasıl yapacaksa? Aynı ortamda değiliz.

• ben senin yerinde olsam hiç yapmazdım kaçan kovvalanır

• bide yüzüme söylesin dost... bakalım bunları söylerken gözümün içine bakabilecekmi

• Bu şahıs senin teklifini kabul ettikten sonra pişman olmuş gibi gözüküyor. Senin tavırlarınla bir alakası olduğunu sanmıyorum. Hissettiğin duyguların çok yoğun olduğunu anlamakla beraber, geçecek üzülme.

0|1
    0|0
Yükleniyor...