Esmer bir bayanı tercih etseler dahi sarışın bayanları beğenmelerinin sebebi nedir?

Şimdi söyle bir gerçek var bizim ülkemizde erkeklerin yarısından çoğu sarısın bayanlara karşı ilgi duyuyor hiç yoktan ben hep böyle bilmişimdir. Esmer bir bayanı tercih etseler dahi sarışın bayanları beğenmelerinin sebebi nedir? İleride esmer bir bayanla evlenip sarışın bayan istemezler mi yada tam tam tersi de olabilir .

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ben esmerleri daha çok severim..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• TR'de sarışın sayısının az olmasından dolayı. yani orijinal sarışınlardan bahsediyorum. az olan ilgi görüyor işte.

0|0
    0|0
  • dogal sarisin ilgi ceker türkiye'de azdır. sonradan sarisin olanlar da ilgi ceker neden bilmem. olay sac rengi degil aslinda. adami hadim etmeden baska birini istemesini engelleyemezsin.

0|0
    0|0
  • sarışınlar daha göze batıyorlar onlarda kendilerin ibildiği için daha şık ve modern çekici oluyorlar.. ama esmerler nedense daha kapalı oluyorlar bu durumu bildikleri için sanırım.. ama öyle bişi yok aslında.. seksi ve güzel olduktan sonra rengin önemi yok..

0|0
    0|0
  • sarışın bayanları beğenmelerinin nedeni Türkiye deki bayanların yarısından fazlasının esmer olması ve farklı şeylere ilgi duyulması olabilir :)

0|0
    0|0
  • kumral , beyaz tenli , esmer varken sarışın neymiş

1|1
    0|0
  • ben ve yakın arkadaşlarım 1 ya da 2 tanesi hariç esmer bayanları beğeniyoruz. mesela ben esmer bi kızla evlenmeyi tercih ederim. evleneceğim kişiye de aşık olmalıyım e aşık olursam zatn başka kızlara da bakmaya gerek kalmaz

0|0
    0|0
  • sarışın beyaz tenli herkezin ilgisini çeker fakat dediğim dibi herkezin ilgisini çektiği için genellikle esmer bayanı tercih eder ama yinede gözleri sarışındadır

0|0
    0|0
  • NEYİN KAFASINI YAŞIYOSUN SEN NE KULLANIYOSAN SÖYLE BİZDE KULLANAK :) İNSAN İNSAN OLMALI GERİSİ BOŞŞ

0|0
    0|0
  • seksi olmaları

0|0
    0|0
  • Sarışın bayanlardan hiç hoşlanmıyorum. ne öyle sap sarı bir ten. saçla ten rengi de aynı

Bugüne kadar beğendiğim ve aşık olduğum kızlar hep esmer olmuştur.

0|0
    0|0
    • özenti gençlik, az bulunan şeye yöneliyorlar. az olan değerlidir misali.

Kızlar Ne Diyor 3

• link

bunu istemeyen ölsün

0|0
    0|0
  • az bulanan şey değerlidir de ondan

0|0
    0|0
  • Göze daha batıyor onlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...