Siz hiç bir hayvan için ağladınız mı?

benim bir köpeğim vardı 10 12 sene önce bir köpek bu kadar mı zeki duygusal sadık vefalı olur biz o zmanlar köydeydik 1 sene boyunca gerçekten yalnızlığıma bir yoldaş dost oldu çok duygulu bir köpekti adı şeytandı bu arada.biz 1 2 günlüğüne şehir dıışına çıktığımız zaman kapının önünden ayrılmazmış komşular öyle dedi verdiği yemekleri yemezmiş ama şimdi trafik kazasnda ölmüş hayatım boyunca tek edindiğim evcil hayvandı onun gibisi daha gelmez biz şehire giderken onu bıraktığımız aileye verdiğimizde ağlamıştı anlayın işte ne kadar hisli bir hayvan olduğunu

0|0
37|16

En İyi Kız Görüşü

• 11 yıllık bir muhabbet kuşum vardı. yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi abartmıyorum elimde ne görse hemen ister ve yerdi kola çay kuru fasulye pilav çiğköfte abartısız..iki gün gezmeye giderdik geldiğimizde küser bakmaz konuşmazı sonra barışırdık falan. bol bol konuşurdum üzüntülü sıkıntılı olduğumda anlarmış gibi dinlerdi öpücük falan verirdi. konuşurdu bide aman neler neler derdi. gece oldu mu hadi yat demeye başlardı. bir güne hastalandı ve öldü nasıl ağladım nasıl ağladım anlatamam hala düşündükce ailece ağlarız :( ooff off nerden getirdin aklıma :( başın sağolsun seninde..

0|0
    0|0
    • teşekkürlr aslında onlar hayvan değil bizim gibi birey onun için acısı her zaman kalbimde

Kızlar Ne Diyor 36

• Ağladım...

Eski çalıştığım yerde iki tane yavru kedi bulduk. Bizim işyerinin duvarının orada bir boşluk vardı orada duruyorlardı.. Minicikler ama...:/ süt getirip verdik..ısıtamadık da böyle suyla karıştırıp verdik.

Ben işe döndüm aklım kedilerde,(çağrı merkezi) aşağıya bir dahaki inişimde öğrendim ki kedilerden birini büyük kedi kapmış...Ne kadar ağladığımı anlatamam..İşi filan bıraktım kaç yaşında kız hönkür hönkür ağladım..

Diğer kedi de ölmesin diye zaten iki üç saat kalmış olan mesaimin bitiş saatini kedinin yanında geçirdim...

O gün de erkek arkadaşımla buluşacaktık. Bu minik yavruyu önce veterinere götürdüm. Bebek mamalarından aldım..Sonra da ...kendimi hala affedemiyorum...bizim işyerinin diğer şubesinin bahçesine bıraktım..:( ağlaya ağlaya gittim...

Hayatımın yegane pişmanlığıdır...Hala düşünürüm acaba biri buldu mu diye..Allahtan cabbar bir kediydi...İçimden hep dedim ki kardeşini yemiş diğer kedi bu kurtulmuş...:( Öyle öyle avuttum...

Ne içimi döktüm :(

0|0
    0|0
  • Ağladım.Acımadım ama sadece merhamet ettiğim üzüldüğüm için ağladım.

0|0
    0|0
  • Aglamistim. 2 3 sene boyunca sokakta besledigim kopegi, belediye zehirledigin de aglamistim. Zaten bi saatten sonra kişi, sadece hayvan olarak bakmiyor ki olaya, bir cesit arkadasin ölmüş gibi hissediyorsun..

0|0
    0|0
  • Ağladım insanlara ağladığımdan çok hayvanlara ağladım çünkü yalnız bir çocukluk geçirdim kardeşim kuzenim yoktu annemle babam yeni boşanmıştı herkes gergindi o zaman sadece hayvanlarla birlikteydim kedimi 7 yaşındayken aldım o benim için herkesten değerli diğer hayvanlara karşıda duyarlıyım çok zeki olmalarına rağmen çok saflar ve korunmasızlar

0|0
    0|0
  • Ağlanmaz mı. Hayvanlar... En hassas olduğum konu. Kedim vardı boncuk havana cinsi simsiyah yeşil gözlü sokaktan bulmuştum...pencereye sıkışmisti aşka bacakları tutmuyordu çok kötü oldum.Birsürü kedi baktım şimdiye kadar bahçemizde var 20 tane falan onlara birşey olsa benim canım yanıyor.2 de köpek var beslediğim mahallede...

0|0
    0|0
  • çok ağladım köpeğim vardı. bi sene kadar baktım ilk kendini büyüttüm sonra yavrularını büyüttüm hayatımdaki en güzel duyguları ona karsı besledim cünkü bi insana ailesnden sonra en cok seven kesinlikle bir köpektir ben ondada yavrularndada bunu gördüm. yani anlatılamıcak bi duygu bu gercekten biyerden sonra hayvan değilde hayatındaki en değerli şey oluveriyor. onu çok özledim.

