Telefon numarasını kaybetmek ne kadar ayıplı bir davranış değil mi?

merhaba gençler ben tanıştığım kızın numarasını aldım aradık konuştuk falan daha mesaj atamamıştık ki 2.ci gün arkadaşım telefonuma hattını takmak için telefonumu aldı ve numara sadece arama kaydında mevcuttu ve gitti şimdi ne yapmalıyım acaba oturup ağlayayım mı yoksa sokaklara çıkıp kızı mı arayayım ne yapayım ?

0|0
7|2

En İyi Erkek Görüşü

• belki o seni arar

0|1
    1|0
    • walla bekliyoruz hocam da saat 2 oldu bu saate kadar tık yok insan bi iyi geceler yazar ama onu bile yapmıyor

• ben yarın okula gideyim değil mi ? tamam ya ben yarın okula gidiyorum sagol kardeşim eyvallah sağolasın

• ayıpsın kardeşim.bilgilendirirsin.çok düşünme bu konu hakkında yoksa cesaretin kırılabilir.

Kızlar Ne Diyor 7

• ben olsam beklerim

0|0
    0|0
    • beklemek güzel ama umut varsa güzel... kız utangaç ben aramazsam asla arayıp konusayım diyecek yada mesaj atacak biri değil... o yüzden harekete geçip kızın okuluna gitmeyi düşünüyorum...

• mallik desek daha dogru olur.

0|0
    1|0
    • ya içkiye tövbeli olmasam varya kasa kasa portakal suyu içerdim de... neyse merkez beklemede... :(

• oyle oldu gibi :( ama bekleyeceğim belki bi bayram mesajı falan atar :) bayrama ne kadar var en yakın bayram 23 nisan heralde :P

• muahahsadjsadjsadiojsadsad

• kızıın sana dönmesini beklemekten başka çaren yok:D

0|0
    1|0
  • Of çok feci! Kız arar belki, sanmam ama. O iş yaş gibi.

0|0
    1|0
    • okulunu söylemişti de bilmiyorum ki gitsem ayıp olur mu brde ne diyeceğim ki

numaranı kaydetmemiştim de bi daha alabilir miyim desem ayıp olur mu ?

• ya gaza gelebilen bi insan değilim ben gaza gelsem gidicem de gaza gelemiyorum... ahh ahh

• Gitsen bişey kaybetmezsin. Ama gitmezsen sevdiğin kız ssenin hakkında kötü düşünecek. Sen bilirsin..

• bekle mesaj atsın.

0|0
    0|0
  • Aramaz bence bir bardak su ic sen

0|0
    1|0
  • çok ayıplı çok. sadjasdfasd

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• belki o seni arar

0|0