Haydi günah keçisi bulundu buyrun bakın!

Gelecek yorumları tahmin edebiliyorum şimdi herkes açacak ağzını yumucak gözünü ama sormak istedim. Evlisiniz 3 senedir ama aynı zamanda 2,5 sendirde nette tanışıpta vazgeçemediğiniz bir bayan var. O bayanda sizden vazgeçmiyor ve evli olduğunuzu biliyor ve de gerçekten bu duruma saygılı. Arada defalarca ayrılıp barışmalar var ama sonuç olarak yanyana gelmek yok. Ve ben bu kişinin anne babasının ayrı olduğunu babasının ve ablasının üvey olduğunu üstüne üstelik böbrek rahatsızlığı olduğunu 2,5 sene sonra öğreniyorum. Defalarca soruyorum neden ben diye kendisi beni bu denli herşeyimle seven değer veren olmadı diyor ta kiii 4 ay öncesine kadar. Hayatına yeni biri giriyor ve benden uzaklaşıyor sebebide o kişide herşeyiyle kbaul etmiş vede değer veriyormuş. Bu bayan kaşar o.pu falan değil lütfen yorumlarsanız buna dikkat edin. Bende en son mutluluklar diledim vede ne zaman ihtiyacın olursa çekinme dedim. Ama her sn aklımda çıkaramıyorum unutamıyorum bunca senedir. Kısacası napmalıyım böyle bir durum yaşayan varmı aranızda

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• ahaha benim abimin başındanda geçti kızla evlencekti filan kıızı bıraktı ssonra başka bir kızla çıktı onlada evlencem dedi hiç yanyana gelmediler net ve telefon sonra kız yok rusyada yaşıyormuş yok küçüklükten beri hastaymış kanser olmuş sonra ameliyat olcağı gün ölmüş bunları abime başka biri söylüyor abim nasıl ağlıyor hiç tanımadığı kız için sonra bir baktık fake gerçeğinide görme umarım oda fake değildir

0|0
    0|0
    • Yok öyle de değil yanyana gelmemeyişimiz bilerek ama kötü durummuş ağbininkide ne demişler herşey insanlar için

Kızlar Ne Diyor 2

• karina söyle teselli etsin.

0|0
    0|0
  • sen resmen karını aldatmıssın yaa hemde daha yenı evlı sayılırsınız yazık o karına allah kımseyı bu duruma dusurmesın

0|0
    0|0
    • inanmayacaksın ama ben aldatmaya karşı biriyim ama oldu işte bende kendimi alamadım

• bakın severek evlenirsiniz ama bir bakmışsınız sizi daha iyi anlayan tamamlayan birisi çıkmış karşınıza ve dediğim gibi biz yanyana hiç gelmedik bilerek sadece net ve arada telefon

• olsun aldatmak demek illa yanyana deılkı aldatmıssın sonucta

Erkekler Ne Diyor 2

• bu yazı bana okuduğum bir kitabı hatırlattı. bence bu kadar şeyden sonra eşine daha farklı gözle bakman lazım yeniden sev onu yeniden aşık ol hediyeler al falan filan.

0|0
    0|0
    • kitap falan değil gerçek

• bende yalan demedim. ayrıca kitaplarda gerçekleri yazar.

• tamam pardon

• valla arkadaş işin zor (duygusal olarak),herhangi bir şekilde istifadeye kalkışmamışsın,bence sen en güzelini yapmış ve mutluluk dilemiş ve ihtiyacın olduğunda çekinme demişsin,tek kelime istersen benden helal olsun sana derim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...