Gideyim mi sizce?

1, Aydır fitness yapıyorum ama denemelikti şimdi yıllık kaydoldum başka bir yere dirençlerden ağırlığa geçtim 1 hafta dün başladım ve zorladığımı hissettim, bu gün bacaklarımdan yürüyemiyorum anne gidemem bu halde diyorum canın acımazsa yapamazsın zaten hep böyle olursun diyor napmam gerek? Bu halde gidebilir miyim

0|0
4|13

En İyi Kız Görüşü

• Zamanla alisirsin devam et spora bence.

0|0
    0|0
    • Ama kalkamıyorum bile zorlanıyorum yürürken

• İlk baslarda ben de oyleydim simdi sporumu yaptiktan sonra bir suru isi halledebiliyorum yorgunluk oluyor biraz o kadar. Kendine zaman ver.

• Teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 13

• Vucudun bu agirlik calismalarina alismadigi ucin agrir ama bir kac gun sonra agrilarin azalir ve gecer

0|0
    0|0
  • Pes etme raki

0|0
    0|0
  • Vücudun ham ikende git ama zorlamadan.. Acının üstüne gitmelisin pişman olmayacaksın. Yoksa geçmez ki öyle

0|0
    0|0
  • git ama hafif yap şu an alışma evresindesin bırakırsan bida başlyamazsın

0|0
    0|0
  • et kırıyosundur 3-4 güne toparlarsın

0|0
    0|0
  • Hamlamışsın ondan bir hafta sonra alışacak vücudun hiç acı hissetmiceksin bize güven.

0|0
    0|0
  • git idman yap kasllar sınınca geçecek o ağrı ve max 3 gün ara ver

0|0
    0|0
  • No pain
    No gain

0|0
    0|0
  • Çalıştığın ağırlıklarin kilosu kaç

0|0
    0|0
  • bence devam et bende gidiyordum bıraktım tel tedavim bitsin tekrardan başlıyacam

0|0
    0|0
  • Pes etme şampiyon

0|0
    0|0
  • Ham oldugun icin agriyotdur fazla zorlma kademeli olarak agirligi arttir... normal yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kendine izin ver bugün bol protein al ve ağrıyan yerlere nane kremi veya yağıyla masaj yap iyi gelir yarın daha iyi olur

0|0
    0|0
  • 1 gün dinlendir kasları sonra devam
    :)

0|0
    0|0
  • gidebilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...