Neden bu kadar yıkıldım? Nolur yardım edin...

Lanet olası gözyaşlarım herzamanki gibi aktı ağlayarak anlattm ona onu sevdiğimi neden bunca yıl sakladığımı ve kimseyle çıkmayıp hep onu beklediğimi. Nerden öğrendiğini bilmiyorum ama öğrenmiş onu sevdiğimi halbuki bn asla söylemeyip karşılık beklediğimi sanmasın istemiştim..Ve o bna seni hak etmiyorum ddi ve gitti.. şu an sanki dünyanın şarabını içkisini içmiş gibi dağınık kafam ayağı kalkınca basım dönüyo ailem neden böyle olduğumu merak ediyolar ama kimseyle knuşack halim yok..

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• platonık askmıydı kız bu o erkek durustmus senı kullanıp bırakabılırdı... acıkca ıyı bırı degılım demıs senı begenmemısde olabılır reddedılmek yıkılmak degıl bır yonde ıyı olmus karsına ondan daha ıyılerı cıksada goremezdın sımdı gozlerın gormeye basa bır kac gune atlatırsın...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• göz yaslarına yazık bu kafayla yat uyu dinlen biraz

0|0
    0|0
  • Bazen ruhunu kaybetmiş gibi olur insan işte sende de böyle birşey olmuş. Yerinde olmak istemezdim.

0|0
    0|0
  • neden sakladınki söyleseydin?ayrıca neden bu kadar platonik kaldın?

0|0
    0|0
  • amuda yürüyerek gelsin poposundan bi demet gül çıkarsın bi de

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Neden karşılık beklediğini sanmasını istemedin? Aşk bu karşılık beklencek karşılık buluncak tabki.Senin için imkansız mıydı öyle mi görüyordun ki onu?

0|0
    0|0
    • çünkü eğer aramızda bişey olur sonra ayrılırsak bir daha onun yüzüne bakamazdim..

• ayrılmak da birleşmek de bizim içindir..sevmek suç değilki sevdin diye birleştikten sonra ayrıladabilirsin bu anlaşma meselesidir.anlaşamayadabilirsin,dışardan seviyorsundur iyidir mükemmeldir ama sevgili olunca daha farklı olduğnu görebilirsin uyuşamayabilirsiniz işte..bu kadar kendini yıpratma bence..git adam akıllı dikil karşısına cesaretini topla biraz ve konuş..eğer o da sana karşı bişeyler hissetmişse karşılık verir emin ol..seni haketmiyorum ayaklarına inanma

• en azından bir umudun vardı O, umudunu da bitirdi.Beklemediğin bir zamanda geçtiyse bu konuşma daha da üzülmüşsündür.İlk amanlar zordur ama geçer.Yeter ki sen düşünmemeye çalış.

0|0
    0|0
  • Dünyadaki tek erkek o değil.

0|0
    0|0
  • kara sevda kardes uzulme buda gecer...

0|0
    0|0
Yükleniyor...