Böyle bir babanız olsaydı ne yapardınız?

Arkadaşlar beni yanlış anlamayın diye gizli sordum soruyu bir babanız olduğunu düşünün değeri 100 milyon Euro altında Audi Q7 Mercedes Cls filan var 5 6 tane yarış motoru var ve gerçekten çok zengin size araba sözü veriyor üniversiteyi kazanırsan bmw 320 alcam diye ama kazandığınızda haketmiyor diyor ve size para vermiyor ne yaparsınız ?

0|0
13|10

En İyi Kız Görüşü

• Abartiyor eytiminindei diye düsünürüm. Senin "Adam" olmani istiyor belliki ama yanlis yolda. Yani sen bu durumda hirslanip derslerine calisip iyi bir is adami ola bilirsin ama babana güveninde gider oda yine ayri konu.

0|0
    0|0
    • Güven konusunda gerçekten haklısın bana destek olsa benim her şeyi yapabileceğimi biliyor ama böyle dediğin gibi sınıyor biraz

• Ne biliym ama sözünü tutmaması çok kötü

• Hayirlisi olsun artik. Sen derslerine calis kendin icin yap araba icin degil

Kızlar Ne Diyor 12

• Benim babamda aynisini yapti bana ehliyetini al araba alacagim demisti almadi isinde yüksel daire verecegim demisti hic birini yapmadi :( hirs yaptim ilk arabamida kendim aldim son arabamida kendim aldim !

0|0
    0|0
  • Para adamın ister verir ister vermez ona kendisi karar verir ,baba bile olsa para meslek bu tür şeylerde kırk yabancı olmak lazım .

0|0
    0|0
  • Ben BABA PARASIYLA yola cikanlardan degilim genc, arabami kendim aldim, istedigim herseyi kendim aldim,.. Kimseye dedittirmem isterse anam, isterse babam olsun. Kendim calistim, kendim aldim. BASKASININ agiz kokusunu cekmektense, hic birseyim olmaz daha iyi!

0|0
    0|0
  • arabasini bariyerlere carpip haketmiyordun derim.

0|0
    0|0
  • ayıbediyo gerçekten :(

0|0
    0|0
  • 100milyon eurrroroormmyjfudhagsvrg.. duzgun abartsaydin keske

0|0
    0|0
    • Abartmıyorum gerçekten çok ciddiyim

• 8 yıldız özelde okuyan abim var ben devleti kazandım 4 yıllık iktisat hangımız hayırlıyız ?

• Belki istemeden oldun diye olabilirmi yirtik kondom vakasi anlarsinya:Dvarmi oyle bir durum

• Benım babamda oyle. zengın ama bana gelınce fakır. 3 işyerı var 50mlyarlık arabası var.ama ben egıtım ıcn para ıstsem param yok der.

0|0
    0|0
  • olsun sen kazanır alırsın

0|0
    0|0
  • bence bu baba çocuğu sınıyor ben olsam duruma katlanır ve daha güzel bir araba almasını hayal ederdim çünkü sonuç olarak sabırlı olunursa daha iyi mükaftlandıralacaktır:)

0|0
    0|0
    • İşte bu yaptığı yüzünden benim bütün hırsım gidiyor motivem azalıyor

• Yapım gereği beni birazcık parmağıyla itse ben kendim havalanıcam ama öyle yapınca moral ve motivasyon sıfıra iniyor isteksiz oluyorum

• yapman gereken dediklerm iyi şanslar !

• Sağlık olsun de geç aman yalan dünya

0|0
    0|0
  • belki kafasında farklı şeyler dönüyordur bir nedeni vardır öyle davranmasının.

0|0
    0|0
  • beni fakirlik içinde de süründürse bir babamın olmasını çok isterdim,boşversene verilen sözlerin tutulmayanlarının ne önemi var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Çok güzel yapıyor araba alabilir ama o yaştaki çocuğa gereksiz daha makul bir araba alabilir

0|0
    0|0
  • Arabasına eroin koyup, polise ihbar ederim...

1|0
    0|0
  • dogru zamanı bekliyordur bıraz daha olgunlaşman gerkıyor

0|0
    0|0
    • Çevremdeki herkes aynı bu dediğini söylüyor ama ister istemez canın sıkılıyor moralin sıfır oluyor

• zor bir dönem iyi bilirim :...

• çok basit annene yönel nasılsa o babandan para alıyodur sende ondan alırsın da o nasıl babaymış len git arabasını çal bi yerde okut olum bu ne lan :)

0|0
    0|0
  • adamın kafasını koopparırım mezaramı götürecek lan o parayı gencim yaşamam lazım bir sürü kadın vvar ortalıkta adres ver aklını başına getiririm babanın np benide gör ama arada pampa

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • hayal kurmak güzel bişey :)

0|0
    0|0
  • banka hesabını patlatırım kendisi bir gün uyurken telefonunu alır ve kuruşu kuruşuna araba parasını kendi hesabıma geçiririm ertesi gün kalkar hemen kendime bir araba alır ve bir sabah kahvaltıda babaların babası araba için teşekkür ederim derim

0|0
    0|0
  • Ben sana ınanmıyorum hodru meydan ıspatla gorelım şu 100 mılyon euroluk babayı bu arada rakam 100 mılyon yuro 2 dakıka dusunun parayı madem o kadar zengınsın ver face ını gorelım evını arabalarını motorlarını hodrı meydan

0|0
    0|0
    • Wuhuu hadi :D

• Soruyu okuduysan gizli sordum kimseye hava atmak yada gösteriş yapma gibi bir niyetim yok sadece böyle bir sıkıntım var herkesin fikrini alıyorum ister inan ister inanma sana inandırmak zorunda değilim.

• bende gecen hafta uzaya cıktım bır zıplayısta 40 metre ıcrarım havada 4 dakıka asılı kalırım ıster ınan ıster ınanma :) ıspatlamak zorunda degılım :)

• çalış kendin al. ona da mı babası almış bunları

0|0
    0|0
    • Babamda aynısını söylüyor off

• Abim var 8 yıldır iküde okuyor özel alttan 11 tane dersi var ben devlet üniversitesini kazandım 4 yıllık iktisat

• abin kötü örnek olmuş o zaman. onun gibi salarsın diye korkuyordur ondandır. benim şansıma abim iyi örnekti o da Teknik Üni kazanmıştı babam gibi biz de arada kaynamıştık

Yükleniyor...