Sevgiliniz size rahatsızsın derse tepkiniz ne olurdu?

Sevgiliniz size rahatsızsın derse tepkiniz ne olurdu ? susarmıydınız yoksa ağzının payını verirmiydiniz ? hangisi daha cok dokunur ona ?

0|0
11|18

En İyi Erkek Görüşü

• Bu tarz konuşmaların geçtiği ortamda artık saygı ve sevginin kalmadığının bir göstergesi olarak yorumluyorum.Bir insana rahatsızsın demek oldukça incitici ve onur kırıcı bir davranıştır.Bunu diyen kişiye karşılık verilen cevap saygı çerçevesinde olmalıdır.Neticede ağzının payının aynı ayarda karşılık verilmesi bunu söyleyen kişi ile aynı seviye ye inildiğinin bir göstergesidir.Bana kalırsa önce bir özür beklenmeli yada ima edilmeli(Bu tarz konuşmalardan rahatsız olunduğu söylenmeli).Eğer hala davranışının hatasını kavrayamıyorsa araya biraz mesafe koyulmalı nedeni sorulduğunda yaptığı davranışın hatalı olduğunu hafifte olsa karşıdaki insana bu konu hakkındaki düşünceleriniz belirtmeniz önemlidir.

Unutmayın sevgilide olsanız eşinizde olsa bir çok ortak değerleri paylaşsanız dahi hatta gizliniz saklınız kalmasa bile aradaki sevgi ve saygı her daim ilişkinizde temel nokta olmalıdır.Bir ilişkiyi yürütücek olan aşk değil sevgidir.Aşk ilişkinin en hararetli kısmıdır bir nevi yanan ilişkiyi kora döndüren rüzgar gibidir.Koru canlı tutan aşk belli bir süre sonra bittiğinde yerini sevgiye bıramalıdır.Bu noktada ise bunu korumak ve kendi kişiliğinizi ezdirmemek adına bu tarz davranışlara asla taviz vermeden bu ilişkinin yürümesi hem sağlığı açısından(ilişkinin)hemde kendinize saygı açısından önemlidir.

0|0
    0|0
    • kesinlkle bütün dediklerinde baştan sona haklısın. çok kırıldım bilmiyorum ya özür dilese bile telafi olamıcak bi laf benim için.. o yüzden susmayı tercih ettim bende doğrumu yaptım sence ?

• çok teşşekkür ederim beni bunca yorumun arasında tek rahatlatan sen olduğun için :) dediklerini dikkate alıcamm.

• Rica ederim yardımcı olabildiysem çok sevindim.Umarım herşey istediğiniz gibi olur.

Erkekler Ne Diyor 17

• Sinirliyse alttan alırım yada sessiz kalırım. Şakaysa şakayla karşılık veririm. Ama böle ottan b*ktan şeye tartışmam. Sevgilisiniz canım arkadaş değil. Bazı şeyleri sineye çekmeniz lazım ki saygı çerçevesi içinde tabi. En kötü patlaması böyle olsun olcaksa. Ben etrafta ne ilişkiler görüyorum ana avrat dümdüz gidiyolar birbirlerine iğrenç öyleleri

0|0
    0|0
  • Durup dururken böyle bir şey söylenmez sanıyorum ama aşırı bir şey yokken diyorsa da tencere kapak olayını hatırlatırdım heralde...

0|0
    0|0
  • Ona jigsaw babanın repliğinden bi sunum sunar sonra nihahahaha yapardım

0|0
    0|0
  • soyleyıs tarzına baglı sakayla karısık soyledıyse tamam da cıddı cıddı rahatsızsın dıyorsa onu oyle bı rahatsız ederım kı aklı gıder

0|0
    0|0
    • nasıl edersin ?

• daha once basıma gelmedı ama tanıdıgın bır ınsanın en hassas oldugu noktalrı bılırsın duymak ıstemedıgı seyleri alaycı ve kucuk dusurucu bı konusma tarzı ıle yuzune soylerım kendımı ondan ustun tutan soylemler ve yerını bılmesı gerektıgını ıma edecek seyler ama boyle bıtırmek olmaz cunku karsı saldırıya gecebılır hepsını yedırtıkten sonra yaptıgı seyı yanlıs oldugu vurgusunu ve saygının onemlı oldugunu belırtırım kı kendını en sonunda hatalı hıssetsın sonuc olarak gecmemesı gerekn bı sınır oldu

• deyiş şekline bağlı eğer şakasına diyorsa ve her zaman kullanmıyorsa bu kelimeyi bir şey demem güler geçerim hatta bende ona gülerek sorunlu derim. ama tartışma anında dediyse ve haksızsa tek kelimeyle içine batacak bişey derim ona. sonra özür diler zaten.

0|0
    0|0
  • Bir Rahatsızla neden birlikte olduğunu sorarım...

0|0
    0|0
  • -Benim rahatsız olduğumu da nerden çıkardın, bunu düşünme sebebin de nedir? Diye sorardım. Başka bişey demezdim.

0|0
    0|0
  • cevap veremem...

0|0
    0|0
  • agzının payını verirdim

0|0
    0|0
  • BENİ sen rahatsız ettin derdim :D

0|0
    0|0
  • Kız haklı ne denebilir :D

1|0
    0|0
  • huyum kurusun sana çekmişim derim :D

0|0
    0|0
  • durduk yere diyorsa bzulurum cevabını veririm ama komik manasında diyorsa bişi demem D:

0|0
    0|0
  • rahatsız olmayanı bul derim ne olacak o düşünmüyorsa ben hiç düşünmem sevgi saygı karşılıklı olmalı

0|0
    0|0
  • sensin oo diye bağrırdım ona:(

0|0
    0|0
  • evet hasta oluyorum sana muahh derim

sevgili lan bu kasmayın

0|0
    0|0
  • sende öylesin derim :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• "Rahatsızım,senin bu saçma sapan konuşmalarından oldukça rahatsızım"

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • rahatsız biriyle sevgili olduğuna göre sende pek normal sayılmazsın aşkım ..

0|0
    0|0
  • susmak emininmki bunu diyen adama dokunmaz cevap verirdim ! ne biçim erkekler varya daha bir bayanla nasıl konuşulacağını bilmiyorlar

0|0
    0|0
    • 3 senelik sevgilim bunu diyen bana düşün şuan okadar dokundki ağlıyorum sürekli :( susmayı tercih ettim ben sürünsün haber alamasın benden öküz.

• hatasını umarım anlar . :/

• bunu diyen öküz hatasınıda pek anlıcağnı sanmıyorum ya neyse sağol..

• espriye vururdum olayı ama neden böyle bişey söylediğiyle ilgili de peşini bırakmazdım

0|0
    0|0
  • Neden dolayı böyle düşündüğünü öğrenmek isterim

0|0
    0|0
  • Saglikli olsam cekilmezsin lahn, derim <3

1|0
    0|0
  • Hic cevap vermem

0|1
    0|0
  • Yapışırım dudaklarına ^^

0|1
    0|1
    • Ohhh kan yürüdü vücüdüme yeminle.. :D

• Bir bardak demli kıraathane çayına hikaye kusan heredot gibi olduk.. Kıymet bilinmiyor hiç jsdhjsgf

• Canımsın ocak ayı raporları masanda :p fghjkglfz

• Şu güzel ortamı bozuyorsun derim.

0|0
    0|0
  • ''Rahatlatalım?!''

Şeklinde bir cevap bekliyordur,ve devamında gelen eylemi...

Yemezler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...