Erkekler neden aldatır? sorum erkeklere !

evet arkadaşlar sorum açık ,neden aldatırlar sorun nedir ?

hayatınızda ki kişi oldukça güzel alımlı bakımlı bir bayan .hatta bir çok erkeğin rüyalarını süsleyen her girdiğiniz ortamda dikkat çeken oldukça hoş çekici bir bayan .kısacası hem fiziği hem de yüzü herşeyi güzel olan bir bayanı neden aldatmaya gerek duyarsınız .bu açlık bu sapıklığın anlamı nedir ?

hee bide şunu merak ediyorum ; sokakta her kadının neden poposunu süzüyorsunuz .kadın çıplak değil üzerinde jean etek birşeyler var .ortada görünen bir popo yok .neyinden etkileniyorsunuz sapık misiniz siz ? neyse daha kibar sorayım ,sokakta giden kadının poposuna bakınca ne hissediyorsunuz? 2-3 saniyelik bir görüntü size ne katıyor ?

0|0
0|17

En İyi Erkek Görüşü

• bu bir soru mu yoksa bir suclama metni mi?

0|0
    0|0
    • soru

• bana göre de sen sacmaliyorsun, uzatmaya gerek yok bence

• ne oldu canımcım zorunamı gıttı :D neyse uzatmayalım bence de

Erkekler Ne Diyor 16

• bu soruyu sorarken sen hic sunu dusundunmu bir erkek bir kadını aldatırken erkek erkeğe yapmıyor bu isi bi erkek aldattığı zaman kadınla yapıyor dünyada ornegin 100 erkek aldatıyorsa bunu 100 kasınla yapıyor bu da demek oluyorki sen erkeklere ne kadar sapık diyosan ayni sekilde kendi cinsinede bunu demelisin bilmem anlatabildimmi anlayan anlamıştır.

0|0
    0|0
    • o cok ayrı bır mevzu ama .erkek mılletı aldatırken demıyor kı ; ben evlıyım veya sevgılım var demıyor .kadınları kandırıyorlar

• saçma sapan tripleri varsa çekilmiyorsa tipinin de ... rüyasınında ... boyunuzu geçiriveririm valla ,popo olayına gelirsek bu tek taraflı değil erkeklerin baktığı kadar kızlarda bakıyor göz benim gözümse ortada laf atmak yada sarkmak yoksa istediğim yere istediğim şekilde bakarım bunun sapıklıkla alakası yok hoşuma gittiyse niye bakmıycam la : )

0|0
    0|0
    • işte bu zıhnıyet ıcın sormustum bu soruyu

• Bir erkek aldatmaz... Aldatan zaten adam değildir...

İkinci olarak sizde o tarz elbiseleri giymeyin, siz giyince sorun olmuyor erkek bakınca sorun oluyor.

Dinen bile Erkek o tarz kıza baktığında baktığı kadar günah alırken...

O tarz giyinen kız ona her bakan erkekten ayrı ayrı günah kazanır.

0|0
    0|0
    • elbıseyle bunun ne alakası var .ben dekolteyı gectım uzerınde hıc bır dekoltesı olmayan jean bluz gıymıs kadının bıle poposunu suzen erkeklerle aynı dunyada yasıyoruz .napalım sımdı pantolondamı gıymeyelım hayret bırsey yaaa .

• Kadıının dogasında var canım erkek onundekının dusuncesıyle hareket tttıgı ıcın ve kadın cazıbesınden dolayı bakar arkaya aldatmaya gelınce cınsellıkten kaynaklıdır guzellık degııl unutma cırkınler vardıır ama o ısı gusel yapıyor erkek mutlu ıse gıder ona sen ıstedıgınkadar guzelım de dur bos yanı

0|0
    0|0
    • kadın her anlamda sevdıgını mutlu edıyor ıse neden aldatıyor o zaman .cınsel anlamda da sevdıgını tatmın edıyor ıse neden aldatır

• boswer bılememıs kıymetını ballımmmm

• oyle bosverdım zaten canı cehennme

• sadece erkekler aldatmıyor ki. aldatan erkeğin bunu yapmasının çok çeşitli sebepleri olabilir. Yani erkekten erkeğe farklılık gösterir. Bazı erkekler maymun iştahlıdır bazısı tek eşliliğe karşıdır bazısı ilişkisinde mutlu değildir bazıları ilgiyi çok sever bazıları alışkanlıktan aldatır bazıları heyecan arar vs. yani sebepşer çok çeşitlidir. Ama bana göre temelde içinde bulunduğu ilişkiden yeterince mutlu olamamk gibi bir neden yatar

