Siz olsaydınız bunu söyler miydiniz yoksa gözünüzü gönlünüzü kilitleyip yolunuza devam mı ederdiniz?

Tam iki senedir sürmekte olan beraberliğim var.Gerçekten sevdiğim saygı duyduğum sevgiliden öte.. arkadaş,sırdaş hatta kardeş gibi bir sevgiliye sahibim.En kötü günümüzde birbirimizin yanında olduğumuz, en güzel günlerimizi birlikte geöirdiğim 'aşk'm... Ancak bazen bu dostluk aşkımın önüne geçiyor ki öyle oldu sadece bazeni eksildi.Sanırım onu sevgılım olarak göremiyorum kendimi o kadar kötü hissediyorum ki o, bunu haketmiyor diyorum.Kendımı cok zorladım hala daha öyleyim.Ona nasıl derim nasıl bitirebılırım ki yapamıyorum aşkla bakamıyorum cok canım yanıyor onu kandırmakta istemiyorum ama terk ederek hayatını mahvetmekte ıstemıyorum... Şimdi sizden tek isteğim, 'Siz olsaydınız bunu söyler miydiniz yoksa gözünüzü gönlünüzü kilitleyip yolunuza devam mı ederdiniz ? '

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim söylediğin şey çok zor bi durum o çocuğun yerinde olmayı istemezdim cidden sana kızmıyorum olabilir elbette ama hani ona aşkının yeniden heyecanlanması yenilenmesi için birşeyler yapsan yada o süpriz vs yaparsa yeniden eskisi gibi olursun bence ya onu sevdiğini anlamak istiyorsan onu başkasıyla el ele düşün başkasının gözlerine baktığını düşün eğer bunu rahatlıkla kabul edebiliyorsan zaten bitmiştir...

2|0
    0|0
    • Öncelıkle objektif yorumunuz ıcın tesekkur ederim.Yalnız şunu sylemelıyım sevgılım surprızlerle dolu hatta fazlaca ve fazla uzerıme dusuyor.Artık mucadele edemıyorum cunku bana kalan bır sey yok cunku kaybetme korkumu yıtırdım bılıyorum bız ayrılmaz ıkılıydık hep oyle kalırız dusuncesı var malesef dogru degıl ben bunların farkındayım.Ancak nasıl ınsan aşık oldugunda engel olamıyorsa kendıne bır seyler bıttıgınde de engel olamıyor.

• ama onu kaybedersen ne olur ne değişir ne yaparsın bunları kesin düşün durumun zor Allah yardımcın olsun

• Allah Razı Olsun.Tabiki düşüneceğim her şeyi..

Erkekler Ne Diyor 9

• "arkadaş,sırdaş hatta kardeş gibi bir sevgiliye sahibim" bu cümlene bittim. sana bir örnek vereyim yorumu sen yap, seninkine yakın.

Arkadasım 18 yasına yeni bastıgı zamanlarda bir kadınla karsılasıyor filan, malum kadın o biçim bişey. Para karşılığı yatan kadınlardan. "abla kaça yapıyon" diye soruyor. kadından bir cevap "sen ablanı mı si...yon?" seninki de biraz amiyane tabiriyle budur, böyle sevgililik mi olur?

sevmiyorsan neden çocugu kendine bağlıyorsun, yazık arkadasın düşeceği duruma...

0|0
    1|0
    • Öncelıkle sevmıyorsan kendıne neden baglıyorsun dıye bır sey yok bunu kabul etmıyorum.Çunku ben bu ınsanı sevıyorum asıl sorun su kı sevgılıden öte sevıyorum.Bunca yaşanmıslık paylasmıslık var bu ınsanı sevmeyıpte kendıme baglayıp oyalacak bırısı degılım olsam şu anda su soruyu sızlere souyor olmam.Hemen şu anda ayrılırım.

• ha sevgiliden öte seviyorsun, sen onun hayatında bir engel olursun, senden daha iyilerine layık yani :) hala değiştirmediniz şu repliği ya bence daha yaratıcı şeyler bulmalısınız..

