Spor için kol saati önerisinde bulunur musunuz?

Spor yaparken kullanmak üzere kol saati alacağım.ç

Sağlam,dayanıklı.
El yüz yıkarken, denize havuza girerken yani 2-3 metre sudan etkilenmeyecek.
Terden etkilenmeyecek.
Büyük sayıları olan takvim ve kronometre içermesi yeterlidir.

Bu durumda bana ne önerirsiniz? Gösterişli bir saat olursa çok daha güzel olur. Maksimum bütçe 250 TL.

Güncellemeler:
akıllı saat diye saçma sapan şeyler önermeyin bana normal saat lazım

akıllı saat denen şey sadece kalp atışını bilekten ölçüyor ama bunu becremiyor hatta bilekten tansiyon ölçen aletler bile tam ölçemiyor ve gerçek akıllı saat gügüs bandı istiyor ki onları ölsem takmam zaten o özelliklere ihtiyacım yok.

bana saati takvimi ve kronometresi olan büyük kadranlı su ve tere dayanıklı sağlam saat lazım

0|0
18|34

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

• Casio marka iyidir

0|0
    0|0
  • Takma bosvrer. Ne tuhaf insanlar var te allam yaa.

0|0
    0|0
    • saçma sapan konuşma saat takmak tuhaflık mı ben parka koşuya gittiğimde nasıl ne kadar koştuğumu hesaplayacam söylermisin bana kolumda açarım kronometre bakarım ama saat takmak tuhaflıksa neyse senin gibilere söz söylemeye gerek yok.

• babamın var öyle bir saati denzide onu takıyor çok güzel ama çok eskilerden satılıyormuş öyle kaliteli saatler su geçimezde kayışları demir falan oluyor küf yapar kayışsa da koku yapar

0|0
    0|0
    • bana küf yapmaması için silikon kordon lazım

• bende casiodan bir saat almıştım hem pili çok çabuk bitti hemde kordonu kopmuştu pil ve kordon 80 tl istediler orjinalde saat 100 küsür liraydı yaptırmaktan vazgeçmiştim.

• aynen iyiki para vermemişsin lacosteye baksana ya da pumaya oluyor orada

• Casio G-shock ya da swatch

0|0
    0|0
  • Pumanın saatleri dediğin ozelliklere sahip gayet de sportif ben uzun zamandır kullanıyorum çok da memnunum öneririm

0|0
    0|0
  • Ya şu askerlerin taktığı saatler varya, onlardan al bence. Hem 50 tl. Suyu falan geçirmiyor hiç de bozulmuyor.

0|0
    0|0
  • Puma bin saatlerine bak derim bende kullaniyorum 100m dayaniklilar suda

0|0
    0|0
  • Led watch saatleri fiyatlari 200 lira galba bende var ve çok hoş dediğin özelliklerde ayrıca

0|1
    0|0
  • Yorumlara baktım kim ne dese beğenmemişsin ne onersem boş ben gidiyorum☺

0|0
    0|0
  • rengi beyaz olsun

0|0
    0|0
    • aradığım özellikler önemli rengi değil.

• o zaman bir düğmesine basınca seni uçursun. Hey allahım saat dediğin nedir saati göstersin takvimi göstersin yeter halllahımm ya

• saat klasik biliyorum spor çok itici

0|0
    0|0
  • adidas gucci ve armanin güzel spor saatleri var çok da şık

0|0
    0|0
  • saati bırak ya o parayı bana ver ben söylerim :D

0|0
    0|0
  • Puma nin su gecirmeyen saatlerinden kullan cok iyi gider ben 5 yil oldu kullaniyorum havuzda felan

0|0
    0|0
  • Puma ve swatch un saatlerine göz at derim..

0|0
    0|0
  • Benim saatimde anlattığın tüm özellikler varda takvim işi zor

0|1
    0|0
  • Apple akıllı saate bak

0|0
    0|0
    • ben akıllı saat aramıyorum normal spor yaparken kullanılacak saat arıyorum. her yarım saatte bir onları sarj edecem diye uğraşamam

• o zaman adidasın güzel saatleri var. Sade düz siyah ama dijital

Erkekler Ne Diyor 33

• 0|0
    0|0
  • Casio wr yeni modellerini duyurdu bakabilirsin
    guideimg.alibaba.com/.../...watch-black_159863.jpg

0|0
    0|0
  • www.hepsiburada.com/casio-f-91w-1dg-erkek-kol-saati-p-SASCK0700141

Bundan al, istediğin her şey mevcut ve 28 TL

0|0
    0|0
  • Magellan switch

0|0
    0|0
  • Casio G Shock modellerini sevebilirsin.. tek olumsuz tarafı silikon kayışın bir süre sonra kopmasıdır.

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Casio Prg

0|0
    0|0
  • Casio kullanabilirsin.

