Kapat

Bir anda 10 şınav?

Belki yüzde 95iniz için hiçbirşey ama ben 100 kiloyum 18 yaşındayım boy 1.80. Hiç şınav çekemezdim 1 tane yarım çekerdim o kadar. Sonra arkadaşlarla koşuya çıkmaya başladık. bir gün şınav çekiyodu herkes bende ben çekemiyorm dedim. Sonra bir anda nizami 10 şınav çektim nasıl oldu anlamadım. Acaba kollar nasıl güçlendi kendiliğinden? Ağır bir iştede çalışmıyormki

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Koşunun sayesinde oluyor adamim kosu tüm spor hareketlerinin temelidir koşu geliştikçe heosi gelişmeye başlar

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben bile çekebiliyom kanka sende çekersin

0|0
    0|0
    • kanki ben 100 kiloluk bir hayvanım :)

• Bende 60 kiloluk ipince kollu bir kızcağazım o inca kollarla kendimi nasıl taşıyam ben 😂

• Hirs mi yaptin

0|0
    0|0
  • ALLAH 😀😀

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 10

• Nisan ayında sol el bileğim kırıldı, bir hafta önce sol omzum çıktı şu an kafam billur gibi on nizamı şınavı rahat yaparım, senin sorun yanlış şınav yapabildiğin zamanları değil yapamadığın zamanları sorgula. Bunun dışında koşunun tabiki faydası var kaslarının gelişmesini sağlayan hormonun artışı bacak kasının güçlenmesiyle doğru orantıda. Bunun faydası olmuştur elbet ama dediğim gibi kaba tabirle şişman değilsen on şınavı yapabilmelisin.

0|0
    0|0
  • 200 tane çekilir sıkıntı olmaz dostum ama barfiks çekmek lazım =)

0|0
    0|0
    • Diyorumya biliyorm yani bişey değilde. Ne bilim bir an mutlu oldum hiç beklemiyodm. Acaba kollar kendini taşımaktan güçlendimi :)

• yat uyu kardeşim :) :D olur öyle

0|0
    0|0
  • Sürekli cekersen kilona rağmen daha fazla olur akışkana bağlı zayıf olupda çekemeyen var oyuzden 10 az 10 çekebiliyorsan zorlarsan 15 in üstüne rahat çıkarsın

0|0
    0|0
  • Teknikte bitiyo

0|0
    0|0
  • Şınavda kol kadar göğüs kası da önemlidirj

0|0
    0|0
  • Sinav cektikce kol kasi guclenir daha fazla cekersin senin de galiba boyle

0|0
    0|0
  • nasıl yaptıgını sorguluyacağına spor yap hocam

0|0
    0|0
  • Osbir çeke çeke güçlenmiş kollar demektir

0|0
    0|0
  • sen ters şınav denede görbi düz şınav neki

0|0
    0|0
    • Bro dedimya in sank icon kick * a venom iron bübüyük :)

Yükleniyor...