Kızda komik bir şey de yok, neden kıza bakıp bakıp sırıtıyor ve konuşuyorsunuz?

şimdi kızın komik bi yanı yok gayet tatlı şık bir kız ama nezaman çarşıya çıksa iki çocuk aynı yerde sürekli ona bakarak sırıtıp bişeyler konuşuyorlar kızda komik birşeyde yok neden bakıp bakıp sırıtıp konuşuyorsunuz ne konuşuyorsunuz acill o kız sinir küpü oldu ...!

• Kesin o çocuklarda bi uyuzluk var..
    100% (1)100% (2)100% (3)Oy Ver
  • Annelerin karnından konuşarak dünyaya gelmişler.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• Kizdigin icin yaparlar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• her hareketi yorumlarsan cadde üzerinde yürüyemezsin.Fazla kafaya takmamak gerek...

1|1
    0|0
  • bence kızın adı çıkmış :)

1|0
    0|0
  • Kizin hakkinda birsey duymuslardir hersey olabilir

1|0
    0|0
    • hiç tanımadıkları birinimi bide...

• Birine gulmek icin herhangi bir sebep yok hayal kurup sakal biyik cizersin gene gulersin..

• sürekli gülüyorsa bi komiklik görmüşlerdir..

1|0
    0|0
  • duymak istediğin şeyi söyleyeyim çocuklardan biri yada ikiside senden hoşlanıyo :)

1|0
    0|0
    • gülmeleri acayip sinir ne hoşlantısı be.

• valla ben genelde hoşlandığım insana gülümsemeye çalışırım genelde de öyle yapılır die biliorum ama artık onlar nasıl güldüyse orasını bilemicem

• kesın bırsey duymuslardır kızla ılgılı

1|0
    0|0
  • bu dediğini kızlar yapıo bee!

1|0
    0|0
  • şu Kar az yağsa..

okullar kapanmasa..

1|0
    0|0
  • bak kırılmak yok ama bence seni nasıl yiyebilirlker onu düşünüp akılllarına gelen yaramazlıklara gülüyolardır :))))))))))))))

0|0
    0|0
  • amaçları seni sinir etmek yada seni tanıyorlardır senin hakkında konuşuk gülüyorlardır bence yanlarına gidip neden güldüklerini sert bir diller sormalısın okadar rahatsız ediyorsa.

0|0
    0|0
  • ben öyle her piştt diyen kıza baksaydım sülümanın haremini geçerdi çıktıgım kız sayısı şekerim

0|0
    0|0
  • yaşın kac bılmıyorum ama fazla pıyasada gezıyorsan oturdugun yerde kucuk ıse bılınırsın arkadaslarına dıkkat baya konusuluyorsun demmmekkkıııı :)

0|0
    0|0
    • oturduğum yer küçük değil benim hiç görmediğim kişiler ve benide tanımıyor tamammı.

• nediyosun sen ya benim hakımda ne bilebilirlerki tanımıyor etmiyorlar beni ben sinirli bir kızım takıntılı vede delirtme beni.@@@

• bende cok keyıflı bır erkegım :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...