3 takımımızın da Avrupa mücadelesinde elenmelerini nasıl değerlendiriyorsunuz?

Fenerbahçe şampiyon ligine veda etti .
Başakşehir ve Trabzonspor ise uefa avrupa ligine.
Bu üç takımın elenmesi hakkında yorumlarınız nedir?
Özellikle kadro kalitesi rakibinden kat kat iyi olan TS , adı sanı duyulmayan takıma nasıl elendi hala anlam veremiyorum

0|0
7|17

En İyi Kız Görüşü

• Degerlendiremiyorum. Biz çalıştık onlar gevşek gevşek yedi.
    Shakhtar deneyimli takım hadi anladım. Trabzonun elenmesi akıl erecek cinsten değildi. Rakip kücümsendi.

0|1
    0|0
    • Son iki sene kupayı kaldıran mbia ve kupada final oynayan cardozo gibi isimler gruplarda mücadele edemezken elin uç kuruşluk takımı tur atliyorsa şapkalar öne koyulmalı

• Kabadayı tarafından yönetilen takımdan bu oluyor. Berbat halde hacıosmanoğlundan sonra trabzon.

En İyi Erkek Görüşü

• her sene degişen teknik adamları.. herkes kendi sistemini oynatmaya calısıyor..
    Başakşehirin rakibi güclüydü
    Ancak Trabzonun elenmesi tam bir fiyasko..
    Onur kıvrakla sorun yaşayan teknik adamın onu kadro dısı bırakması tuhaf digerleride etkilendi ve elendiler..
    Fenerbahceye gelince..
    İyi oyuncular almak takım olmak demek degil.. Ligde kazanmış olabilirler ilk macı
    ama ilerleyen haftalarda görecegiz ki sürekli transfer isteyen teknik direktör eger oyuncuların uyumunu saglayamazsa.. Fenerbahce bocalayacaktır..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kadro iyi olması bir şey değiştirmez karşı takım emeği ile kazanmış
    Bizimkiler de ya denediler ellerinden geleni yaptılar ama karşı taraf daha iyiydi ya da eksik yerler vardı Teknik direktör uyumu takım arasındaki uyum bunlar önemlidir dünyanın en iyi oyuncularını da alsan Takım ruhu yoksa söylediğiniz takıma yenilmesi de bir o kadar kolaydır

0|0
    0|0
  • ben artık fenerbahçeye birşey demiyorum gerçekten benim yaptığım deteği kimse yapmamıştır hepsi boşa gitti bir yüzümüzü güledürmedi beee

0|0
    0|0
  • bence iyi harmanlanırsa fenerbahçede avrupa liginde yarı final görebilecek kadro var trabzonspor ersun yanalı gonderdıgınde zaten bıtmıstı hersey basaksehır tecrubesız ve taraftarı camiası yok belediye takımı

0|0
    0|0
    • Güzel yorumlamışsın fakat bu kadroyla ts ve fb nin onu bunu yolladı bahanesi olmamali
      Yanı ts nin elendiği takım ersun yanal olmasa da rahat elenmeli

• 1. Ligni sorsaydin samsunsporun puanlari yenildi haksizlik oldu derdim

• Dortmund da gecen sene rezil oynadi hele dun norvecin amele takimina 3 0 yeniliyordu Allahdan arka arkaya 4 gol ata bildiler. Gerci onlarinda teknik adamlari yeni. Hsv da gecen sezon kactane teknik adam deyisti ikinci lige dusmemek icin oynadi resmen. Tek suc teknik adamlarda deyil bence oyuncular aldiklari paralarin haklarini vermeli. Malesef cogu bunu yapmiyor.

0|0
    0|0
    • Soruna bundesliga dan ornekler vererek yanitliya bildim umarim :D turk superligiyle aram iyi deyil ondn soruna indirekt cevap verdim

• Yasasin galatasarayyy

0|0
    0|0
  • sadece lafta kalıyoruz ülke olarak millet olarak çok boşuz icraat yok ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Fenerle bjk avrupada iyi iş yapacaktır, gs ise bir ihtimal gruptan 3. çıkıp o da fenerle bjkye katılıp o da avrupada iyi iş yapacaktır ülke puanı avrupadada baya iyi kazanılıyor 3ü en azından çeyrek final görecektir bir şanssızlık olmazsa başakşehire gelirsek tecrübe farkı vardı karşısındaki takım hollandanın sağlam takımlarından tecrübeli takımlarından ama başakşehir tarihinde ilk defa katılıyordu ^^ Trabzona gelirsek ona gelmeyelim iyice saçmaladılar bunun bir açıklaması olamaz ^^

0|1
    0|0
  • Türk takımlarının en büyük hatası bu zaten adı duyulmayan takımlara karşı bir istek yok koşmuyolar ve skoru kaybedince de artık kalitelerini sahaya sunamıyolar iş işten geçiyor teknik direktörler hemen bir oanik yapıyor hamleler hepten yanlış sonrası hüsrann

0|0
    0|0
  • lig tv ve yorumcuların yüzünden
    kendimizi dev aynasında görüyoruz

0|0
    0|0
  • FUTBOLCULAR klas ama parayla klas takım olunmuyor biliyorsun YÜREK lazım..

0|0
    0|0
  • Alıştık artık buna yıllardır.

0|0
    0|0
  • Başakşehir ilk defa gidiyor onu anlarım, Fenerbahçe'nin rakibi güçlü sayılırdı. Ama Trabzonspor rehavete kapıldı heralde

0|0
    0|0
  • Türkiye'dir Galatasaray diyorum...

0|1
    0|0
    • Burada takım sempatizanligi yapıyoruz. Uç takımın elenme nedenlerini konusuyoruz

• Ligler gec basliyo. Hazir olmuyo hicbi takim. Cözüm zor. Tatili kisaltmak lazim.

0|0
    0|0
  • Başakşehir'i hakem eledi
    Shaktar Fenerden daha iyiydi zaten
    Trabzon'u kupa takıntısı mahvetti

0|0
    0|0
  • Avrupada Ulkemızı en iyi Temsil Eden Takım Net Olarak GALATASARAY !

0|0
    0|0
  • bir b*k olmaz bunlardan ilgilenmiyorum futbol gereksiz birşey

0|0
    0|0
  • Türk futbolunun bittiğinin somut kanıtı

0|0
    0|0
  • Üzücü bir durum

0|0
    0|0
  • fener hayal kırıklığı