Bakışıyoduk ama ilgisi kesildi gibi?

Okuldan bi çocukla arada bakışıoduk yani bakışmadan kastım arada gözgöze gelioduk ama işte son zamanlarda hiç gözgöze gelmioruz sanki çocuk gözlerini bilerek kaçırio yani neden sizce?

Ve bu çocuk başta sanki benden hoşlanio gibi gelmişti bana ama sanki artık öyle değil.. yani bugün mesela ben okula girerkene o arkadaşıyla kapının önünde sohbet ediodu ve sadece arkadaşı benim tarafa baktı o hiç bakmadı bile neyse sonra bende onların yanından geçerken hiç bakmadan girdim içeri.. daha sonra oda derse girmek için içeri doğru geçiodu yine hiç bakmadı artık bilerek mj bakmio bilmem. Ben ona uzun uzun bakınca baktı ve merhaba diyip gevcti. Şimdi sorum şüki bazen xocuğa böyle selam vermeden geçiyorum acaba bu benden soğutuomu? Yoksa ona olan hislerimi anlayıp benden uzak mı durmayacalışio? Sizce

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• yok ya o da senden tam bir ısık alamamıstır.belkide seni kendine layık görmüyorum dıye bazı düsüncelere kapılmıs olablilironun la aynı atamlara girmeyi denesene

0|0
    0|0
    • Takmiomusum gibi mi yapim.. ama bu aramizi daha da sogutmaz mi

• Evet o ne demek ya illa o mu diye

• şu demek sen onu seviyosun demek onun için mücadele etmen gerek demek.daha olamdı gemileri yakıp gidip yanına ben sen den hoslanıyorum demek

Erkekler Ne Diyor 6

• Bakışmadan öte birşey olana kadar bakışmaktan öte birşeyler düşünürsen, düşünmeye başladığın an şüphelerin doğurduğu üzüntüleri çekmeye başlayacağın an olur. İşine bak. Olcağı varsa, yeterince etkilendiyse bakışından bırak ilerisini yapsın. Selametle

0|0
    0|0
  • bence ilk önce sana karşı bi ilgisi oldğnu anlatmaya çalşp sonrada umursamyomş gibi ilgini çekmye çalşyo

0|0
    0|0
    • Oyle.mi diyosun.. off sinir bozucu ama

• yok demek ki öylesine bakıyormuş çok önemli bi şekilde değil..

0|0
    0|0
  • okumadim ama guzelmis

0|0
    0|0
  • Siz hoşlandığınızı söylemeyin, soğuk davranın, hatta zaman zaman selam bile vermeyin; sonra da yine ilgi bekleyin.

Sen öyle devam et...

0|0
    0|0
    • Ne yani ben mi soguttum diyosun kendimden

• Birkaç gün sonra yine hava atmaya başlarsın nasıl olsa. O yüzden, ne beni yor ne de çocuğu şaşırt. Sen eskisi gibi davranmaya devam et...

• Ne havasi ya niye hava atim off hoslaniyorum ben ondan

• Bakismalarinizzz bitmedii offfff bunaltinizzzz artikk çoniler ergenler siziii

0|0
    0|0
    • Yaa evet bitmedi senin bakiscak kimsen yok galba

• Daglar taslar bile senden daha iyidir :))

Kızlar Ne Diyor 2

• ilgisi azalmıştır senden umudu kesmiştir vs

0|0
    0|0
    • Peki ilgisini yine cekemem mi sence yakin davranmaya baslasam

• eskısı kadar inan ilgisi kalmamıştır.ama ilgisini senden yana çekebilirsin yakın davranarak.bakış at fark edeceği tarzda.konuş vs :)

• aynısını yaşıyorum yaaa off

0|0
    0|0
Yükleniyor...