Twerk yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz?

Dansla ilgileniyorum uzun zamandır. Studyoda çalışıyoruz ve twerk yapmak istiyorum 2 3 aydır squat yapıyorum bu gerekliymiş öncelikle. Bilginiz varsa başka yapılabilecek bişey için yardımcı olursanız sevinirimm

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Yotubede videolar var. Ben kendiligmden ogrendim ders almadan ama muzik kulagim iyidir ritimi icimde hissederim. Kendimi saldigim zmn vucudum beynimi kontrol ettigi zmn yapiorum. Kafam doluyken sunu boYle bunu boyle yapicam dedigimde robotlasiorum olmuyor

0|0
    0|0
    • Yapabiliyorum ama poponun kalkık olması gerekiyo o zaman güzel görünüyo iyi sallanıyo yani odndkmd

• Benimki dogal hali. Kucuklugumden beri volleyball oynuyorum. Ve uzun distanz kosucusuyum.

Erkekler Ne Diyor 13

• Ya allah askina ona dans adini kim verdi cok merak ediyorum gotunu salla yeter yani

1|0
    0|0
    • koreografi yapınca güzel oluyo

• Haa dansin içine katmaktan bahsediyorsun tamam o zaman siritmaz mantıklı

• Aynen öyle daha güzel oluyo :D

• ne twörkü yahuuu git folklor falan yap kulturumuzu yasat, bırakın bu sacma sapan ozentileri.

0|2
    0|0
  • Youtube ta twerking tutorial videolari vardir bir bak istersen

0|0
    0|0
  • Senin vücudunu bilmiyorum ama zayıf kızlar yapamaz o işi

kalça kısmının etli ve kaslı olması lazım sallaya bilmek için bunun içinde squat yapman lazım..

0|0
    0|0
  • Twerk sevenler dernegine uye ol

0|0
    0|0
  • kalça üzerine yoğunlaş değişik kaslarını çalıştır o bölgedeki

0|0
    0|0
  • gıcını başını sallıcan al sana twerk bizde siz nasıl kıvırıyonuz ona bakcaz tüm konu bu

0|0
    0|0
  • kalçalarını salla işte.. olduğu kadar..

0|0
    0|0
  • sana bir yararı olmayacak

0|0
    0|0
  • Ankarali turgut dinle iyi sallarsin

0|0
    0|0
  • Görmek isterim tabi varsa eğer bir canlı örnek? :)

0|0
    0|0
  • getir poponu tutup sallayalım nası yardımcı olucaz len :P

0|0
    0|0
  • Got lazim var mi etli butlu iri bir gotun

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• squat bacaklara işte kalça sıkılaşmasına yardım ediyor diye biliyorum da twerki bende deneyeceğim squata başlayalı oldu biraz ikisini bir arada yürütebilirim. aslında sende birlikte yapsan daha iyi olur

0|0
    0|0
  • Dans hocan öğretir

0|0
    0|0
  • Squat gerekli olmaz çünkü sıkılastırırır ama twerkte sıkı bir vücut olmaması gerek

0|0
    0|0
  • canım internetin var yaz kalça büyütme vs diye orda squattan tut herşeyi çıkıcaktır

0|0
    0|0
Yükleniyor...