Savunma ve ya dövüs sporu?

Selam 😊
savunma veya dovus sporu istiyorum hem sporu seviyorum hemde guclu kendini koruyabilen biri olmak istiyorum kick boks a gitmeyi dusundum ama yuzume felan biseyde olmasin istiyorum dahada cirkinlesmiyeyim :P
iste bunlara uygun dovus savunma gibi spor lazim yardim bide cok buyuk sehirde degilim ucuk seyler demeyin :)

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ben karate yapmıştım bir zamanlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• ben kick boks muay thai ve wu shu antrenörütüm sana önerebileceğim ya kickbokstur ya muay thai dır. aikido yu da önerebiliirm ist. daysan 2 tane arkadaşım var ve dünya çapındalar... nebi vuralın yetiştirmeleri... öncelikle şunu söyliyim kavga etmekten yara almaktan vs korkma korkarsan hiçbirşey yapamazsın bu hayatın her alanı için geçerli eğer kortuğun şeyin üstüne gitmezsen daime kaybedersin... muay thai veya aikidoyu öneriyorum sana...

0|0
    0|0
  • wing chuın:D

0|0
    0|0
  • 5 sene kickboks yaptım yapmalısın.

0|0
    0|0
  • Taewondo. 9 yildir yapiyorum.

0|0
    0|0
  • kızlar için tekvando iyidir

0|0
    0|0
  • mai tai tek saldırı sanatıdır. savunma yok direk saldırı

0|0
    0|0
  • Gures

0|0
    0|0
  • Kesinlikle ve kesinlikle Judo derim

0|0
    0|0
  • Kick boxe git antranmamlara katil sadece. Bisey olmaz

0|0
    0|0
  • aikido

0|0
    0|0
  • mma ve teakwondo yapım ben en iyisi o ikisi

0|0
    0|0
  • :) git karete felan öğren :)

0|0
    0|0
    • Karete icin gel kaldim ya bizim burada kucukken basliyolardi ben18 oldum utanirim 😣 bide bazi arkadaslarim milli sporcu ondan yani

• e arkadaşların öğretsin :)

• Kick boş la yüzün çirkinleşmesi ne alaka?

0|0
    0|0
    • Alakanolarak yuzume vurursalar amacli bir kac yazi okudum oram buram yuzum demisler bide size sorayim dedim

• Hemen ringe almıyorlar seni merak etme istemezsen dövüştürmezler sadece teknik öğrenirsin

• Kerata

0|0
    0|0
  • Her türlü ağzını yüzünü kiricaKlar kızım. Kaćarın yok 😂😂

0|0
    0|0
  • Ben zamanında 3 yıl box yaptım burnum çok güzeldi yamuldu biraz ☺ ama çok yararı oldu bana.

0|0
    0|0
  • Ninjutsu dene ayikido dene

0|0
    0|0
  • m. m. a ye git

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...