Ağlar mısınız, ağladığınızda neler hissedersiniz ya da ağlayan birisini gördüğünüzde ne hissedeesiniz?

ağlarmısınız,ağladığınızda neler hissedersiniz,ağlamak rahatlatırmı?

0|0
13|20

En İyi Kız Görüşü

• ağları yastığıma sarılır ağlarım kucağıdna ağlayacağım tek dostum yastığım :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Böcüğümm yine sorunun güzelini sormuşsun. ben diyeyim ki sana eski kadim sakallı büyüklerimiz demişler ve dahi buyurmuşlardır ki "-Ağlamak ruhu temizler"

0|0
    0|0
    • günlerdir soru sormamıştım bir sordum pir sordum gibi düşün:)şuanki ruh halim iyi değil o yüzden aklıma geldi ve aynen ruhu temizliyo

• ağlayan birini görsem onun duygularına tercüman olup teselli veririm, pek ağlamam ama duygulanırım genelde

1|0
    0|0
  • Gerçekten çok duygusal birisiyim. Hani film, dizi falan izlerken ağlarlar ya aynen bende öyle çok etkilenirsem ağlamasam bile gözlerim dolar. Sinirden ağlarım bazen. Sinirden ağladım zamanlarda acayip bir ferahlama oluyor içimde. Yeniden doğmuş gibi oluyor insan. Duygulanıp ağladığım zaman bambaşka diyarlara gidiyorum :)

Ağlayan birini gördüğümde dayanamam ben yaaa :( :( :( :(

0|0
    0|0
    • :)))bende dugusalım malasef ama hemen ağlayamıyorum artık,de birisini görürsem dayanamıyorum:)

• Amin inşallah. Allah herkese en hayırlısını nasip eder inşallah.

Bu mini keyifli sohbet için Teşekkür Ederim :)

• bende teşekkür ederim:)

• Aglarim buyuk yikici bisey oldusa ki agladimi bir allah gorur.

Karsinda aglayan olursa icim titrer dayanamam gozlerim dolar:((

1|0
    0|0
  • erkek adam ağlamaz :P

1|0
    0|0
  • ağlarım ara sıra itiraf etmesi zor olsa da :D neden ağladığıma bağlı hislerim. bazen gözüme roket takılmış uçacakmışım gibi oluyo bazen durgun oluyo :D

0|0
    0|0
  • Çok ağlarım bir filmde duygusal olduğunda bile ağlayan insanlardanım. Evet beni çok rahatlatır ağlamazsam şişiyor için daralıyorum içimi dökmek çok iyi geliyor genelde arkasından uyuyorum ve kalktığımda çok daha iyi hissediyorum.

0|0
    0|0
    • aynen insanın içi şişiyo sanki ağlamayınca

• onda bende ağlamıştım kendmi onun yerine koymuştum

• Evet çok etkileyici.

• gerçekci olmak gerekirse aglamam! aglayan üzülen bi arkadaşımı gördügümde üzülürüm pisikolojisine göre onu neşelendirmeye üzüntüsünü hafifletmeye çalışırım, ama bazen aglamayı istiyorıum ama olmuyor içimden bir ses aglama lem erkekler aglamaz diyo O_o

0|0
    0|0
  • kimsenin karşısında ağlamam ağlamadımda ama sen beni birde yanlız başıma gör öküz gibi böğüre böğüre ağlıyorum :(

0|0
    0|0
    • :))))olsun ağlayabilmek güzel böğürerek yada anırarak:))

• bakışın görüşün düşüncen değişiyo atıyosun tüm pislikleri içinde bir nebze olsun sende kuş ben diyim tüy gibi oluyorum :)

• aynen öyle birşey:)

• rahatlatir derler ben aylayamiyorum. gorunce duruma gore uzulebilirim.

0|0
    0|0
  • bazen herşey üst üste gelir kaldıramaz hale gelirsin işte o zaman aboooovvv : )

0|0
    0|0
  • Ben kendimi bildim bileli hiç aglamam yani aglayamıyom bitürlü ama kızların hepsi genelde aglar ve aglamak hoşlarına gider niye böylesiniz çözemedim.

