Insanları kullanmayı sevenler... Bu konuda ne kadar başarılısınız?

insanları kullanmayı seven var mı hangi yöntemleri kullanırsınız örneğin timsah gözyaşları, otlakçılık, baskı kurma, trip atma?Bu konuda ne kadar başarılısınız?

Güncellemeler:
evet kullanma çok basmakalıp kaldı bi şekilde kendini acındırma ve onun size karşı olan merhametinden sevgisinden v.b faydalanma ama çıkar amaçlı bilinçli olarak yapılcak kullanıcağınız yöntem artık ne olursa olsun

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Örneklerden otlakçılık ve trip atma insanları kullanmak değildir insanları kullanmak akıl işidir zeka işidir kullananda insan kullanılanda insan..Kullanan insan akıllıdır kullanılan insan aptaldır..Aptallar olmasa akıllılar akıllılar olmasa aptallar olmazdı..İnsan kullanman için çevik hayalperest tilki kurnazlığında kartal bakışında ve sezgisinde olman lazım..İnsanları kullanmayı sevmek farklı bunu meslek olarak yapmak ayrı insanları kullanmayı sevenler her zaman kullanamazlar ama işi insan kullanmak olan insanlar bunu başarırlar..Sonuç olarak hayat bir savaştır kullanmaz ve üstüne basmazsan yok etmezsen eritip bitirmezsen barınamazsın..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• tehdit ve şantaj :D

0|0
    0|0
  • kullanma demeyelim de ona tatlı dille işini yaptırma diyelim.önemli olan karşı tarafın kullanıldığını bilmemesi.kabul ediyorum biraz adice ama yapıyorum işte.

0|0
    0|0
  • yok hacı kendi işimi kendim görürüm kimseninde işine karışmam böyle mutluyum

0|0
    0|0
  • Kullanma demeyelim de yaptırım gücü diyelim ;) Ben bu konuda üst düzeyim diyebilirim :D

0|0
    0|0
  • organ naklinde insan kullanmak faydalidir.

0|0
    0|0
  • öyle kullananlar iyidir.. bi de dolandıran iyi göüzküp sırtından vuran insanlar var.. Onların yatacak yeri yok

0|0
    0|0
  • iyi bir dinleyici oldukdan sonra karşındakini yönetmek zor değil ...

0|0
    0|0
  • ne yalan söylüyüm :) biraz...

0|0
    0|0
  • insanları kullanmayı öğrenemedim yapamıyorum öyle bişey

0|0
    0|0
  • kul hakkıdır ayıptır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• en bi yapmadığım .bu konuda ço hassasım hatta yaşadığım şu dialogu aktarayım.

-niye aramıyorsun?

ben: ya sanki sadece sana ihtiyacım olduğunda arıyor gibi oldum son zamanlarda. seni kullanıyor gibi hissediyorum o yüzden.

- olsun ya ara benim için sorun yok.

ajdkfhfjslfghl

0|0
    0|1
  • İnsan kullanmak gibi hobilerim yok.

0|0
    0|0
  • Fobim.

0|0
    0|0
  • Hobim.

0|0