• Bu kadar muhalefet olmak yerıne sadece tırnak ıcındekı soruma kısa ve öz cevap almış olsam ''siz yaratıcı bir yorum'' yapsaydınız daha ıyı olurdu.

• Açık açık söyle boşuna ümitlendirme yani daha uzun sürerse onun için daha kötü olur sonradan öğrenmesi

1|0
    0|0
    • Haklısınınız ancak nasıl söylenir ki bu...

• Bahane falan bunlar olmayacak seyler bahaneyle olacak olsa bır cok bahanem var.En basta aılelerımız karsı sonu olmayan bır durum.Ancak ben bunu öne surerek yalan dolanla bır son vermek ıstemıyorum

• Ama yalandan sevgilisi oluyosun ? umut veriyosun ?

• Bence bahane üretiyosun kendine. Herzaman otuzbeş tilkinin aynı anda doşabildiği tek yer olan kadın beynin başka şeylerin peşinde. Kandırma kendini bize yaptığın, sevgiline yapacağın gibi

0|0
    1|0
    • Unutmayın ki siz erkekler gibi biz bayanlar her şeyi farklı boyutlara taşımıyoruz.Bahane uretecek olsam ılıskımı bıtırmek ıcın elımde bır cok bahanem var.Ancan böyle cocukca yalanlara basvuracak kadar degersız bır ılıskım yok.Kaldıki karsımdakı ınsana deger vermemıs olsam bu kadar uzulup kendımden utanmam.Siz ayrılık bahanelerı daha rahat ürettiğiniz için dürüst olan ınsanların yaşamlarında,anlattıklarında arkniyet arıyorsunuz bence.

• Okey.Seni o fesat dusuncelerle dolu vıcdan muhasebesine devet ediyorum.Dilerim ki aynı durum başınıza gelir ve en kısa zamanda şu at gözlüklerinizden kurtulursunuz

• Hala yemiyorum :)

• önce iyi bi dusun derim sonunda pisman olup geri dönmek isteyip te donemeyebilirsin buda olabilir

1|0
    0|0
  • ilişki monotonlaştı sanırım,ilk günkü heycan yok galiba

1|0
    0|0
  • Bu çeşme başka çeşme içecek tası yok,kırma insan kalbini yapacak ustası yok...Sen asla kırma,incitme,bırak o öğrensin ve hayattan kendi payına bir ders daha çıkarsın...

0|0
    0|0
  • Yalnızca arkadaşça şeyler yaşadığın birisiyle nasıl sevgili oldun ben o kısmı çözemedim. Arkadaşınla yaşadığınla seviglinle yaşadığın farklıdır. Bunu ayırt ederek sevgili olursun zaten.

0|0
    0|0
  • bakın işte ibret alın.buna nankörlük denir.

0|2
    0|0
  • benden kötüleri de varmış allah kolaylık versin ne diyeyim kardeşim ben olsam karşıma alır insan gibi söylerdim sonuç olarak o bunu hak etmiyor kandırmanın alemi yok hiç kimseyi ve zamanını da çalma derim ben.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Eger onsuz yapabılecegıne ınanıyorsan ayrıl.Bana kalırsa sevgılıden öteysenız ayrı yapamazsınız

1|0
    0|0
    • anlamadım?bundan daha büyük bir kötülükmü var?ben erkeğin tarafından bakıyorum olaya.

• Burada olaya objektif olarak bakmanız önemli olan yoksa bende bır bayan tarafından bakardım.Bellıki bu ınsan caresız kafası karısmıs boyle soru sormus yazdıklarından mahcupta bellı ama basına gelen durumu yargılamak bana dusmez acıkcası fıkır verebılırım onu da usttekı yorumumda yazdım.

• kendini zamana bırak bence sonuçta ewliliktede bunlar gerekli

1|0
    0|0
  • ben olsam ayrılırım..çünki devam etmek kandırmak olur..asıl kandırılmayı haketmiyor..

1|0
    0|0
  • başka birine mi aşık oldun?

0|0
    0|0
    • Hayır tabiki de bunu vıcdanen kaldırabılecek, yapacak değilim...

• Bende başta oyle dusundum de bu yorumları okuyunca degıstı fıkrım

Yükleniyor...