Göğüsleri sarkmasın diye emzirmeyen kadınlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

bazı kadınların bebeği olunca Göğüsleri sarkmasın diye emzirmez bebeğini. ne düşünüyorsunuz bu kadınlar hakkında?

0|0
17|15

En İyi Kız Görüşü

• ne kadar yanlış anneyle teması sağlar emzirme , link bi şuna bak bi de şuna link

1|1
    0|0
    • ilk fotoğrafı gördükten sonra keşke memelerim olsa da anne olup yavrucağımı emzirsem diye düşündüm. bebek çok tatlı, o masum bakışlar :))))

• oyy çok tatlı ve masum evet:)

Erkekler Ne Diyor 15

• saygı duymuyorum, o yüzden birşey söylemesem daha iyi. Hayır yani, sokaktaki köpek bile emziriyor yavrusunu.

2|0
    0|0
  • Bedeni deforme olacak diye çocuk yapmayanlar için düşündüklerimi .

1|1
    0|0
  • öyle yapanlar var ama yanlış bişey yeni doğan bir bebeğe anne sütü gibi faydalı bir besin yok bunlar yanlış bunları yapan sosyete diye tabir edilen kişiler

1|0
    0|0
  • böyle bir annem olsun istemezdim. babam şanslı adammış diyeceğim ama sarkarsa sarksın, olmadı ameliyatla kaldırırsın.

neyse en azından süt sağma makinasıyla şişeleyip bana içiyordur inşallah, yoksa en temel besin maddemden mahum kalmak istemem.

madem göğsünden değersiz görecektin anne, neden spiral falan kullanmadın veya babam konom da kullanabilirdi.

1|0
    0|0
  • yaşlandıkları zaman , süt vermedikleri için yeterince gelişemeyen çocuklarının eline düştüklerinde ne yapacaklarını çok merak ediyorum :)

1|0
    0|0
  • yuh yanii derim baska bisey demem :(((((

1|0
    0|0
  • vicdansızlık

1|0
    0|0
  • Süt anne tutsun.

1|0
    0|0
  • Ağzını burnunu kırmak gerek. Annelik yapmayacaksan ne doğuruyon.

1|1
    1|0
  • göğüs emzirmek için var

2|0
    1|0
  • Düşüncesiz.

1|0
    0|0
  • Nasın be ? böleleri var mı?

1|0
    0|0
  • hamilelik sonrası playboy dergisine poz vermeyi düşünüyorsa normaldir

0|1
    0|0
  • o kişi bence kendi değerini bilmiyordur.çünkü annelik kadına bahşedilen en yüce değerdir

0|0
    0|0
  • ... Çocuğu nasıl doğurmuş?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• hiç rastlamadım öylesine. zaten bir parça kafası çalışıyorsa, emzirdiği takdirde göğüslerinin daha düzgün toparlanacağını da bilir.

1|0
    0|0
  • Benciller işte . Kendinden çok o yavruyu düşünmesi gerekir bugün çocuğunu emzirmeyen yarın öbürgün hiç birşeyinde o çocuğa yardımcı olamayacaktır bana göre .

1|0
    0|0
  • yaşlanınca çocukları da param gitmesin diye ona bakmaz evine almaz ödeşirler... o bebeğin anneye ihtiyacı var ve hayatta kalmak için özellikle de sütüne. nasıl böyle bencillik yapabilir bi anne o zmn hiç hamile kalmıycaktın. o da mı bencilliğinden oldu yoksa?...

1|0
    0|0
  • pazarda bebeklerle dolasıp gıysı bakarken bebeklerını 5 metre oteye bırakıp gıysı bakan,

cocukları basından gıtsın dıye hadı ananeye gıt hadı babanneye gıt hadı ınternet kafeye gıt dıyen anneler hakkında ne dusunuyorsam onu dusunmekteyım yanı onlar anne degıl annecik

1|0
    0|0
  • insanın yavrusu kendinden önce gelir.bence bu tarz bir yaklaşım çok bencilce

1|0
    0|0
  • bencilmiş derim o zaman çocuğu niye yapıyorsun ..

0|0
    0|0
  • bencil insanlarrrrrrrr

1|0
    0|0
  • Kendini düşünerek çocuğun sağlığını hiçe sayan anneler.

1|0
    0|0
  • Aboo, oyleleri de mi var? Bencillik.

1|0
    0|0
  • yanlis yapiyorlar. cocuklari gögüslerinden daha önemli olmali.

1|0
    0|0
  • Çok mantıksız geliyor bana üzülüyorum harbiden.

0|0
    0|0
  • emzirmek bebeği güvende hissettirir, anneyle bağını güçlendirir. fakat çoğu kişinin yanlış bildiği üzere emzirmek anneyi hem kanserden korur hem de göğüslerinin sarkmasını önler.

bir bebeği nasıl emzirmez anne? aklım almıyor ki örneğini gördüm :( kızımı her emzirdiğimde o kız bebek gözümün önüne geldi...

0|0
    0|0
  • olmadı .Herkeste bir Ajda pekkan olma hırsı anlamadım.

0|0
    0|0
  • Doğurmasaymış..

0|0
    0|0
  • Esi'nin muamelelerine katlaniyormusta,emzirmekmi zoruna gitmis?

0|0
    0|0
  • Böyle yapan bir tanıdığım hiç olmadı.

1|0
    0|0
Yükleniyor...