Erkekler neden onları tahrik etmek için tayy giydiğimizi sanıyor?

Sizi tahrik etmek sizce o kadar önemli mi? Bakıştan bile tahrik oluyosunuz tayta ihtiyacımız var mı? Siz kadınlar için mi giyiniyorsunuz? Ben taytı giyiyorum çünkü spor çünkü rahat çünkü herşeyle kombin yapabiliyorum zerre kadar umrumda değilsiniz niye hala bu zihniyet? Dünyada tek erkek olmasın ben onu giyerim çünkü içinde kendimi iyi hissediyorum. Evet kendini o kadar önemli sanan erkeklerden görüş bekliyorum bakalım ne kadar önemlisiniz kendi gözünüzde..

0|0
15|44

En İyi Erkek Görüşü

• Tayt'a tahrik olan bir nesil.
    Ne güzel ya.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Onlar bizim yaptığımız her şeyi kendileri için sanıyor zaten..

10|0
    0|9

Erkekler Ne Diyor 43

• Türk kızları öyle bir kezbandır ki gece ossura ossura uyuduğu taytı sabah kalkıp dışarıda giyerde gelipte sonra bir tarafı kalka kalka eşcinsel olmaya meyilli olarak erkeklere sitem ederek spor bölümüne soru açar 😎😎😎😎😎😎😎

0|6
    4|0
    • Kendini nimetten sanan bir keko alakasız cevap...

• Ben seni etiketlemedim ve bilmiyorum zaten kezban hanım şimdi benim sayemde prim reklam yapma yolal 😎

• Üff de kes amma malsın haa yazıp durma

• Tahrik demeyelim. Dikkat çekmek ve ilgi odagi olmak için. Ezik ruhlarınızı, seks objesi olarak görülmekle bile hoş edebilecek nitelikte zavalli oldugunuz için giyiyorsunuz. %99 unuz. %1 lik kısım reserved olarak kalsin. Tipinize bakinca anliyoruz amacinizi da takan var takmayan var :)

0|2
    3|0
  • gizliden nasıl atar yapmış ya, senin ne giyindiğin kimin umrunda kızım, erkekleri tahrik etmek için giyinmiyorum s. ss zaten iki üç keko dışında sizin kuru gö tünüze tahrik olacak adam yok, ne giyersin giy burada bütün kızların adına bütün erkeklere trip atmış. sanırım baban tayt giymene kızdı ve sende burada ağlamaya başladın

0|3
    0|0
    • Üf bu ne salaklık ve körlük ulan şu sorunun altında bile brnim dediğinin klsini savunan erkekler varken laf sokma çabasına niye kendini rezil ediyosun

• Sallama
    Rahat olan şort varken vücut hatlarını belli eden tayt neden

0|1
    1|0
  • Fesatlık sadece

3|0
    0|0
  • valla itediginizi giyebılırsınız haklısınız ben izmirde sokakta bırakın taytı kısa şortla gezene bıle donup bakmıyorum hatta cogu erkekte benım gıbı bakmıyor alıştık bız

0|0
    0|0
  • Erkekler onları tahrik etmek için tayt giydiğinizi sanmıyor.
    Tayt giydiğiniz için tahrik oluyor sıkıntı orada.

0|3
    1|0
  • Ne oldu sana da böyle doldun?

0|0
    0|0
  • haklısn

1|0
    0|1
  • iyi de bana ne. ben bakarım hoşuma giderse sanki her tayt giyen karı elime de davetiye tutuşturuyor hoşumuza gidene bakıyoruz senin tayt giymen beni ilgilendirmez bir de ben dünyanın merkezinde değilim ki yavrum sen benim için ömrün boyunca tayt giysen yine umrumda değilsin

0|0
    0|0
  • sizlerin taytınızdan tahrik olacağıma bu aleti keser köpeklere atarım. kendinizi bir halt sanmayın, 2 tane abaza sizi gördü sulandı diye erkekler şöyle böyle diyip önünüze gelene laf atmak ne kadar çocukça bir davranış. sen kimsin ki senden tahrik olucam, bakışından etkilenicem? gel de bir görelim kim kimin bakışından etkileniyor. ak g*t kara g*t o zaman belli olur.

0|0
    0|0
  • Giyin giyin. Ic camasiri tahmin etmece oynuyoz otobuslerde.

0|1
    1|1
  • valla hiç umruda değil bayanlar bağzen çarşıya plaj terlikleri dizin hafif üstünde mayo ve tshirtle gidiyorum yani pasaklı olmayı seviyorum :D ve neden bilmiyorum ama kızlar çok bakıyor gülmek için sanırım :D :D

0|0
    0|0
  • aksini ispat edemediğiniz sürece öyle sanmaya devam edeceğiz :D

0|1
    0|0
  • kızım şort desen bir nebze eyvallah ta taytlı kızlar beni bırak tahrik etmeyi bana çok itici geliyorlar bee yanımda gezdirmem

0|0
    0|0
  • tahrık olmam ben

0|0
    0|0
  • Bizim oyle bir iddiamiz yok baci. Sen olayi cok yanlis anlamissin.

