Bu şekilde bir davranış hakkında ne düşünürsünüz?

Düşünün ki bir ilişkiniz bitti, ya da bir defreti kapattınız. Veya herhangi bir sebepten biriyle, bir bayanla irtibatınızı kestiniz. Sonrasında o kişinin size dönüş yapıp, bir açıklamada bulunması. Eksik ve yanlış bildign şeyler var deyip düzeltmesi sizi ne düşündürür? Ne kdr hafif meşrep gibi mi düşünürsünüz? Yoksa gerçekten anlamaya mı çalışırsınız?

Güncellemeler:
Birşey yaşanmadı. Benim hoşlandığım kişi bana belli sebeplerden ötürü olamayacağımızı söyledi. İnternet üzerinde arkadaş kalmamızda seni ancak üzer diyerekten konuşmayı kestik. Ve sildi. Ama beni yanlış tanıdığı noktalar vardı. Onun açıklamasını yapamadım. Daha dün kesildi konuşmamz, şimdi böyle bir açıklama göndersem ne düşünür? Desem ki kimsenn hatrında kötü kalmak istemedim, açıklamasam ömrum bıllah rahat etmezdm desem..

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bence iki tarafın da hakkı bu. Önem verdiğin bir ilişkinin bitişi bazı nedenlere dayanıyorsa, bu nedenlerin ne kadar doğru olduğunu bilmek veya eksik ve yanlışlıklarını düzeltmek her iki taraf için de geçerli. Doğruları bilerek ayrılık olsun olacaksa, yanlış ve eksik bilgilerle bitmesini kimse istemez. Bu bana yapılmış olsaydı karşımdakini can kulağı ile dinler, gerçekten anlamaya çalışırdım. Sonrasında yine bitecekse bitirirdim ama asla onu farklı gözle yargılamazdım.

1|0
    0|0
    • Uzattıgımı düşünmez yani.. Ya da cırpındıgımı

• Ama ortada bir ilişki yok. Tek taraflı hoşlantı, hoşlanan benim. Ama bu şartlarda tanışmamış olsaydık yakından tanımak isterdim dedi.. Yazayım mı eksik kalanları?

• Yaptığın güncellemeyi okudum, bence içinden ne geliyorsa yaz sonrasını ona bırak ama fazla da ısrarcı olma sadece doğruları benden öğrenmeni istedim içimde kalmasın diye yazdım hoşçakal de bitir.

Erkekler Ne Diyor 9

• Yanlis anlasilmalari herzaman duzeltme taraftariyim.

0|0
    0|0
  • Eğer bir hata yada her hangi bir sebepten ötürü rafa kalktıysa karşı taraftan gerekli açıklamayı dinlemelisin o doğru yada yalnış anlatır sen dinlersin sonra inanıp inanmamak sana kalmış

0|0
    0|0
  • gerçekten samimiyse kabul edilebilir.

0|0
    0|0
  • takma kafana 2 cin sek at geçer

0|0
    0|0
  • Dinlerim belki yanlış anladıgım bişey vardır

0|0
    0|0
  • açıkla yinede ne düşünür deme

0|0
    0|0
  • ilişki defterini kapatan kim onu söylermisin. geriye dönen kim

0|0
    0|0
  • hayrı bir şeyler yaşındı ise insan her zaman gelecekmi diye bekliyor

0|0
    0|0
  • 'O' erkek kız ayarlicam hevesiyle internette sitelere dalmış sonra birinde seni görmüş tanışmışsınız ilk heves heyecanlı konuşmuş sana güzel sözler söylemiş sende olayı büyülü hale getirip hatta bide aşık olmuşsun ama onun konuşması hevesini alana kadar senin hakkında hiç bi zaman ciddi şeyler düşünmedi hatta belki aklından terbiyesiz şeyler geçti ama eninde sonunda bir gün o konuşmayı zaten kesicekti üzgünüm ama gerçek böyle :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• içinde kalmasın konus derim

0|0
    0|0
  • sevıyosam eger kabullenmeye calısırım ama gurrurda var tabı ısın ıcınde celıskılı bıraz

0|0
    0|0
Yükleniyor...