Kapat

Başka biriyle samimi biçimde yakalayıp ayrıldım. Siz olsanız ne yapardınız?

Sevgilim beni çok sevdiğini bensiz yaşayamayacğını söylüyordu, fakat hiç samimi değildi. Ondan soğumama neden oldu. Daha sonra onu denemek için şehir dışına çıkacağımı söyledim ve onu takip ettim. En sonunda ise başka biriyle samimi bir şekilde yakalayıp bulunduğu ve tanındığı mekanda rezil edip ayrıldım.

Sizce benim yerimde olsanız ne yapardınız ve yaptığımın doğruluğu nedir?

0|0
7|5

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum ona guvenmeyerek hata yaptgni dusunmustum ama pyle birsey yaparak o hatali oldugunu gosterdi hayirlisi gecmis olsun neresinden donulse kardir

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim, haklısın ne kadar dönsende zararın izi kalıyor, bu benim için gerçek bir tecrübe oldu. Sizlerin hayatında bu şekilde kötü olaylar olmamasını dilerim.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• en doğru olanı yapmışsın. bende aynısını yapardım.. yavsak erkeklerden bıırırıı ıste.. yasadıgın seyıde anlayabılıyorum bende yasadım.. hiç münakaşaya girme.. ama son sozunu soylemedende bitirme. ona son kez yazdıgını veona asla donmeyecegnı belırt. ve ıcınden gelerek soyleme ama ona beddua et. çok içine oturacaktır.. ( baba olmak nasıp olmasın, benım yasadıklarımı yasamadan ölme! hayatta her kotu sey senı bulsun! vs.. ama içinden gelerek soyleme yazık:)) tabı sende cok sevıyorsan... sevmıyorsan ugrasma bıle

0|0
    0|0
    • O kadarına gerek yok sanırım yorumun için teşekkürler. Birde ben erkeğim, :) acaba profilimde başka mı görünüyor?

• benim sevgilim de bensiz yaşayamayacağını benim için dünyayı karşısına alabileceğini bensiz nefes alamadığını sabahları adımı sayıklayarak uyandığını söylüyordu ama ne oldu ailesi başka biriyle evlenmesini istedi diye ayrıldık ve 5 ocakta başka biriyle evlendi bu sabah mutluluk fotolarını gördüm facede bir kez daha yıkıldım.2 ay içinde bu kızla evlendirildi.ve düğün günü bana seni seviyorum mesaj attı.Lanet olsun bütün adilere yaa

0|0
    0|0
    • Beni anlayabilecek birisin o zaman, sana önerim bu konuda takılıp kalma, yoluna devam et. Hayat herzaman adil değil, hiç birşey yok gibi davranamazsın evet ama hayat hepimiz için devam ediyor. İnsanların güzel anılarla birlikte acı anıları da var. Yaşadığımız sürece de olacak, sağlam olmak lazım. İnşallah kendine göre birini bulur ve mutlu olursun.

• has ettin bi daha yüzüne bile bakma

0|0
    0|0
  • en doğrusunu yapmışsın

0|0
    0|0
  • en güselini yapmıssınnnn

0|0
    0|0
  • aslında mantık olarak yaptığın şey yanlış ona yalan söylemen ayıp ama haklısın gene de neyse ve direk orada ayrılman daha da saçma ben olsaydım fotolarını çeker ''şehir dışından döndüğümde'' ne yaptığını sorar bir kaç arkadaşımın onu bir erkekle gördüğünü söyler ve inkar ederse fotoları gösterip bitti bu diyip asla konuşmazdım ama sende iyi yapmışsın :D

0|0
    0|0
    • Bazı konularda fazla uzatmayı sevmem, eğer birşeyden eminsem onu sıcağı sıcağına halletmem lazım. Söylediğin gibi yapsam şuan yine aynı mekana gidebiliyor olurdu. O an için bir ders vermek istedim. İnsanları kullanmanın ne kadar kötü sonuçlar doğurabileceğini bilmesi gerekli, benim yaptığım rezil olmasından öte birşey değil. Yorumun için teşekkürler.

• rica ederim

• Bence doğrusunu yapmışsın ki iyikide yapmışsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kızı Dövmezdim Yuzune Tukururdum Ve Lanet Okuyup Oradan Giderdim Sende Yalan Soyleyerek Onu Denemissin Kardesım Helal Olsun Sana..! :D Sımdı O Kız Arkadaslarına Söyle Cvp Verdi ( O Bana Yalan Söyledi Bende Ona Boyle Oyun Oynadım :) :) )

0|2
    0|0
    • O konuda yapabileceği hiç birşey yok. Çünkü ben işimi sağlam yaparım. Yalan söylemedim aslında sabah gidip akşam döndüm.

• Zaten bi Kıza Seni Seviyorum Dediyin An Hapı Yutmussun Kardesım :) Sevicen Ama Belli Etmıycen

• Yanlış yapmışsın...

0|0
    0|0
  • doğru. sakın ona bi şans daha verme. arkana bakmadan git.

0|0
    0|0
  • Hata sendedir. 3 hatan var.

1. Ona sevgilim demen.

2. Eger o sana sensiz yaşayamayacagini söylediginde samimi olmadigini anladiysan o zaman ayrılmaman

3. Başkasıyla yakaladiysan onu rezil etmenin senin degil Allahin işi oldugunu anlamaman.

0|0
    0|0
    • Kendince haklı olabilirsin.

1) Sevgilim demem sadece bir yazım hatası (Eski Sevgilim)

2) Ben anladım demedim sadece samimi gelmediğini söyledim

3) Çok şükür Allah inancımız var. Bana bu fırsatı veren o, değerlendiren de benim, bunu bilmeyecek kadar ergen gerisi değilim.

4) Değerli arkadaşım doğru düzgün yorum yapacaksan yap, laf olsun diye yorum yapma, salata severim ama laf salatasından pek hoşlanmam.

5) Her insan hata yapar, anlaşılan sen bana göre daha gençsin, dikkat et hata yaparken.

• Ben sana kendi filikrimi yazdim. Laf olsun diye yazmadim. Anlasilan senin soruna yorum yapmakla hata yapmışım. Birde bir deyim var " akil yaşda değil baştadır". Salata sözüne gelince umarım bir hatan da budur

• Fikirlere her zaman saygım vardır, ancak rastgele savurulan şeylere fikir denmez, ayrıca karşındakini tanımadan zeka ölçme işlerine girme, belki zeki birine yada zekadan nasibini alamamış birine denk gelebilirsin. Bunu nerden bilebilirsin?

Yükleniyor...