Bugün spor salonunda 600-650 kalori yakmışım sizce nasıl?

Spor salonunda 3. günüm ve ben 2 kilo vermişim. Yaz olduğu için pek yemekte yemiyorum, meyve soda felan... Sizce nasıl iyi mi :/ ?

Güncellemeler:
arkadaşlar bir gün bayların bir gün bayanların günü yani 5. günüm oluyo kusura bakmayın

0|0
12|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Canım verdiğin o kilo varya yağ değil vücuttan terle attığın sudur bol bol su içmeli ve protein ağırlıklı beslenmelisin böyle devam edersen yağları yakmaya başlarsın özellikle havalar çok sıcak olduu için su içmeye özen göster

0|0
    0|0
    • sadece spor salonunda 2 litre bitiyo bide evde içtiklerimle 3 litre felan oluyo

Erkekler Ne Diyor 13

• Aferin sana

0|0
    0|0
  • Kardeşim kesinlikle kötü Eğer su kaybetmemiş de 2 kilo vermiş isen kesinlikle ve kesinlikle kas yaktın... Ve 650 kalori yakman imkansız !

0|0
    0|0
    • nasıl imkansız 2 saat orda spor yaptım. Koşu bandında koştum, iki ayrı bisiklete bindim, kol-göğüs-bacak çalıştım

• koşu bandında bisikletin ekranında felan bizim kaç kalori yaktığımız yaıyor kaç tur koştuğumuz felan neyse teşekkürler bakacağım :)

• Bak canım kardeşim ben koşu bandında interval koşuyorum normal koşu hızı 10 interval 15 ... 5Dk 10da koşuyorum 2 dakika 15 te bu şekilde 35 dakika koşuyorum yaktığım kalori anca 400-500 arası ki üzerime hırka giyiyorum terlemek için terimi silerken yoruluyorum yani... Runtastic ile koşarkende kalori yazıyor fakat ben inanmıyorum ona.

• İyi gibi.

0|0
    0|0
  • İyi, iyi. Azimle devam et ve o mermeri del.

0|0
    0|0
  • Fazla kardesim.. kilona gore degisebilir ve aldigin gidaya gore ama duz hesapta fazla

0|0
    0|0
  • 650 kaloriyi geçme salonda

3 günde 2 kilo verilmez, yememen iyi birşey de değil

0|0
    0|0
    • normal yiyorum işte ama yaz olduğu için bunaltı geliyo açıklamada düzelttim 5 gün :/

• Günde 5000 kalori yiyorum sporcuyum fakat zayıfım diye?

0|0
    0|0
  • 3 günde 2 kilo vermek kötü çatlakların çıkar yapma bunu iyi beslen beslenmeden spor olmazzz

0|0
    0|0
  • durmak yok devam

0|0
    0|0
  • cok yanls.

0|0
    0|0
    • nasıl yanlış :( 3. günüm derken salonda pazartesi-çarşamba-cuma erkeklerin günü salı-perşembe-cumartesi bayanların günü 5-6 gün felan oldu

• ozaman öyle yaz 3. gunum dedıgın zaman 3 gun olmus demekkır ben nerden bıleyım senın spora salonunun kadınlar gununu

• afferin kızıma

0|0
    0|0
  • Ya anlıyoruz heyecanlısınızda biraz zaman geçsin asdf

0|0
    0|0
  • az sadece 1 çıkolata 200 kalori yani pek bişey değil 600 kalori

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

Yükleniyor...