Başkasıyla evlenen sevgiliye ne demeli?

1 yıl önce ayrıldığım sevgilim düğün günü mesaj attı sen orda ne durumdaysan ben burda bin beterim yazmış.Ayrıca yaşamaktan bıktım neden böyle oldu.İçim parçalanıyor yazmış.Bu sabah ise karısının facesinde düğün fotolarını gördüm yüzü gülüyor.Niye benim dengemi bozdu 3 gündür peki ?

0|0
6|16

En İyi Kız Görüşü

• Evlenmiş ama gözü hala dışarda. Gönül eğlendirmek için de en yakın seni bulmuş, yaklaşmaya çalışıyor. Senin ona olan duygularından yararlanıp seni bir oyunun içine çekmeye çalışıyor. Ama sen eminim bu oyuna gelmeyeceksin. İyi ki onunlsa evlenen de sen olmamışsın. Tamamen sil at artık,i hiç konuşma görüşme, bunu yapmak zor değil. Haqyatını yaşa, mutlu ol, kıymet bilecek insanlarla takıl. Hayatına bir pencere aç, nefes al önce bir ;)

1|0
    0|0
    • haklısın ya..silicem kafamdan ne hali varsa görsün..ama niye 4 gündür araştırıp düğün resmini buldum bilmiyorum.keşke hiç görmeseydim :((

• İyi ki görmüşsün görmeseydin belki umutlanırdın boşa. Böylesi daha iyi. Tabi ki aç yeni bir sayfa ;)

Erkekler Ne Diyor 16

• Çok açık.. Senin ona olan zaafını kendisi için maceraya dönüştürmek istiyor. Bir başkasını (yani seni) seven adam (gidip başkasıyla) evlenmez! Burada çıkacak sonuç seni gerçekten sevmediğidir.

"Kısa bir süre işi demogojik mesajlarla bağlayarak evde ki nasıl olsa benim, bir de bu macera olsun mantalitesi yürütebilen sürüngenlere adam olamamış erkek müsfettesi diyoruz"

Dengeni ona göre değil, başka şeylere göre kurmalısın. Sosyal olmaya çalış ve onu tamamen unut. Bütün iletişim yollarını kapat, gerekirse numaranı değiştir.

2|0
    0|0
  • İşte o eski sevgilim dediğin insan o kadar karaktersizki seni sevdiği halde gidip başka bir insanın hayatını mahvetmesi iğrenç ötesi birşey

ALLAH herkesi düzgün insanlarla karşılaştırsın

3|0
    0|0
  • adam 1.okeyi atmış ikinciye dönüyor.anla işte.biz erkekler elimizde 1 değil 1000 gül olmasını isteriz.evli adamdan hayır gelmez geleceğin olmaz sadece gönül eğlendirir.en iyisi çekim kuvvetine girmeden uzaklaş.

1|0
    0|0
  • bende olsam aynını yapardım.

1- seni çatlatmak için

2- seni hala diğer cepte tutmak için

3- senden intikam almak için

1|0
    0|0
  • seni steone yapıcak galiba cinsel hayatında her akşam ayn ıyemek yenmez ara sıra değişiklik şart kurnaz senin sevgilin pardon eski sevgilin hehehe :)

1|0
    0|0
  • sadece senle birlikte olsun diye bence bana kalırsa cevap verme salla gitsin

1|0
    0|0
  • kot dotune gitsin i*nenin...daha evlendığı gün bile salyalarını dısarda tutyor lavuk...

1|0
    0|0
  • Hayırlısi olsun diceksin,arkana bile bakmicaksin,seni gerçekten sevseydi seninle ewlenirdi!

1|0
    0|0
  • olta atıyo işte sende sazan gibi oltaya takılma

1|0
    0|0
  • Sen ne yaptın da ona seni seve seve gitti bir başkası il evlendi? Ayrıca evlendiği gün bile sana mesaj atan bir adamın herşeyini sorgulayabilirsinde sevgisini sorgulayamazsın. Hem demişsin ya yüzü gülüyordu diye ne yapsaydı bütün düğün ağlasa mıydı?

0|0
    0|0
    • ben bişi yapmadım ona ailesi istedi o ayrıldı çünkü ailesi başkasıyla evlenmesine karar vermişti...

• adam yanar döner ac gözlü

2|0
    0|0
  • güle güle denirr.. arkasına bile bakmasın

0|0
    0|0
  • e düğün günü mutsuz olacak değil ya...olsa dahi mutlu görünmek zorunda sonuçta...

0|0
    0|0
  • eee hayat bu derimm elin oğlu acımaz

0|0
    0|0
  • salla gitsin onu denir

0|0
    0|0
  • Elinde tutmayı bilmiyorsan birşey demeye hakkın yok

1|0
    0|0
    • 10 yıl elimde tuttum ben onu ama ayrılmak zorunda kaldık.ailesi zorlamış bu kızla evlenmesi için ama 2 ayda tanışıp evlenmek çok ilginç

• Erkekller ole iste 10 yil senle gezer uc gunluk tanidigiyla evlenir.olan senun yillarina ve duygularina olur

• Düzgün erkegi bulamazsan böyle olur ancak

Kızlar Ne Diyor 5

• O nasıl bir basit karaktermiş ki ayrılmış 1 yıl olmuş utanmıyor hala mesaj atabiliyor düğün arifesinde , dengeni bozmasına izin veren sensin , kontrol altına alın duygularınızı lütfen ...

1|0
    0|0
  • başkasıyla evleniyor sana mesaj yazıyor...amaç sadece kendini hatırlatmak..arkasında ağlayan bir kız bırakmak guruunu okşuyordur..kaale bile alma.

1|0
    0|0
    • kesinlikle ya o gün beni çok ağlattı.çok üzüldüm :( bugün fotolarını görmek beni bitirdi başa döndüm :(

• haklısın..işde amacına ulaşdı..amacı buydu...egosunun tatmin etmek..hiç takma..çok mutsuz olacak..

• Gun gelecek kendine kizacaksin kendi basini agrittigin icin.ogun o adamin gozunden dustugu gun ilacak

• allah bir yastıkta boşatsın denir

1|0
    0|0
  • Ümit Besenden nikahını beni çağır sevgilimi armağan et diyeceğim ama evlenmiş zaten. Amaaann boşver.

1|0
    0|0
  • kot kafalı karının yanına git deseydin :)

1|0
    0|0
    • kızı kuaföre bırakıyo adam bana mesaj atıyo 2 saat boyunca mesaj üstüne mesaj.evleneli 4 gün oldu bugün.

• hiç cevap verme muatap olma üzüldügünü belli etmee zmnla geçer sende yuvanı kurar mutlu olursun evli bir adamın arkdasından koşma aglamaa

• umarım geçer içim acıyo o fotoları gördüğüm andan beri :(

Yükleniyor...