0|0
    0|0
  • çarşıdan al bitane

0|0
    0|0
  • Her sporda kullanıma müsait ve makul fiyatlı

www.sinclairsjewellers.co.uk/.../...20792_zoom.jpg

0|0
    0|0
  • bu bende var gayet güzel
    www.sahibinden.com/.../detay

0|0
    0|0
    • harbi önerdiğin saate bak. ben spor yaparken kullanacam yere yatam kalkacam kolumu çarpacam belki ve kronometresi olan saat diyorum sen bana klasik saat gösteriyorsun. kardeş takım elbise ile kullanacam demedim ki

• sanmam kardeşim havuz için falan düşünüyorsan o saatler çok pahalı çookk

0|0
    0|0
    • dandik casio saatler bile 200 metreye kadar su geçirmiyor ben sadece aradığım özellikleride barındıran saat arıyorum. amacım sabahları spor yaparken takmak sadece.

• 200 metre değil o bildiğim kadarıyla, üzerlerinde yazan 200m i söylüyorsan eğer, mesela 50m yazıyorsa, elini yıkadığında duşa girdiğinde ya da havuzda ve denizde 1 -2 metre derinliğe kadar su geçirmiyor anlamında, ben öyle biliyorum. 200 metreye dayanabilecek saat pek ucuz olmaz bence.

• kardeşimmm su geçiriyor onlar

• Deri kordonlu alamazsın silikon saatler uygun olur bütçeni keşke söyleseydin saatte sınır yok benimde önerim puma

0|0
    0|0
  • Ben 6 sene önce Casio Saat almıştım 75 tl ye o günden bugüne hiç elimden cikarmadim sapasağlam duruyo bazen kavgada yumruk saat e geliyo saate bakıyorum tık yok çalışıyo. Casio anda ne alırsan al Casio olsun yeter kaptan

0|0
    0|0
  • dayım yurt dışından almıştı senin yazdığın özelliklerin hepsi var ama ismi aklımda değil kalbini bile ölçüyordu. 400tl almıştı paypay ile

0|0
    0|0
    • kalp vs ölçenler palavra gerçekle alakaları yok malesef ki ben yaptığım süreyi ölçmeliyim gerisi işime yaramaz.

• bütün özellikler var su geçirmez falan filan sana ismini yarın yazarım almak istersen bir bak

• tamam çok sağolasın

• adidas puma dan bak

0|0
    0|0
  • spor için kullanıyorsan ve ücreti konusunda sıkıntı olmaz diyorsan kiçok ta pahalı değil.. garmin (saat hastasıyım) 30 dan fazla vardır

0|0
    0|0
  • Kanka decatlon dan 39 lira olan saati al suprr ben 2 yildir deniz havuz kullaniyorum hic bisey olmadi vok saglam ve kullanisli fiyat da uygun hic dusunmeden al sehtinde magazadi yoksa internetten de alabiliyorsun

0|0
    0|0
  • gshock al

0|0
    0|0
  • Klasik casio saatlerden al. fiyata göre gösterişli modelleri de var.

0|0
    0|0
    • ter ve suya dayanıklı hatta havuza bile girilecek saatlerden bahsediyorum senin dediğin klasik saatlerde var mı kronometre yok sağlam mı değil

• klasik dediysem model olan klasik için dedim. dijital, kronometreli, suya dayanıklı olanlardan hatta bazılarının basınca göre dayanıklı olanlarıda var.

• casio da spora dayanabilecek saat yok

• G-Shock Aviation GA1000-4A tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Decathlom magazasina git orada bulursun

0|0
    0|0
  • Puma'nın modellere bir bak derim. d

0|0
    0|0
  • tommy hilfiger

0|0
    0|0
  • dalısda suunto d6i kullanıyorum bır bak ıstersen bıraz fıyatı yuksek yanlız

0|0
    0|0
    • saat süper ama bana hem fiyatı hem özellikleri fazla

ben spor yaparken saate bakmak belki takvime bakmak ve kronometresini kullanmak üzere sağlam dayanıklı ve büyük göstergeli saat arıyorum çünkü sporda terliyorum duşa gitiyorum belki havuza ama saati çıkarmıyorum

• ısıne yarar su gecırmıyor spor saatı bır bak ucuzda

• baktım ama kadranları küçük ve karışık bunların

• Gear S2

0|0
    0|0
  • Samsungun var ama 250 tl olduğuna emin değilim daha fazla sanırım

0|0
    0|0
  • Bütçe ne kadar?

0|0
    0|0
    • Neyse bütçeyi boş ver bu ürünü al

urun. gittigidiyor. com/taki-saat/casio-ae-1000w-1avdf-erkek-kol-saati-184858932? mpch=ads&ggap_s=akakce&ggap_m=ocs&ggap_n=akakce&scxid=14489-145823-2357-0

100 Metre su geçirmez takvim 5 alarm kronometre, geri kronometre vs. fiyatı kargo dahil 62 TL uzun ömürlü kullanırsın.

• Casio g shock

0|0
    0|0
  • Puma nin çok güzel saatleri var ben 2 senedir kullanıyorum gayet hoş

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3
Yükleniyor...