Yaptığınız hiçbir şeyden zevk almıyorsanız hayat çok sıkıcıysa ne yapardınız?

hiçbisey szi mutlu etmiyorsa ve hayttn çok sıkılmışsanız herşey basit ve anlamsız geliosa naparsınız?**

0|0
9|18

En İyi Kız Görüşü

• hayatta yaşanan pek çok şeye tepkisiz kalma durumu,umursamazlık,bi bıkkınlık ki sorma,çevrendeki herkes lay lay güllük gülistanlık takılırken,biri ah sevgilim arıyo,canım bitanem diye pis pis sırıtırken.siz sevgiliniz olduğu halde ona güzel mesajlar atmak istemezsiniz,seni seviyorum demek istersiniz ama yapmacık olacağının farkındasınızdır oysa eskiden öylemiydiniz?kocaman bi hayır.sürekli düşünürsünüz benim sorunum ne?neden mutlu değilim,neden hiç bir şeyden zevk alamıyorum diye düşünürsünüz ve düşündükçe daha da mutsuz olursunuz.hiçbir şeye değer veremez duruma gelirsiniz,biri sana küfretse aman canım diyecek raddeye varırsınız,sevgiliniz tarafından boynuzlansanız :hıı olabilir ya dersiniz.elli lira para düşürürsünüz,hıı düşer yani normaldir dersiniz,günlerce üzülmezsiniz gitti elli liram diye.o eski günlerin cıvıl cıvıl yaşantısı yoktur artık,gülemezsiniz.iki kelimeyi bir araya getirip kendinizi savunamazsınız bile,unutkanlık,dalgınlık,şaşkınlık baş gösterir.

0|1
    0|0
    • eline sağlık çok iyi yazmışsın beni anlatmışsın adeta yeminle valla :S

• herkes böle artk sanırım bende öleym dünya yansa umrumda olmaz

Erkekler Ne Diyor 18

• mutlu olmak icin beni mutsuz eden seyleri bulur hayatimdan cikartirim.Mutlaka mutsuzlugunuzun bir sebebi vardir.

Ya iliskiniz yolunda degildir.Ya is sorunlari yasiyorsunuz yada ailenizle bir takim problemler vardir.Sorunun cözümü daima kaynagindadir.Bu gün icin degil gecmiste ne oldugunu bulmaniz sizin icin bu sorunu cözmek demektir.

0|0
    0|0
  • Daha zevkli bişeylerle uğraşırım, maket yaparım olmadı mı hamak örerim, uğraş bulurum kendime, çadırı alır iki gün sahilde kalırım, durma. durdukça sıkılır sıkıldıkça tembelleşirsin

0|0
    0|0
    • kimse anlamıo ya benı:((( hicbi aktıvıte yenılık mutlu etmıo ve bı derdım sıkıntımda yok üfs! neyse havalardan olsa gerek ben havalara baglıorm yarın sahıle ineyım barııı

• deniz havası iyidir,in in.

• binerdim bir otobüse egede bir sahil kasabasına yerleşir amelelik yapardım.ama yemez işte :)

0|0
    0|0
  • son küsür senedir böyle... hiçbir şey yapamıyorum

0|0
    0|0
  • Bu bir dönemdir der geçerdim. merak etme olur böylesi boşluklardan düşmeler. Erkek arkadaşın yok sanırım, bu da büyük eksiklik.

0|0
    0|0
  • yapcağın şey sık görüştüğün kişilere zaman ayırdığın kadar etrafındaki insanalrada vakit ayırman hayatındaki uğraşları çeşitlendirmen vaktini zevkli hale getirecek farklı uğraşlar bulmalısın,hobi durumuna getirmelisin bu şekilde kendini mutlu hissedebilirsin..

0|0
    0|0
  • hayatını degıstırmek ıcın o kadar aktıvıte varken bu sacma olur dıye dusunuyorum

0|0
    0|0
  • Hayat zaten monoton düşündükçe daha çok sıkılırsın akışına bırak su yolunu bulur.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • İnsan daima yenilikler yaratmak üçündür. Hayata bir kere geliyorsunuz. En azından mutlu olacagim her isi yapmaya calısırım.

0|0
    0|0
  • anlam kazandırmaya çalışrdım

1|0
    0|0
  • akşama kadar fotoğraf çekmek photoshop yapmak her gün sıkıyo beni artık değişik rezil hayat

0|0
    0|0
  • İnsanlara ya da nesnelere değil bir amaca bağlanırım.

0|0
    0|0
  • o zamanların gecmısını beklıyorum sadece

0|0
    0|0
  • hayat sıkıyorsa bende sahilime gider dolaşırım :)

0|0
    0|0
    • bnde öyle yapim bari yarn ya kurt kuzu kaparsa tek basıma fatmagln sucu ne olmayaym snraa:)

• ben hemen mastürbasyon yapıorum inan bana işe yarıyor :D

0|0
    0|0
    • :S tek fark su sen abazasn ben dıılm:D:D

• tamam sensin sen:D:D yanlz bn kenrın dilberı dıılm sözlerne dkkkt et

• tamam aşkım değilsin :D

• geçer diye sabrederim

0|0
    0|0
  • what can i do?

insan eskileri arar ama eski eskide kaldı şimdi şuan yaşadığın hayatın tadını çıkarmaya bak. en ufak öğrendiğin gördüğün şey tat almaya bak mutlu ol yani. gçemişi ararsan mutlu olunmuyor. tam tersi dahada kötüye gidiyor kafa rahat olacak hacı. Hayatında başka can sıkıcı olaylara yer verme link

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• mesela şuan ben,canım çok sıkkın hiçbirşeyden zevk alamıyorum

0|0
    0|0
  • Aynısını yaşadım.Sonra hayatımı canlandırdım.Nasıl olduğunu boşver.Hayatında ne olursa mutlu olursun onu düşün.

0|0
    0|0
  • namaz kılarım..dua ederim..gerçekden çok faydası oluyor.

1|0
    0|0
  • kaçarım yer değiştiririm gezerm

0|0
    0|0
  • montla sıçardım.

0|0
    0|0
  • Kel ilacı olsa başına sürer .

0|0
    0|0
  • Anlamlı hale getirmeye çalışrdım.. Mutlu olcam seyler yapardım..

0|0
    0|0
  • sorunda bu zaten bşiy yapamıyoz ki:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...