0|0
    0|0
    • yooo ılıskınden oldukca mutlu mesut .kız ayrılmak ısteyınce kızın yakasını bırakmıyor .ayrılmayada yanasmıyorrr sorun ne o zaman .ruh hastası mı bu adam .o zaman tedavılık mı ne yanı sımdı .cıddı anlamda soruyorum bu soruyu .benım salak sevgılım hem aladatıp hem de terkettım dıye ıntıhar eden bırıydı .sımdı bu acaba ruh hastası mı ne oluyo

• Hayat işte, kimseye adil davranmıyor. :))

0|0
    0|0
  • valla hep o aldatan şerefsizlerin cezasını tüm erkekler çekiyor bu ne kardeşim. aldatmadım da aldatmam da...!

0|0
    0|0
  • bi anlık zevk için işte.

0|0
    0|0
  • gandıracak kız bol olduğu için :D

0|0
    0|0
  • evinde mutlu insan aldatmazz. evli değilse de kız arkadaşınn yaklaşımı engelliyorsa o yüzden gözü dışarda olur yinee..

0|0
    0|0
    • mutluluk neye gore mutluluk .gulluk gulıstan hıc bır sorun olmadan evlılık olmaz kı zaten .her ılıskıde evlılıkte sorunlar olabılıyor.kadın o sorunlara ragmen aldatmaz ıken neden erkek aldatıyor .erkegı her zaman pohpohlayacakmıyız bızı kım pohpohlayacak o zaman .o ılıskıdekı sorunlardan en az onlar kadar bızde etkılenıyoruz .hatta onlardan daha cok etkılenıyoruz .ama neden baska bır adamla yatıp dusmuyoruz o zaman

• erkeğin vücud yapısı o hrmonların rettiği şeyi dışar ıatması gerek.. karısı eşi sevgilisi apmıyorsa başkasında yapacak başka çaresi mi var

• yaa sevgılısı esı her yonden sevdıgını tatmın edıyorsa neden aldtır

• Aldatmak aslında karakterden ileri gelir

bir insan doyumsuz karaktersizse erkek kadın fark etmez aldatır.

Bu yaşıma kadar ne aldattım ne aldatıldım dürüst davrandım dürüst ilişkilerim oldu.

Anlayan anladı anlamayan yol aldı

0|0
    0|0
  • direk sapıkmısınız demiş ya hahahahahahaha!

0|0
    0|0
    • ama yanı oyle degıl mı .sımdı kadın her anlamda sevdıgını mutlu edıyorsa oldukcada cekıcı hos bır kadın ve tum erkeklerın arzuladıgı kadın olupda hala aldatılıyorsa sonuc sapıklıga varmıyor mu sencede .

• yaa kadınlarda aldatıyor elbette ama kadınlar erkeklerı gecmıyorr .

• ha biri fazla ha biri az ne farkeder , sonuçta her iki cinstede aynı egilim var, bunu engellemek zor çünkü beklentiler çok fazla oldugu gibi kaabul edemiyoruz bazen bide insanız çok zafımız ve zayıf noktamız var

• kaya çilingiroğluna sorucan bu soruyu hülya avşarı neden aldatmış sorunun cevabı onda

0|0
    0|0
    • işte dıyorum yaaa hulya avsar gıbı kadında aldatılıyoo .bıde yenı evlendıgı kadında kadın olsa suratsızızın tekı sıfatsız

• 3.kadından banane yahuuuuu .ıkı kısılık ılıskıden bahsedıyorum ben .adamın mutlu mesut gıden bır ılıskısı veya evlılıgı varsa ne dıye 3.bır kadına ıhtıyac duyuyor sapık mı bu adam abaza mı ne yanı smdı

• şimdi abes olacak zaten mutlu gidiyorsa ne diye aldatsın vardır bir sorun evdeki dırdır ediyorsa dedim o aldatan kadınlar niye aldatıyor onların kimiside tatminsizlikten ila erkekmi aldatıyor

• erkekler neden aldatır demek ki o erkek degil erkek adam aldatmaz cunku :)

0|0
    0|0
  • heyecan ararız

0|0
    0|0
  • Öyle gollük pozisyonlar bırakmışsınki yazdım yazdım sildim..cevap vermek için üşendim...uğraşmaya değmez.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...