Düzenli fitness yapan ve anlayan biri?

13 kilo fazlam var , kilo verirken sarkmak istemiyorum bu yüzden workout çalışıyorum. Ama şimdi vermem gereken kilolar kasa dönüşür diye de korkuyorum. Sizce workoutla sadece yag mi kaybederim yoksa kas mi yaparim?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle şu kas yapmaktan korkmayın, kas öyle iki üç günde, basit programlarla hemen çıkacak bir şey diğil, o yağları kasa çevirme gibi bir olayda yok, workout a gelince, hem yağ yakarsın hem kas yaparsın ama "kaslı olmak istemiyorum s. ss" falan deme öyle abartı bir şey olması imkansız zaten istesende yapamazsız, vücudun sıkılaşır o kadar

0|0
    0|0
    • Aslında o 13 kilo tamamen gittikten sonra karin kasi , bacak kasi yapmak istiyorum ama dediğim gibi kutlece o 13 kilo gitmeli önce

• sen sporuna bak zamanla kilo gider, kilo gittikçe kaslar belirginleşir vücudun sıkılaşır. azim ve sabır başka bir şeye gerek yok, bırakma sakın

• Aynen başlayalı 2 hafta oldu ama fark belli oluyor eski halimle

Erkekler Ne Diyor 7

• kaslanmak istemiyorsan ağırlıksız çalışırsın

1|0
    0|0
  • sporun hiç birşeyinden korkma

0|0
    0|0
  • yağ kasa gönüşmez hiç bir zaman kas zararlı birşey değildir senin aklında olan o fitness modellerindeki bayanların kaslarına ulaşamazsın zaten öyle kolay değil erkeklerde bile zor kas yapmak bayanlarda daha zor sen kafanı rahat tut bol bol kardio anterimanları yap kolay gelsin

0|0
    0|0
  • şu matığı bir atın yağ kasa dönüşür yağ erir kasların gelişir büyür sen dahaçok Squat yap koşu bandı bişiklet tarzı şeyler yap mekik karın egzersizi yap

0|0
    0|0
  • kasları sıklaştırıp yağ yakarsın aşırı bir kas kütlesi kazanamazsın

0|0
    0|0
    • Peki sence böyle devam ederken nasil besleneyim? Sonra kas yapmaya başlayınca ki bu coook uzun surer ama o zaman nasil besleneyim?

• kompleks beslen protein ve karbonhidrat olarak öğlen 2-3 tane meyve günde 2 3 kahve ödem attırıcı çaylar proteini daha fazla almalısın ve yulaf ezmezi favori spora başlamadan 1 saat önce spor bittikten 30-60dk sonra

• Ooo çok şişko sun su aygırı

0|0
    0|0
  • görme durumu var mı?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben aylardir gidiyorum benim bile hala fazlam var birkac kilo. Yani kas oyle kolay olmuyor. Diyetle de desteklersen yavas yavas saglikli bir sekilde kilo verirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...