Futbolda orta saha nedir?

orta saha oyuncusu önemli midir? ne gibi görevleri vardır

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• aslında en önemli mevkidir çünkü hem hucum hem defans yapması gerekir bunun içinde en çok kilometreyi saha içinde orta saha oyuncuları kateder savaşçı olmaları rakibin orta sahasına pres uygulamaları ve ortadaki açıkları kapatarak rakibin rahat hucum yapmasına izin vermemeleri ve aynı şekilde alanı açarak rakip defans arasındaki boşluğu bularak forvet oyuncularını gol pozisyonuna sokmaları gerekir

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hem defansif hem ofansif katkıları var :) atak geliştirebilir top keser falan filan işde şimdi aklıma gelmedi hiçbişi :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• İşte ortayı koruyup, ileriye yardım ediyorlar
    İleriye ne deniyordu unuttum forvet falandı herhalde :)

0|0
    0|0
  • ORTADA oynayan oyuncudur hucuma katkı saldırı önleme diyede adlandırılabilir

0|0
    0|0
  • Futbolda önemsiz eleman yoktur :) orta saha oyuncuları genelde pas yapar orta acar defansa yardım eder. direkt olarak gol atmaya çalışmazlar ama digerlerine gol attırmak isterler

0|0
    0|0
  • Orta saha, omurganın en güzel ve zevkli yeridir, orayı korumazsanız golü yersiniz :)

0|0
    0|0
  • Orta Saha demek Takımın beyni demek. Defans ile Forvet arası oyunu dengeleyen oyunculardır orta sahalar.

0|0
    0|0
  • kilit adamdırr

0|0
    0|0
  • Orta saha oyuncusu, atak geliştirir gol pozisyonu yaratır.

0|0
    0|0
  • Orta saha futbolda en dikkat çekmeyen yerdir çünkü iki kaleye de uazaktır :) Ben forvetim çok dikkkat çekiyorum ve küfür yiyorum :D :D

0|0
    0|0
  • Sahanın ortasında oynayan adamdır:))

0|0
    0|0
  • frıkık nedır futbolda?

0|0
    0|0
  • dairenin çizildiği bölge

0|0
    0|0
  • Kız futbol sorusu sordu. Siteyi terkedin beyler 😶

0|0
    0|0
  • Orta saha takımın omurgası

0|0
    0|0
  • Sahnin ortasindadir. Orada pişti oynar:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne kadarda cahil bir kız

0|0
    0|0
Yükleniyor...