0|1
    0|0
  • kadınların bedeni ve kıyafetleriyle kendini beğenmişliği, bilinçaltlarında penis eksikliğini giderme gereksiniminden gelir. aksini iddia edebilirler, bu hiç bir şeyi değiştirmez.

0|0
    0|0
  • Çünkü oyle olduğu için

0|0
    0|0
  • Tayt giymiş güzel bir kız varsa bakarım çaktırmadan ama gidipte seni gidii çakall beni tahrik etmek için tayt mı giydin sen bakim? :P Demem yani :D bu ne saçmalıktır, niye üstüme alınayım ki?

0|0
    0|0
  • tayt giyiyorsunuz cunku taytla daha seksi oldugunuzu dusunuyorsun

0|1
    0|0
  • Ne giyersen giy tipin yoksa bir onemi yok

1|0
    0|0
  • Hayatında üç tane cahil hanzo ile takılıp sonra neden her erkeği aynı sanıyor bu kızlar?

1|0
    0|0
  • giyin gayet doğal tahrik de olmuyorum

0|0
    0|1
  • O zaman üstüne uzun bir giysi giyinde oranız buranız ortaya çıkmasın

0|0
    0|0
  • Kızların ne giydiği çokta önemli değil ama sizde bizim giydiklerimize karışmayın eşitlik olsun.

0|0
    0|0
  • Bizim insanlarımızın sorunu erkeklerin abazalık kızlarında kendilerini çok beğenmeleri sorun bu

0|0
    0|0
  • İstersen hiç giyme banane ki

0|0
    0|0
  • cahil medeniyetsiz insanlar işte napacaksın

0|0
    0|0
  • Çünkü öyle

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 14

• Hala var öyle hanzolar.

3|0
    0|3
  • Kendimi dunyanin merkezi saniyorum demenin bir diger sekli de bu.. Napsinlar, analari onlari boyle yetistirmis.. Hersey kendilerine saniyorlar..

1|0
    0|1
    • Erkekler artık bu yüzden ilgi dışımda kalıyor bayanlar daha çok ilgimi çekiyor (lezbiyen değilim) 😂

• Haklısın. Tayt rahat ve kışın sıcak tutuyor. Kışın her Şeyle gidiyor. Her şeyi üstlerine alınıyorlar en çok buna gülüyorum

0|0
    0|0
  • İstediğini giy kime ne onun bunun lafına bakarak çekilmez bu hayat

0|0
    0|0
  • Cunku mallar

0|0
    0|0
  • Tayt tahrik edicimiymiş? Kim kandırdı oğlm sizi.

0|0
    0|0
  • Erkeklerin tahrik olma eşikleri türkiye de oldukça düşük olduğu için maalesef kadınları da dış değerlendirmeye alıyorlar. Her detayı sekse yorabilme potansiyelleri var.

0|0
    0|0
  • Zaten değişmesi gereken bir çok zihniyet var hangi birine nedenini açıklayalımda anlasınlar

0|0
    0|3
  • Taytın neresi tahrik edici ya öhh

0|0
    0|1
  • Taytla tahrik etmek mi 😃 böyle Düşünen kızlar bile var ama cidden. Tayt benim midemi bulandırıyor çok basit gösteriyor insanı. Bir de 55 kilonun üstü Riva ediyorum markete giderken bile giymesin o taytı 😃

0|0
    0|0
  • aklı fikri orda bir canlıdan ne beklersinki bu daha ne ki ortadoğuda çoğu coğrafyada kadınlar nerdeyse çarşafla gezmelerine rağmen erkekler bakarak rahatsız ederlermiş kocası pakistanlı olan bir türk kızı anlatmışı bunları blogunda yani kadını ne kadar kapatırsanız kapatın o zihniyet değişmedikçe toplumda bir halt düzelmez yine isveçte yaşayan bir kadının blogu vardı kimse kimseyi rahatsız etmiyormuş pakistan güya müslüman isveç ise protestan hatta son yıllarda ateistlerin çoğaldığı bir ülke

0|0
    0|0
  • Kadınların bir se erkeklerin nefsi 40 derler bırak tayti karar çarşaf giy yine etkilenirler

0|0
    0|0
  • yürü kank afgjdjsmsn

0|0
    0|0
  • bir insan tayttan nasıl tahrik olur anlamıyorum ya tayt kadar rahat birşey olabilir mi

1|0
    0|3
Yükleniyor...