Erkek arkadaşınızla gezerken...

Erkek arkadaşınızla dışarda el ele geziyosunuz.Bir bayan olarak etrafta bi çift gördüğünüzde gözünüzün onlara daldığını ve bunu sevgilinizin farkettiği oldu mu? Tepkisi ne oldu ?

Ben ilk zamanlar erkek arkadaşımla gezdiğimde bi çift gördüğümde gözüm onlara dalıyodu veya bi erkek veya bayan gördüğümde onun giyimini inceliyordum dalıyodum o an içimde kötü bi niyet olmadan.Erkek arkadaşım bunu farkeder hep tartışırdı.Sonra sonra bu huyumdan vazgeçtim

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• o erkeğin ne denli öküz olduğunun kanıtıdır ( üstüne alınmasın erkek arkadaşın ) genel olarak çoğu erkekte öyle kıskançlıklar olur.. fakat bunu sana yansıtması yanlış.. o durumda yapılması gereken sana anlayış göstermesi yada niye baktığını sorgulaması ama abartmadan.. :) bizde dalıp bakıyoruz ama öyle azımızdan salya akıtacak kadar degil.. giyim kusam tabiki dikkat ceker.. bence bu konuyu onunla açık bir dil ile konuşmalısın.. bizde buradan gerekli desteği veririz :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• etrafınla degıl benımle ılgılenmesını ısterım. tartısmam ama neden dıye sorarım sadece

0|0
    0|0
  • ya el ele gezerken sevgilimin nereye bakması gerektiğini ben ayarlayamamki ona dikte edemem şura bakma buraya bak diye .. bu bence son derece ilkel felaket korkunç bi durum .. ben modern erkek olarak böyle düşünüyrm bay bay

0|0
    0|0
  • evet gözlerinin başkasına dalması rahatsız eder benide.

0|0
    0|0
  • mutluluklarını kıskandıgını düşünrm bn

0|0
    0|0
    • öyle düşünmüyo ama uzun uzun erkeklere bakmam hoşuna gitmiyodu.ama bakarken dalıp gidiyodum

• o daha tehlikeli kıskanıyr yani acaba benimle ama beni sevmiyr mu baska erkek mi arıyr gb düşünüyrdr

• heralde

Kızlar Ne Diyor 2

• ben birini görünce sevgilime direk yorum yaparım off çok güzelmiş ya da çok yakışıklıymış filan çiftlerle de genelde mal mal davranıyolar birlikte dalga geçiyoruz filan

0|0
    0|0
    • birlikte dalgayı bizde çok geçeriz ama çok yakışıklı falan dediğimde acayip kıskanıyo :)

• ben anlamıyorum bu durumu dünyanın en yakışıklı insanı o mu sanki ondan daha yakışıklıları var niye kıskanırlar böle şeyleri sanki :) ben mesela kabul ediyorum yani mutluyum huzurluyum :)

• :))

• aslaaaa a ..sevgilim dkkatmi çeker :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...