Sevgilinizden ayrıldığınızda nasıl bir ruh halinde oluyorsunuz?

sevgilinizden ayrıldığınız da kızlar ve erkekler nasıl oluyorsunuz ağlarmısınız .. dalgacı bi şekilde gülüp geçer misinz?alışveriş mi yaparsınız ... beni hak etmiyordu mu dersiniz ... kısaca nasıl olursunuz?

0|0
517

En İyi Erkek Görüşü

• en fazla 2 gün düşünürüm.bittiyse zaten kesin karşı tarafta sorun vardır.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 16

• tamamen ayrılma nedenine göre değişir ruh halim...

1|0
    0|0
  • Ayrılan ben isem mutlaka haklı bir nedeni vardır. Buna rağmen mutlaka canım yanar, kalbimde bir sızı hissederim. Bir süre durgun, huysuz ve huzursuz olurum.

1|0
    0|0
  • Ağladığım olur ama abartmam :) kendi köşeme çekilirim 2 dakika ağlarım geçer. sonra duygusal filmlere ara veririm :D

gereksizini seçip dinleriz biz kelimelerin

1|0
    0|0
  • Ben önce böyle oluyorum link ilerleyen bi kaçgün içindede böyle link aşsdadlsaldsaf

1|0
    0|0
  • Genelde aglarim bir hafta uzuntuden kendime gelemem.

1|0
    0|0
  • o bahsettiyiniz olay inanın o kadar zorki

yemek yiyemedim

uyku uyuyamadım

aklımdan hiç çıkmadı

ama alışveriş iyi bir seçim

1|0
    0|0
  • gitmek isteyene mani olamam. Ypacak bişey yok. Şapkamızı önümüze çevirir yolumuza bakarız. Acısı varsa da içimizde yaşarız, nakletmeye gerek yok. Hafızada tozlanmaya bırakır, anı olarak kalmasını sağlarız.

1|0
    0|0
  • genelde ruhsuz oluruz :D

1|0
    0|0
  • Günden güne değişiyor.. Bu da en doğal şey.. İnsan her gün aynı ruh haliyle uyanamayabiliyor!

1|0
    0|0
  • Eğer çok koymuşsa paso buraya buraya gider gezerim.Tek başıma olsam da gezerim.

1|0
    0|0
  • önceden üzülürdüm ama çok tınlamıyorum artık giden gider.. ;)

1|0
    0|0
  • Mide ağrısından ruh halimi anlıyamam

:))

1|0
    0|0
  • İlk 3 gün zordur benim için sonrasında kendime gelir ve o hiç olmamış gibi devam ederim

1|0
    0|0
  • bu arada sen çok hoşmuşsun ya çok beğendim

1|0
    0|0
  • yenisini arıyorum

1|0
    0|0
  • önce güler geçerim sonra düşünürüm sonra içim acır sonra karolurum sonr ağlarım sonra alkole vururum kendimi birde başkasının kolunda görürsem mecnun olurum.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bir kere gerçek anlamda denedik 3 gün,hayatımın en kötü duygu çöküşünü yaşadım,haraketli şarkıda dinlesem yemek yerkende hep ağlıyodum,onsuzluğu düşününce içim acıyodu ama çok şükür atlattık:)

1|0
    0|0
  • hayat nekadanda güzelmis.

1|0
    0|0
  • çok ağladım..kendimden nefret ettim...çok mutsuz olurum uzun süre hiç gülmem.

1|0
    0|0
  • pek iyi bir ruh halinde olmuyorum bu zamanlarda

1|0
    0|0
  • Çok ruhsuzum bu aralar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...