İddia oynamanın dinimizde günah olduğunu biliyor musunuz?

İddia oynamanın dinimizde günah olduğunu biliyor musunuz?

0|0
2|21

En İyi Erkek Görüşü

• Evet bunun icin gecen haftalarda bir stand kurduk devlet eliyle kumara hayir diye aslinda kumarin her turlusune karsiyizda devlet eliyle once kaldirilmasini istedik 1000kisiye ulastik ve sadecd 60kisikaldirilmamasini istedi ayricada ordan gelen para kimseye hayir getrmez

2|4
    1|1

Erkekler Ne Diyor 20

• biliyoruz dinimizde günah olan şeyleri tartışacak olursak OoOooo hemde oOOo ki ne OooOOoOO!.. Rabbimiz kadınlara buyurur ki ; Gözlerinizi bakılması yasak olan yerden çevirin, iffetlerinizi koruyun.. sen biliyor musun peki bir kadının eli ve yüzü dışında kalan diğer yerlerinin avret bölgesi olduğunu ve bir başka erkeğe göstermesinin büyük bir günah olduğunu artık bundan sonra kısa değil sıfır kollu kısa kollu dahi giyinmezsin sanırım denizide unut avret yerlerini göstermekle kalmıyor vücudunu sergilemiş oluyorsun oda büyük günah.. neyse işte kısa kesiyorum derin mevzular bunlar bizi aşar hacı..

1|1
    1|0
  • ben şahsen biliyorum

1|0
    0|0
  • mıllı pıyango ve sayısal nekadar gunahsa ıddaa da qunah

2|0
    0|0
  • arkadaş biliyoruz bıkmadınız mı şu din iman sorularından . din kültürü ve ahlak bilgisi dersini hepimiz aldık yeter lan yemeyin beynimizi töbe töbee. herkesin dini kendine arkadaş

1|3
    0|0
  • evet biliyorum zatende oynamıyorum

1|0
    0|0
  • tüm şans oyunları haramdır

2|0
    0|1
  • peki insanların başka çagresı varmı insanlarımız artık işssizlikden iddayı gelir kapısı olarak gormeye başladı sence türkiye gibi bir devlette geçinmek kolaymı insanlar illaki harama elını uzatıcakkı keza iddiadan başka birsürü oyunlar var.

1|1
    0|0
  • evet biliyoruz da gıybet de zinadan daha büyük bir günahtır, ama bunu bilen sayısı az.

hemen "sallama lan" demeyin, araştırın, görün. bilip bilmeden ötmeyin.

0|0
    0|0
  • sadece idda degılkı sans oyunlarının hepsi gunahtır kumara girer emeksiz kazandıgın kazanc kazanc degıldır

1|0
    0|0
  • biliyorum oynamıyorum

0|0
    0|0
  • evet de seni mi gerdi

1|0
    1|0
  • evet :D ... ...:)

0|0
    0|0
  • evet biliyorum zaten oynamıyorum

0|1
    0|0
  • ewet ve çok şükür ki bıraktım artık.tabi işin dini boyutu için bırakmadım.para ve zaman israfı

0|0
    0|0
  • kuranda öyle mi yazıyor. kullarım iddia oynamayın oynacaksanızda alt üst oynayın

1|1
    1|1
  • ne gunahı yahu ıyıce yobaz oldu bu mıllet

1|0
    0|1
  • biliyorum.

1|0
    0|0
  • herkes kendine boşver . farkında olmadan ne günahlar işliyoruz zaten iddaa dursun bi kenarda

1|0
    1|0
  • Herkes bilir bunu.

0|0
    0|0
  • hükümet iddaa,sayısal,piyango gibi kumarları oynatıyor.Kumar hemde kumarın hasıdır iddaa.Ama neyse biz dindar başbakanımızı desteklemeye devam edelim,din uğruna kılla tüyle uğraşırlar,ama kumara gelince tek laf yok.Eee para geliyor ya ordan,o para olmasa ne yapardı cemaatlerimiz...

2|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Biliyorum ve oynamıyorum .

1|0
    0|0
  • ona ne şüphe

1|1
    0|1
Yükleniyor...