Kızlar, Kaslı mı yoksa çevimsizmi?

1.90 boylarında kaslı fakir erkekmi yoksa 1.55 boylarında çevimsiz ama zengin erkekmi?

0|0
28

En İyi Kız Görüşü

• Spora götürürum ben onu sorun yok 😂

0|0
    0|0
    • Hahahahah para olsun yeter diyosun he 😜😜😜

• Tabi yaa 😈

• Bigün müsait olduğunda mesaj at da sana bir anımı anlatıcam 😅😅

Kızlar Ne Diyor 27

• ne kadar fakir ne kadar zengin. ayrıca huyları da önemli yani böyle kıyaslanmaz ki

0|0
    0|0
    • Ohooo :)) sen deray istiyosun müsait olduğun bir anda mesaj at da hepsini tarif edelim hanfendi

• detaycıyımdır burada seçim yapıyoruz

• Haahahha detayları yazarımda karşılaşaöıyoruz girdiğinde mesaj ag banada kaynatalım

• 1.90 boylarınd a kaslı erkeği bulmuşum zenginde :D ben buna katılmak zorunda değilim

0|0
    2|0
    • Ahhahaah ikisi bir arada nasıl buldun valla sanırım bu sitedeki en şanslı ve en uyanık bayan sensin 😜 kaç yıllık evlilik beslenmesi konusunda sıkıntıların varsır illaki iki saatte bir yemek 💪

• Zengin fakir farketmez ama kaslı erkek iyidir :p

0|1
    0|0
    • Ahhahaha okadar önemlimi ya bu kas olayı oldumu peki hiç kaslı sevgili yaşadınmı o tecrübeyi

• Eski sevgilim Yunan tanrısı gibiydi :p

• Ahhahaha şimdi yunan tanrısı ama hangisi afrodit mi
      Artemis mi
      Eros mu kairos mu :))) yunan tanrılarınında cılızları var yani 😀

• tabi ki kaslı
    ama şimdi zengin de dedin kararsız kaldım

0|0
    0|0
    • Immmm ne olursan olsun para kendini unutturmuyor hiç birşey paranın yerini tutamıyor dimi?

• zengin olanı hehehe

0|0
    0|0
    • Hahahah paranın gücü diyosun yani he :))) okadar önemlimi şu meret ya

• hayat için evet. yakışıklılarla işim yok zaten gfg

• Ne bu yaa bıktım artık sürekli parası ile hava atan erkekler, kızların para delisi olduğunu söyleyen erkekler.
    Unutuyorsunuz bir kadın sevdiği adamın parasına puluna bakmaz. Üstüne başına bakmaz. Kaslı, şişman olmasına da. Kadınlar sevince güzel sever, çok sever.
    Erkeği onun hayatında gördüğü en yakışıklı adam olur.

0|0
    0|0
    • 😂😂😂😂 güldüm hemde çokk bakarmısın ben zenginim diye paramla pulumla hava atıyim diye bişey warmı ortada allaha şükür ben zengin değilim :) bu sadece bir soruydu senin bu isyanın nedir hanım kız :) patlıcak yer arıyodunda burayamı patladın

• Walla biraz öyle oldu ama müsait olduğun. Bir anda bana mesaj atabilirsen seninle bisşey paylaşıcam

• Mesaj yazamıyorum henüz de ne diyeceksin sen acaba?

• Kaslı olan.

0|0
    0|0
    • İki kelime diyosun yani neden peki? Ve hayatını kas tapmaya adamış bir erkeğin artıları ve eksilerini biliyormusun?

• Para kas falan fark etmez diyecektim ikisi de değişebilen şeyler hayat boyunca diyordum ki... Boyu gördüm işte onu değiştiremezsin ben 1.90 lığı alayım oradan

0|0
    0|0
    • 😀😀 bay garantici yaklaşım he ben 1.90 lık adamı alayımda zenginde ederim kasta yaptırırım diyorsun he boy bukadar önemlimimcidden ya hatta paradanda bir tık öndemi yani?

• Hahahaha azıcıktan kastın 6 günmü 😆😆😆😆😆 allah iyliğini versin allah kilo almak ya da vermek isteyeni senin eline düşürmesin 😂😂 ben yeniyim beceremiyorum vaktin olursa mesaj at bir ara cardio ile kilo aldıran bayanı çok merak ettim tanışma şerefine nail olayım bari 😀😀

• Valla spor konusunda kimse elime düşmesin kilo vermek isteyene haftada 10 gün kardiyo veririm :D almak isteyene 6 gün işte

• İkisinide istemem

0|0
    0|0
  • Min 175, boylarinda karakterli olanindan rica ediyim :)

0|0
    0|0
  • Kaslı erkek. Paramızı birlikte kazanırız biz. Napayım çelimsiz erkeği.

