Dengesiz erkekler....

erkek arkadaşımla 15 gün önce konuştum en son arıycam dedi ve ses yok kafasının içinde neler dönüyor bilmiyorumkaç kez aradm açmadı arıcam birazdan dedi üzerinden kaç gün geçti ... daha öncede bu şekilde sessiz kaldıktan sonra ayrılmıştı ama bi açıklama yyapmıştı watsaptan en sonunda yazdım dayanamadım cevap vermesi gerektircek bi sürü şey dengesiz olduğunu neden bi açıklama yapmadığını belirten bi sürü şey. ama tık yok ! bunun üstüne biz birlikteyken elelee tutuşurken ve elimizde eldiven varken sadece ellerimizin gözüktüğü bi resim çekmiştik dün gecede bu resmi face koymuş . ben bi anlam veremiyorum napmaya çalıştını acaba bu resmi koyan insan niye sessiz kalır sessiz kalıyosa niye koyuyo acaba diyorum başka biriylemi çekildi aynı pozu kendi elini tanımıyomusun diceksiniz ama eldiven olunca belli olmuyo üstelik o eldiven i ben almıştım ona kafam çok karışık görünürde basit bişey olabilir ama benim için önemli günlerdir ses çıkmayan adamın ne düşündüğünü merak ediyo insan yorumlarınzı bekliyorum arkadaşlar

0|0
211

En İyi Erkek Görüşü

• iyi ya. bütün erkeklere laf at. dilin ne uzun senin öyle?

Her erkegi senin hoslandıgın sevdigin belki de aşık oldugun kişi gibi görme lütfen

Ayıptır ya.. Adam senden uzaklaşıyor işte. birşeyler yap da geri kazan

0|0
    0|0
    • sen dengesiz dğilsen üstüne alınma

daha ne yapayım okadar aradım mesaj çektim tık yok

• tamam birşeyler yapmışsın. artık yeterli

ilgilenme bakalım neler olacak. bir de bunu dene

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• bu kadar ustune dusupde ne poposunu kaldırıyon elleme kendı halıne bırak gerı donersede bas sktırı gec aciz bir insanmısınkı degersız yaratıklarla takılıyorsun...

1|0
    0|0
  • ya hakketen histeri yapıda biri yada 2. face oldugundan emin ol derim ama şundan eminim hakketen seni sevse seni bir an bırakmaz biraz araştırma yapman iyi olur.

0|0
    0|0
  • senden uzak durmaya çalışıyor.. yada başka bi kırığı var onla ilgileniyor o yüzden seninle görüşemiyor..

0|0
    0|0
  • ah bu erkekler ah

0|0
    0|0
  • adamın dengesini bozmuşsun demek ki

0|0
    0|0
  • ne ısın var boyle kaprıslı adamlarla sana yazık bence

0|0
    0|0
  • mesela I'm

0|0
    0|0
  • dengesizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :D

0|0
    0|0
  • dengesiz insan çok haklısın

0|0
    0|0
  • valla yazıyı tam okumadım ama gerisini tahmin ettim bizim yaşadığımız sorunlara benziyo kızım çok sıkmayın biraz rahat bırakın sıktıkça bunaltıyosunuz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Resimde sadece elleriniz gözüküyorsa sorun ne... Beğendiği şey senin o karede olman değil ki, hoş bir poz olarak paylaşmış. ama sen onu sevdiğin için bu resmi paylaşmasını sana olan ilgisi olarak yorumluyorsun. Bu resmi paylaştığına göre beni seviyor ama bana ilgiliyse neden aramıyor sormuyor diye ikileme düşüyorsun. Arayacağım diyor ve 15 gün aramıyorsa sevmiyordur, bu kadar basit bu kadar yalın... Facenden sil at bence, bir süre düşünme kafanı dinle. Böyle belirsiz ne yaptığı anlaşılmaz tiplerle neden kendinizi yıpratıyorsunuz ki... Net insanlarla birlikte olun, verdiğiniz değerin kıymetini bilecek insanlarla.

0|0
    0|0
    • haklısın arkadaşım ama ne diyimki bende düşünüyorum bunları sanki bni insan yerine koymuyo insan iyi yada kötü bi cevap vermezmi ama gönülde ferman dinlemiyor

• Allah'a havale et. Öyle bir dengesizi sen pişman etmesen de bir pişman eden olur zaten, boşver intikamı düşünme. en güzel intikam unutmaktır.

• yok intikam bana göre değil zaten bu kadar çektikten sonra değişmesi isterim tabi

• ah bu erkekler hepsi dengesiz hepsii. vallahi genelememi de yaparım. sen rahat bırak yazma pek birşey. zaten ilgilenicekse ilgilenir seninle. senin yazman onu senden sıkacaktır bırak ne yapıyosa yapsın sen yazsanda yazmasanda yapıyor zaten. bırak sıkma çocuğu

0|0
    0|0
Yükleniyor...