Fiziğim nasıl olur?

1.65 boy 58 kg a düşsem fiziğim nasıl olur göbeğim filan? Lütfen kesin cevap yazarsanız sevinirim

0|0
17|19

En İyi Erkek Görüşü

• O boya biraz daha az kilo olsa bayan için iyidir sanırım.. Ama vücut orantısı çok daha önemli. Az kilolu ama göbekli çok hatun var.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sanırım yavaş yavaş zayıflamaya çalışıyorsun 165 boyla 58 kilo biraz balık etli olursun ama kiloyu nerden nasıl aldiginda onemli tabi yukardan aliyorsan biraz gobekli kalcadan aliyorsan da basenlerin olur biraz ama oyle asiri olmaz hafif balik etli olursun azminin devamini bekliyorum 52 53 kiloya dusersen tam oturur ama spor yapmayi unutma zayiflarken yapki vucudun sıkı olsun 😊

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Güzel olur

0|0
    0|0
  • şu an ki durumunuzu bilmiyoruz ama şimdikinden daha iyi olursunuz. sizde kendinizi beğenmeye başlarsınız.

0|0
    0|0
  • Kağıt üstünde fena değil.

0|0
    0|0
  • Gobek gitmez abla, 50-52 civarina dusmen lazim. Tabi şu an fazla kilolu degilsen, gobegi 3 ayda anca eritirsin

0|0
    0|0
  • Tatli olursun

0|0
    0|0
  • İdeal olur.

0|0
    0|0
  • düşme bosver bındıl bındıl gez :)

0|0
    0|0
  • hay fiziğine

0|0
    0|0
  • Muneccinmiyiz nasil olcan nerden bilcez

0|0
    0|0
  • 1,65 boy a 58 kilo fazla bence senin 52 52 lere düşmen lazım

0|0
    0|0
    • Düşücem zaten ama 1 ayda bu kadara düşüceğim için sordum

• Fizik ve tipte onemli

0|0
    0|0
  • ablacım harıka olur tam bı mature olabılırısn bence

0|0
    0|0
  • balık etli

0|0
    0|0
  • boyun kısa olduğundan kilo nekadar verirsen senin için okadar iyi

0|0
    0|0
  • Modeli gorelim oncee

0|0
    0|0
  • Kaç kilosun ama yani 59 dan 58 e düşersen pek birşey değişmez :D. 70-80 -100 kilo ise çok şey değişir. 165 boya idealdir 55-65 arası bence

0|0
    0|0
  • 55kg olman lazım bence en az

0|0
    0|0
  • bu ölçüler fena sayılmaz...
    ama senin şu an kilon nedir?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• 165boyum 55 kilodayım ve duba gibi olup kendine balık etliyim diyenleri görmezden gelirsek bence balık etli kategorisindeyim yani yetmez 52 falan ol.

0|0
    0|0
  • Vucut seklin cok buyuk rol. oynuyor burada. Eher elma tipindeysen daha kilo vrrmen gerekir mesela.. Ama. armutsan kilo kalcaya daha cok. gittigi icin gobek kalmaz.. Lalsa da ayva kalir o da hos duruyor. Yani. once vucudunu tani

0|0
    0|0
  • Göbek kiloyla gitmyebilir önmli olan vücut dengesidir
    Sen göbeginden kurtulmak için diyet yap çok hamurlu şeyler yeme

0|0
    0|0
  • Fena olmaz ama 1.65'e en iyi kilo 45-46'dır, bence yavaş yavaş hedefler bularak 46'ya inmeye çalış, başarılar :)

0|0
    0|0
  • ya arkadaşım çok iyi olursun balık etli olursun diyenleri salla ben bile 167 boyundayım kilom 63 felan vardır ama ne göbek ne de başka bir şey var rahat ol sen zayıf olup göbeğinin sarkmasındansa 58 kilo olman daha iyi. sıkı etliysen sorun yok çünkü ben öyleyim ve ne giysem kendime yakıştırıyorum. çok zayıf olmak hiç hoş bir görüntü vermiyo az ellediğinde et gelicek sarılınca kemik batmasını daha seviyorsan sen bilirsin

0|0
    0|0
  • Bence fazla biraz 55 falan olursan daha iyi olur

0|0
    0|0
  • gayet iyi

0|0
    0|0
  • göbek erimiyor bazılarımda

0|0
    0|0
  • Yine balık etli olursun biraz daha kilo vermen gerek

0|0
    0|0
    • Peki göbek filan yani resim atabilirmisiniz

• Her insanin kilo vermesi farklidir bazilari bolgesel zayıflar herkesin vucudu farkli spor yaparak istedigin bolgelerden zayiflayabilirsin pilates yap sıkılastırır

• 50ye düşmen lazım.

0|0
    0|0
  • canım çok hoşsun bence

0|0
    0|0
  • normal biraz göbğin olabilir

0|0
    0|0
  • kesin cevap nasil verilebilir bu soruya herkesin fizigi farklidin nasil deneyip gor

0|0
    0|0
  • 50 ye düşşşş

0|0
    0|0
  • en az 55 ol

0|0
    0|0
  • Bu senin vücut tipine ve kiloyu nereden vereceğine bağlı. Bazı insanlar zayiflar yüzü kaşık kadar kalır ama kalcasi hala büyüktür mesela

0|0
    0|0
    • Diyete spora başlayınca heryerden aynı oranla veriyorum yani ne kadar versem yüzüm o kadar küçülür

Yükleniyor...