0|0
    0|0
    • Ahaha okadarda netsin yani he kas olsun taştan olsun 💪 oeki hiç kendini vücut geliştirmeye kas yapmaya adamış bir sevgilin oldumu o deneyimi yaşadınmı hiç

• Evet olmuştu

• Boy, pos bunlar önemsiz şeyler dostum. Adamlıktan nasibini almış erkek.

0|0
    0|0
    • Adamlık tamamda ortalıkğın hali ortada adam kadar kadında bulmak zor 😉

• Zengin olanı. Ayrıca çelimsiz olmasın o?

0|0
    0|0
  • Takılmalıksa 190 boyunda olan evlenmelikse evde kalıyorum.

0|0
    0|0
    • Takılmalık ewlenmelik gezmelik tozmalık diye sınıflandırdınmı erkeklerleri allah napmasın seni ya 😅😅😅

• Sadakatli, durust, yardimsever, Allah korkusu olan hangisiyse onu secerim

0|0
    0|0
    • Immm para pul görünüş falan hiçbişey önemli deilmi diosun yani bu özelliklerin olması yeterlimi

• Kesinlikle onlar gelici geçici şeyler.

• 1.55 kesmez beni, 1.90 olan diyorum

0|0
    0|0
    • Immm boy paradanda önemli demekki he bunu duymak güzel 😋

• Zengin celimsiz olsun birliikte spor salonuna gider kas yaparız nasilsa para var ;)

0|0
    0|0
    • Para warsa sorun yok diyosun yani he :) adamda spor salonuna gitmeye toto yyok ozaman nasıl olucak :)

• 1.90, kaslı, yakısıklı, fakir.

0|0
    0|0
  • 1.90 kaslı

0|0
    0|0
    • Netsin okadar he hadi aldın adamı kaslar söndü napıcaksın :)

• Belli belli çok iyi bilirim aslanları bir sevgilim wardı amannnn amannnn ewlerden ırakk 😅😅😅 bigün müsait olduğunda maj atta sana bir iki olay anlatıcam aslanla ilgili aslan kadını :)))

• ADAM lazım ADAM.

0|0
    0|0
    • Adam kadar kadında lazım bilmem anlatabildimmi 😉

• Kesinlikle. Dış görünüşe önem vermem diyen kız olsun erkek olsun yalan söylemiş olur. Yakışıklı/güzel olmayabilir ama bakımlı olmalı.

• ZTen şı söz bence doğru hani klasik bir laf ama çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır erkekler için de göreceli olarak geçerli tamam bazı durumlar war nekadarda bakım yapsan olmuyo ama :) yani bakım şart bir kaç örnek göstericektim sanada fotoda atılmıyo burdan mesaj kısmından atılıyormu foto?

• Ne kasli ne celimsiz orta halli. Hatta mumkunse ufacikta gobekli.

0|0
    0|0
    • Göbeksiz erkek balkonsuz eve benEr diyosun yani 😀

• Güçsüz görünen, zayıf, çelimsiz erkeklerden hiç hoşlanmıyorum. O yüzden tercihim kaslı erkek olurdu.

0|0
    0|0
    • Immm ozaman kaslı erkeklere iri erkeklere bir sempatimiz var he peki kendini vücut geliştirmeye adamış bir sevgilin oldumu hiç?

• Biraz öyle hatta bayağı diyebilirim hatta müsait olduğun bir an mesaj at ufaktan bir fikir alışverişi yaparız 😉

• Kaslı ve fakir 😍

0|0
    0|0
    • Hahahhahhaa bukadar önemlimi ya kas valla şaşırdım paraya tapmayan bayanları görmek iyi geldi ☺️

• kaslı

0|0
    0|0
  • Kaslı

0|0
    0|0
    • Kaslı ve öfkeli diyosun yani 😀

• Kasli da olmasin o ne oyle her an bir halter kaldircakmis gibi. hic hos durmuyo

0|0
    0|0
    • Hahahahah fenamı sana güwen verir yanında erkek olduğunu hissettirirr

• kas iyidir

0|0
    0|0
    • Kas iyidir nokta net diyosun yani he hiç oldumu öyle bir tecrüben? Kaslı bir sevgili yani

Yükleniyor...