Karın kası yapmak?

Karın kası yapmak istiyorum spor salonuna gidemediğim için de evde kendimce çabalayarak neler yapabilirim yardımcı olabilecek var mı?

0|0
5|25

En İyi Erkek Görüşü

• evet yapabilirsin tabi ama karin kasi olayinda en önemlisi beslenmedir ona cok dikkat etmelisin.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 8 dakikada karin kasi diye bir sey indirdim telefona düzenli yapınca oluyor. Bende çizgileri belli olmaya başlamıştı bıraktım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Kızların karın kasları daha zor çıkar. Zaten kızların erkeklere oranla vücut kas oranı düşük yağ oranları ise fazla olur. Bunun için çok çalışman gerekyor tabi ki karnında yağ olmamalı.

2|0
    0|0
  • ben 4 yıldır fıtness e gıdıyorum kucukken evde yapardım karın kası yapmak cok kolay hergun 100 mekık çek. 230 tanede şınav 2-3 haftaya rahat cıkar belkı benım vücudumun karın bolgesı cabuk gelısıyor olabılır ben 1-2 haftaya cok güzel cıkarmıstım dedıgım gıbı hergun 100 mekık 230 şınav bir anda çekemessen 5 sn dınlen 5-6 defada yap periyod periyod :)

1|0
    0|0
  • Karın kasların gözüksün istiyorsan vücut yağ oranın %10-%12 civarı olmalı. Genetik faktörlere de bağlıdır tabii bu. Mekik çekerek çıkmaz yani :)

2|1
    0|0
  • spor salonunda yapamadığımı evde yaptım bende hala hayret ediyorum nasıl erinmeden yaptım diye :) şimdi olsa yapmam mesela ben yere uzanır mekik psikolojisiyle değilde elimi dizlerime götrme çabası içinde yapardım

1|0
    0|0
    • Bana da yardımcı olursun umarım?

• ben sürekli not tutarak yapardım koştuğumu mekik barfik şeklinde not alırdım hergn bir sonraki günün ne kadar fazlası olursa kar diyip piramit sistemini uyguladım birde sporda psikoloji çok önemli ben atletizme markete yrümekten erindiğim için koşarak giderdim neyse konuya döneyim mekikte yere uzan sırtında yumuşak bişey olsun kafandada yastık sakatlanmaya karşı ellerii dizlerine götür getir ben böyle başladım sonraki dönemlerde hareketler değişti tabi

• oo teşekkürler

• evde bu hareketler yeterli...
    https://www.youtube.com/watch?v=N7uA8qOy_Wg

1|0
    0|0
    • yav bırak allahını seversen bilmeyen kişi ısınmadan yaparsa boynunu sakatlar

• vah yavrum başına gelmiş gibi konuştun çokmu canın acıdı, bildiğimiz sıradan mekik işte bunun için antrenör tutmaya gerek yok...

• Karın kası yaparsın yardımcı oluruz ama gözükmesi için diyet yapman lazım :)

1|0
    0|0
    • Youtube a gir evde yapılabilecek karın egzersizleri diye yaz karşına çıkar :) ama sadece 3 hareket yap daha fazlasını değil

• Temel karın hareketlerine çalışan yeterli olur

• Teşekkür ederim deneyeceğim

• Mekik cek

1|0
    0|0
  • genelde mekik hareketi.

1|0
    0|0
  • günde 30 kere zıpla, 25 kere etrafında dön, 3 kere oturup kalk. 6 ayda muhteşem karın kaslarına sahip olursun.

1|0
    1|0
  • 😂 hic ugrasma cikaramassin

1|0
    0|0
    • Neden?

• cahil herif ne alaka 6 aydan aşağı çıkmıyormuşta steroid kullacakmışta falan filan bunlar fasa fiso

• dogrusu anlat birader bos yapma steeoid kullanmadan 6 aydan asaga hayatta cikartamasin

• mekik barfiks

1|0
    0|0
  • mekik çek ama yöntemi var 1 ayda güzel şekil alır.

1|0
    0|0
  • mekik ve şınavla halledersin cici kız

1|0
    0|0
  • Karın kasını ne yapacan😁

1|0
    0|0
  • Sabah oğle aksam 100 tane mekik yap

1|0
    0|0
  • Evet doğru adrestesin :)

1|0
    0|0
  • özele gel fitness salonum var yardımcı olayım

1|0
    0|0
  • tabiki gel :D

1|0
    0|0
  • freeletics transformation yaz dostum arama motoruna videolarını izle

1|0
    0|0
  • sürekli mekik çekkk olur...

1|0
    0|0
  • yardımcı olmak isterim

0|0
    0|0
  • Nasıl yağ yapılır öğretebilirim ama kas hayır dostum olmaz

0|0
    0|0
  • Mekik Çek canım iyi gelir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ben istmeden yaptım ya. göbeği eriteyim derken yatıp kalkıyordum karın aksım oldu göbekle o kadr saçma duruyor ki :-D ama işe yarıyor

1|0
    0|0
  • spor salonuna gitmeyi biraktigimdann beri eve spor aletleri aldim yapiyorum gayette oluyor. Aletler olmadanda yapilir internetten videolar izle

1|0
    0|0
  • Kendince çabalayarak yapman imkansız gibi bir şey.

1|0
    0|0
    • Neden olmasın?

• Ben aylardır spor salonuna gidiyorum yani ne kadar zor olduğunu biliyorum, ki ben karın kası falan istemiyorum sıkılaşmak ve fit görünmek istiyorum sadece.

• İyi ama diyet yapıyormusunuz? Misal ben kendimden örnek vereyim sabahları 1tam yumurta 6 yumurta beyazı 50 gr yulaf ezmesi küçük bir dilim peynir ve tam tahıllı 1 dilim ekmek yiyorum 85 kiloyum. Yani demek istediğim karbonhidratlı yiyeceklerden uzak durun şekerli şeylerdende mesela kola içmeyin. Diyet yapmadan karın kası gözükmez

• Mekik çek

0|0
    0|0
Yükleniyor...