0|0
    0|0
    • bayanlar daha duygu yüklüdürler ama erkekler ağlamıyo evet bizde sizi anlamıyoruz

• Ben sadece 1.dereceden akraban vefat ederse aglarım heralde başka türlü zor.

• hiç belli olmaz

• içim bi tuhaf olur duygusalliğa bürünürüm...

0|0
    0|0
  • rahatlatırda en son ne zaman ağladığımı hatırlamıyorum :D aklıma gelmişken gidip bi ağlayayım

0|0
    0|0
  • ağlamam gerekiyorsa ağlarım ağladıktan sonra insan rahatlıyor

0|0
    0|0
  • ağlarım,ağladığımda ne hissettiğimin bi önemi yok, rahatlamak için ağlanmaz.

0|0
    0|0
  • ne zaman soğan doğrasam gözlerim yaşarır hüngür hüngür ağlarım

0|0
    0|0
  • ağlamak insanı rahatlatır. ama benim yanımda birisi ağlarsa bende onunla beraber ağlarım :(

0|0
    0|0
    • evet rahatlatıyo ve bende dayanamam birisi ağlayınca oturup ağlarım:/

• AMİNNNNNN. ben kaç yaşındakiler gibi konuştum az önce?

• burda 19 yazıyo ama gayet olgun yani 25 gibi düşünceli olgun konuştun bu senin için iyi birşey

• ağlamak keyiflidir zevk alırım rahatlatır :)

0|0
    0|0
  • ağlamayı çok istiyorum, çok ihtiyacım olduğunu düşünüyorum bazen ama tık yok arkadaş, geçenlerde 500. kez izlediğim "aile şerefi" filminde münir özkul oktayı vurduktan sonra neden yaptın diye soran babasına "ailemin şerefi için yaptım" dediği zaman nedense son 10 senedir ağlamaya en çok yaklaştığım zamandı. ama yine yok arkadaş, ağlayamıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Ağlarım tabi. hele sevdiğimin gözlerine bakıp onu ne kadar çok sevdiğimi öylerken hep ağlarım sonra oda dayanamaz ağlar

0|0
    0|0
  • ağlayan birini görünce benimde gözlerim dolar yaa hatta cok aglıyorsa dayanamam bende ağlarım

0|0
    0|0
  • geçen yılbaşında sevgilmden ayrılmıştım ve o günden beri çok duygusallaştım o gnden beri kim sevglsnden ayrıldığı için ağlarsa yanmda bende dayanamam ağlarm :)

0|0
    0|0
  • çok duygusalım çok ağlarım ağlayan birini grdüğümdede ona sarılıp ağlarımmmm

0|0
    0|0
  • Ağlamak rahatlatiyor evet bu dogru ama sanirim benim icin degil. Aglamaya basladigimda genelde krizle sonlaniyor cunku.

0|0
    0|0
  • çok rahatlatıyor hele de vicdan azabı çekiyorsam

0|0
    0|0
  • Kolay ağlayamam, ağlayan birine yaklaşıp tatlı dille ne olduğunu sorarım.

0|0
    0|0
  • Aglamak iyidir...

0|0
    0|0
  • evt ağlarim

0|0
    0|0
  • ağlamak herzaman iyi gelir bana

0|0
    0|0
  • sevdiğim birisinin omzuna yaslanıp ağlamaya ihtiyacım var

0|0
    0|0
    • aynen şuan okadar ona ihtiyacım varki,ağlasam ağlasam oda sus demeden ellerini verse bana geçse ama yok işte

• yorgan altinda aglarim

0|0
    0|0
    • bende müzik dinlerken genelde

• papatya sana ula$abildim. hele sükürr .. sen bana yazmi$tin ben sana yazamiyodum, cunki arkadas degiLiz diyeee .. arkadas iskte yollayamiyorum

• bnde öyle yapiyorum iste :))) kimse görmesin diye yorganin altinda

Yükleniyor...