İçimdeki derdi anlatmak istiyorum düşün düşün çare yok

Ben çocukluk aşkıma aşık oldum geçen sene bu kız yenğemin yeğeniydi, karşılıksız ve hiçbir şans verilmemiş bir platonik aşktı, 62 gün kadar önce herşey bitti ve şimdi üniversitede aynı sınıfta oldugum kızdan hoşlanıyorum o da umutsuz vaka ama ben eskisini unutamıyorum, o geri dönse bile ben ona dönemem ama unutamıyorum, birgün pişman olacağını ve geleceğini düşünüyorum ama böyle birşey olmaz, kısacası ben onu ebediyen unutmak istiyorum ve mutlu olmayı haketmiyor, ne yapıcam bilmiyorum

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• onu takıntı yapmışın kardeşim. bana sorarsan çivi çiviyi söker misali başka birini sew.sınıfındaki kızı neden gözünde büyütüyosun.şansını dene.

0|0
    0|0
    • sınıftaki kız olsun istiyorum onu unutmak için, çünkü tek o onu içimden atar

• zamanla, o zamanlar çok ciddi degildim

• ee bu da zamanla unutulur be kardeşim.ben de bikaç ay öncesine kadar çok kötü haldeydim bu aşk meşk olayları yüzünden.ömrümün sonuna kadar böyle yaşicam sanıyodum ama geçiyor.gerçekten.hiçbişi senden değerli değil.o olaylardan şunu da öğrendim kimseyi kendinden çok sevmiceksin

Kızlar Ne Diyor 3

• Zor valla ne yapabilirsin boyle durumda biraz zor erkek ol. Sevgini belli etmeden zaman gecir hoslandigin kisi ile. Onu kendine bagla sonra acil. Acilmalari yuzyuze yap.

0|0
    0|0
  • salla hacıt sana kız mı yok :(

0|0
    0|0
  • çağre değil çare...

0|0
    2|2
    • kızların şerefsizide bu oluyor sanırım, ben burada ne diyorum ne yazıyo zorla yemin ederim küfür edicem

• Yuh be kızım

Erkekler Ne Diyor 2

• link Boşver kafan dağılsın.. İnsanın itfaiye eri olası geliyor..

0|0
    0|0
  • o neden umutsuz vaka olsun

0|0
    0|0
    • facede hoşlanıyor gibiyim yazdım ve istemediğini söyledi

• kaybedeceğin birşey yok çık ve uygun zamanda konuş

• bilmiyorum ne şekilde yapsam, onu oturup konuşmaya davet edemem gelmez, aslında gelir ama sadece kırmamak için, pek fazla güleryüzü olmaz

Yükleniyor...