Sevgiliniz sizden önce birini platonik sevmiş fakat herkese yayılmış... Bunu nasıl karşılardınız?

biriyle sevgili olacaksınız ama bilmeniz gereken birşey var karşınızdaki insan sizden önce birini sevmiş ve platonikmiş fakat herkese yayılmış ama bunun ilerisi yok sadece karşınıza gelebilecek bir mesele...böyle birşey dese sevgiliniz tepkiniz ne olurdu?

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Geçmişin pek önemi olmaması lazım bence. Sonuçta sen yoktun o zamanlar... Sen yokken değil sen den sonra nası davrandığı önemli...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• eğer seviyorsan bir insanın geçmişi çok önemli değil... ayrıca platonik aşk yaşamak ayıplanacak veya utanılacak bişey değil.

eğer o değerini bilememişse sen bilebilirsin

0|0
    0|0
  • Hayatı benden önce ve benden sonra olarak 2ye ayırdığını hissedebiliyorsam sıkıntı yok . Çünkü geçmiş geçmişte kaldı yarınları benim derdim ;)

0|0
    0|0
  • sanki o platoniklik devam ediyor gibi konuştun öyleyse kimse kabul etmez bu durumu ama yok dese bile var olup olmadığını anlamaya çalışırım...

0|0
    0|0
    • devam etmiyor tabii ki ama zamanında çok büyümüştü bu mesele :(

• kızdan o güveni alırsam problem etmem ama senin güven vermen gerekir...

• Platonik olan herkese yayılmışsa o kızda duymuştur onun platonikliği nerde has.tir be rıfat abi derdim...

0|0
    0|0
    • duymuşturdan sonrasını anlamadım

• Pardon filminden bir replikti. Geçmişi önemli değil seninle gelecek planları yapabiliyorsa gerisi traştır. Doğruyu söylediğini bildiğim sürece sorun çıkarmam

• link Sevmek suçsa suçluyum Nan.. !

0|0
    0|0
  • geçmisin pek bir önemi yok..

0|0
    0|0
  • bak sende sevgiliniz demişsin demekki sevgilin olmalı gerçekten onu unuttuysa düşünme yoluna bak derim :)

0|0
    0|0
  • Geçmiş geçmişte kalmıştır.Geleceğe her iki yüz bakabiliyorsa olay bitmiştir...

0|0
    0|0
  • önemli dğeil bi şekilde kapattırırız konuyu

0|0
    0|0
  • tepkim iyi olmazdı

0|0
    0|0
  • dürüstçe söylemiş işte. bi problem yok.

0|0
    0|0
  • 3 tane nisan atmış kızı sevdim ona da nisan yaptım nisan atıldı

0|0
    0|0
  • Karşılıklı bir şey olmamışsa sıkıntı olmaz.

0|0
    0|0
  • önemli değil öncesi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• olmuş bitmiş bi olayı sorun etmezdim..

0|0
    0|0
  • olmuş bitmiş benim için şuan ve sonrası önemli

0|0
    0|0
Yükleniyor...