0|0
    0|0
  • 2 yıl baktığım muhabbet kuşum kaçmıştı ve çok üzülmüştüm. insan bir süre sonra alışıyor onu aileden biri gibi görüyor. 2 yılda konuşmayı öğrenememişti ama yine de o benim minik muhabbet kuşumdu. :)

0|0
    0|0
  • hayvanlar beni için 3e ayrılır a-tüketim için olanlar b-sevmek için olanlar c-öldürmek için olanlar a grubu inek koyun insan hayatı için gerekli o yüzden onları hayvan değl direk yiyecek maddesi olarak bakıyorum

b-grubu kedi köpek fok gergedan çita bunları o kdar çok seviyom ki onları korumak için insan bile öldürürüm

c-haşarat grubudur tanrı neden yaratmıştır bilirim ama anlamam gereksiz varlıklardır bana göre

0|0
    0|0
  • kedileri çok severım hala seviyorum evimiz müsaitken kedi beslerdik ve kedinin yavrusu oldu ve ben çok ağlamıştim şimdi bile bir hayvan görsem kedi köpek vs yaralı veya olmuş içim Sizlar

0|0
    0|0
  • aman allahım çok yakışıklısın büyüyünce seninle evlenelimmi

2|0
    0|0
  • çok üzüldüğüm oldu kedilerim için

0|0
    0|0
  • sevdiği bir şeyi kaybedince insanın ağlaması normal

0|0
    0|0
  • çoooooooooooooooook ağladım. barınakta sokakta evdeki baktıklarıma

0|0
    0|0
  • Japon balıklarımın her ölüşünde ağladım.

0|0
    0|0
  • tavşanım ölmüştü geçen yıl, ona çok ağladım günlerce yas tuttum

0|0
    0|0
  • köpekler kadar vefalı başka bir canlı tanımıyorum ayrılmak zorunda kaldığımda çok ağlamıştım

0|0
    0|0
  • kedim için ağladım boncuğum için :(

0|0
    0|0
  • ben hayvanları çok severim özellikle kedi ve köpekleri.ama annem hijyen açısından evde kedi köpek beslemek istemiyor. bende bir gün arkadaşımdan kedisini ödünç almıştım 3 günlüğüne. 3günde o kadar alışmıştım ki gittiğinde ağlamıştım

0|0
    0|0
  • Off allahim kiyamam yaa ölmus hi :/ uzulmen kadar dogal bisey yok.yolda ölu bi hayvan gordugumde bile uzulurum ben bide senin kendi kopegin yani :(

0|0
    0|0
  • evet agladım. BİR ÖKÜZ İÇİN...

1|0
    0|0
  • çok ağlamıştım

0|0
    0|0
  • Ağladım kangal yavrusuydu iş makinesi çarptı ve öldü.Bir de tatlıydı ki:(

0|0
    0|0
  • cırlak sıçan besliyordum adı Çika ıdı o öldüğünde çok ağlamıştım geçen yıl

0|0
    0|0
  • Kedim için 1hafta ağlamıştım 3 haftada annemle konuşmamıştım...

0|0
    0|0
  • ağladığım sayısız hayvan var.Şimdi hiçbirşey ağlatmıyor tabi o küçükkendi

0|0
    0|0
  • kaplumbağam için çok ağlamıştım :(

0|0
    0|0
  • Hayır ağlamadım..

0|0
    0|0
  • evet.

0|0
    0|0
  • ağlamadım

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    6

Erkekler Ne Diyor 16

• Çocukken köye gittik, orada su birinkitisde oynayan kurbağlar vardı, onları topladık ablayla kuzenlerle, neyse koyduk bi yoğurt kabına, sonra ben nedense artık hepsini tek tek yola döktüm ezdim. Çizgifilmlerde tom düezliyor ya mesela. Heh, onu amcaoğlu yengeme söylemiş, yengeme anneme söyleme diye yalvarırken ağladım. ben bile inandım.

0|1
    0|0
  • Küçüklük fotom var köyde danadan korkmuş ağlayarak kaçarkene sayılırmı o:/

1|0
    0|0
  • 3 yavru köpeğim vardı ufacıkken , kaçarlar diye çok korkar ağlardım.

0|0
    0|0
  • ağlamadım.

0|0
    0|0
  • muhabett kuşumuz vardı onun için üzüldüğüm ağldığımda olmuştu suyunu içti ölmeden evel ve ölmüştü çok zoruma gitmişti.

0|0
    0|0
  • ben bir buçuk yaşındayken alınmış olan ve büyürken hep hayatımda olan jakomuz yaklaşık 25 yaşında öldüğünde ağlamıştım ne yalan söyleyeyim :(

hem onlarn ortalama ömürlerine göre gençti aslında ama heralde doğal ortam olmayınca falan işte :(

0|0
    0|0
  • babamında öyle bi köpeği vardı, ama köydeki şampiyon oydu :)) sonrada babamgildede anlattığın gibi bi durum olmuş ben görmedim sadece anattı ama ben bile anlatmayla duygulandım yani

0|0
    0|0
  • üzülmüş olbilirim

0|0
    0|0
  • 10 yıl önce falan muhabbet kuşum benim yüzümden ölmüştü.o yüzden baya bi ağlamıştım

0|0
    0|0
  • Kübra için ağlamıştım evet... haketmemişti anladım sonradan. :S

0|0
    0|0
  • çooooook ağladım ben hayvanlar için

0|0
    0|0
  • Zaman zaman ağlarım ineklere, öküzlere falan mesela.

0|0
    0|0
  • Kızlar çok ağlamıştır ama ağlayınca hayvan olduklarını anlıyorlar

0|0
    0|0
  • köpegim ölmüştü o zaman aglamıştım

0|0
    0|0
  • balıklarım öldüydü küçükken fazla yem verdiydim mideleri patladı öldülerdi çok ağlamıştım zamanında

0|0
    0|0
  • Ağlamadım.

0|0
    1|0
Yükleniyor...