Ceza severler Ceza'nın en beğendiğiniz şarkısı hangisi?

Ceza'nın en beğendiğiniz şarkısı hangisi? Bir de klip olarak en beğendiğiniz klibi hangisi? Ceza'nın şarkılarına başkasına eşlik ettiği şarkılar dahildir.

Güncellemeler:
Benim en beğendiğim Sen de Biraz Delisin. Hele şurası: Gün geçmiyor olaysız. Geri verirsin elindekini delirip en öndekini alıyım dersin belindekini çekip en iyisini sen bilirsin Belirsiz Dünya Düzeni gereksizini seçip dinleriz biz kelimelerin insanın canı kelepir ödemez ise senedi her yolu denedi demedi birgün nedir emeli derinde duran sırların işaretleri göz önünde ben bir siyah bayrak çektim bak işte mikrofon ödül.
2 Kiminin pulu parası kiminin ahı duası pimi çekince bombanın kimin açılır yarası rapin alamut kalesi ve ben ise bir assasin enosis kimin işi kimin haram dolu kasası tepinin şimdi hepiniz hepiniz zemindesiniz bağlıdır hep elimiz kolumuz seyrederiz zalimin yaptıklarına ah ederiz hepimiz and içerız yolunu keselim kan dökenin

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• Ceza severim Sagopa kadar olmasa da..

Ben ağlamazken acıldı perde düştü maskem.

Ben ağlamazken dert üşüştü oldu mesken..

Vs. Vs. Ezbere söylerim bi de

aoo bunu sen bunu ben gülü sen gülü ben :D bunu da ezbere söylerim hızlı

0|1
    0|0
    • harikasın :D sago eskiden iyiydi. neyim var ki unutulmaz.

İlham perilerim. Yorgun ellerim. Ve miskin armağan düşüncemin yanında bir emanetim bu bedene zor. Yıllarım bir yetki verdi etki tepki oldum. Kendimin hudutlarında bir çiçektim ordum onca tarla doldum...

• :D bir şafaktım askerin duvarda yırttığı bir takvim yaprağında geri kalan umut rakamlar oldum. :) rapte cümle nasıl kurulur dersi gibi sanki :) en çok cezanın "akar sular bu bahçelerde kurtulur zebanilerden" diye girdiği yeri seviyorum.

• bide "ahmak olmasaydı insan tüm zaferler dostça kazanılırdı. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu gibi olmuş :)

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 2

• şaşkın oğlan

0|0
    0|0
  • ceza dahil RAPi sevmem ama Türk marş uyarlamasını sevdim

0|0
    0|0
    • sen de biraz delisin şarkısını dinleyiniz bence :) savaş çocukları ve sabah bastı geceyi de güzel. rape karşı sempatiniz uyanacaktır.

Yükleniyor...