Hangisini seçerdiniz ? Evlilik için...

ailemle istanbuldayım

mezuniyetim yaklaştı

onlar antalyaya taşınacak yakında

ben çalışıyorum mezun olunca da aynı işyerinde devam ederim

ama bu düzensiz serkeş hayattan kurtulup düzenli bi hayat istiyorum

evlilik gibi..zaten bebekleri çok severim

şimdi bi yandan çok hemde çok güzel bi yüze sahip 163 boyunda güzel bi kız ...ama karakterini çok sevemediniz çünkü sadakat kavramından biraz uzak,aldatmaz gibi ama gene de güven probleminiz olacak sürekli,mesleği öğretmen

diğer yandan da güzel bi kız ama öyle etkilenmiyosunuz diğeri gibi ve kaç senelik arkadaşın seni tanıyor ve teklifi o etti,çok seviyor düzgün karaktere sahip çalışkan güvenilir birisi 175 boyunda(not:uzun sevmiyorum) ,çocuklarını güzel yetiştirebilecek düzgün birisi,sınırsız güven duyarsınız ama güzel de olsa etkilenmiyorsunuz çok merak edip düşünmüyorsunuz onu,mesleği doktor ,

dip not:mesleği umursamazdım ama zamanla eğitim durumunun önemli olduğunu gördüm gerçekten birçok şeyi etkiliyor

top sizde

Güncellemeler:
bu arada doktor olan şehir dışında okuyor bir senesi kaldı

0|0
12|2

En İyi Kız Görüşü

• herşeyden önce sevmen, kişiliği , ailesi , yaşam tarzı çok önemli.

evinin kadını - çocuğunun annesi olacak birisini seçmen lazım.

karaktersiz insanla uğraşman zor. iyi dediğin kızda hiç etki yoksa eğer, yarın öteki gün gözün dışarda olabilir. şu da var ; ummadığın taş baş yarar.

iyi düşünmen lazım.

0|0
    0|0
    • benim fikrim ikincisinden yana ama onu üzmiyim diye görüşmeyelim dedim çünkü sevgi yoktu kardeşim gibi görüyodum

ama dün çok duygusal bi yazı yazmış bana şehir dışında ama orada bile sevgili olmamamıza rağmen aklı hep bende

• yok ya

güven de önemli

• tamam o zmn. yeni kişiyi bekle :) bunları unut

Kızlar Ne Diyor 11

• seni kim alır la

1|2
    1|1
    • bunu sen mi diyosun :D

• ego yapıp da çirkinsin demedim seni kim alır demedim seni köpek gibi seven de çıkar güzel kızsın

• İkisi de olmaz,üzgünüm.Birini sevmiyon,etkilenmiyorsun.ELENDİ.Diğerinin karakteri sakıncalı,tipten etkilenmek de evlilikte bir şey ifade etmez.ELENDİ.

0|0
    0|0
  • İkisiyle de olmayacak gibi duruyor. Bir kere sadakatına güvenemeyeceğin insanı en baştan geç. İkincisi de herşey iyi tamam ama sevemiyorsan zorla değil ki. Birinciyi seçersen aldatılma ihtimalin var ama ikinciyi seçersen de aldatma ihtimalin. Düzensğiz serkeş hayattan kurtulmak için evliliği araç olarak kullanma bence. Öyle bir yol çiz önce kendine ve o düzenli, dürüst, sağlam hayatın içinde gerçöekten seveceğin ve mutlu olacağın insanı bul...

0|0
    0|0
  • huzur istiorsan doktoru tercih et

0|0
    0|0
  • doktoru tercih et bence seni seven kız seni daha çok mutlu eder diye düşünüyorum ama bence sen onu haketmiyorsun

0|0
    0|0
    • evet onu hak etmiyorum

ona herşeyi anlattım,geçmişimi de herşeyi de ama istiyo hala ne diyim

• olsun iyi seçmek lazım :D

• haklısın aşk olmayınca böyle oluyo demekki inş hayırlı bir eşin olur istediğin gibi ne diyelim ama bu süre zarfında sakın kızların kalplerini kırma .. Allahü te�l�yı en ziyade inciten küfürden sonra, kalb kırmak gibi büyük günah yoktur. Çünkü, Allahü te�l�ya ulaşan şeylerin en yakın olanı kalbdir. :)

• bnce doktor olanla bir şeyler dsunmelisin. onunla gvenlr sekilde bi hayat geçireblrsin. etkilenmeye gelince zamanla seversin ya.

0|0
    0|0
  • uzun kız daha iyi bence. hem seni elde etmeye calısıyo hemde teklifi o ettiği için değerli olursun onunn gözünde..

0|0
    0|0
  • okumakla ilişki yürümez abla tavsiyesi... 3 üniv bitirmiş birisinin kör cahil gibi davrandığına çok kereler şahit oldum

1|0
    0|0
    • o kişilere hiç girmiyorum bile

ben öğretmenlerin laubali ortamını gördükten sonra o kaypak tavırları hoşuma gitmedi uzak duruyorum öğretmenlerden artık

• en iyisini yapıyosun hayırlısı olsun

• ben erkek olsam senin yaşında evlenmezdim zaten de

evlenmek istiyorum diyelim mesleğine bakmazdım hoşlandığım iyi niyetli birinle evlenirdim ...

0|0
    0|0
    • hayır kız neden taklif eder ki ?

mağdem çok hanım yani utangaç olması gerekli bence

diğeri rahat gibi gözüküor sana göre ama bir kızın teklif etmesi tuhaf

• doktoru tercih et derim net hem meslegide iyimiş huyunu suyunu da baya begenmissin

0|0
    0|0
  • bence mantıklı hareket et ve 175 i terch et eminim mutlu olucaksın

0|0
    0|0
    • tatlı dille uzaklaşmıştık ama sanırım en doğrusu o

tabi hiçbişey belli olmaz

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...